3 typy pre ženy, ako si užiť v posteli viac zábavy

Pre väčšinu žien je ťažké sa počas sexu skutočne uvoľniť. Medzi plachtami krúži priveľa obáv, strachu a myšlienok. Prezrádzame 3 typy, s ktorými sa môžete stať v posteli šťastnejšími, uvoľnenejšími a odvážnejšími. Zatiaľ čo muži sa rýchlo pustia do práce pokiaľ ide o sex, ženy musia častejšie bojovať s myšlienkami, ktoré nie sú práve priaznivé pre ich uvoľnenie. Problémy v živote, každodenné úlohy a množstvo iných myšlienok.

Preto Vám prinášame 3 typy, vďaka ktorým môže byť sex pre ženy lepším.

1. Miluj svoje brucho

Aj vy patríte k ženám, ktoré keď ide do tuhého, kŕčovito sťahujú brucho? Vo vašich očiach to vyzerá lepšie, no neužijete si sex ako sa patrí, pretože sa sústredíte na brucho, namiesto sexu. Dýchanie sa stáva plytkým, pôžitok zo sexu sa vytráca. To sotva funguje, ak neustále napínate brušné svaly a panvové dno. Pripravíte sa tak o pôžitok zo sexu.

2. Zabudni na svoj vzhľad

Sú vlasy v poriadku, mejkap nie je rozmazaný a dych svieži? Každý, komu záleží viac na výzore ako na zážitku zo sexu, prichádza o veľké potešenie. Je ťažké sa takto nadchnúť pre sex. Len predstierate, že máte sex, ale nemá to nič spoločné s uvoľnením, intuíciou a pôžitkom.

3. Buď aktívna

Nebojte sa, čo sa deje v sexe, môžete ovládať aj tými najmenšími signálmi. Či už budete stonať hlasnejšie, alebo len urobíte pohyb ruky, ktorým chytíte jeho zadoček a podržíte ho, aby ste ho hlbšie cítili.

Nenechajte ho robiť všetku prácu, hrajte sa, udávajte rytmus. A predovšetkým používajte panvové dno . Je to dômyselný nástroj, ktorý vás zároveň poteší. Je to masáž pre neho, hlboké vlny rozkoše pre vás.

A ak nemáte chuť na sex, nie je to v žiadnom prípade dôvod vyhýbať sa akémukoľvek kontaktu. Stále sa môžete maznať.