Ako dosiahnuť orgazmus počas sexu – Vyskúšajte polohu mačky!

Poloha CAT (mačka) je sexuálna poloha, ktorá by mala pomôcť k dosiahnutiu ženského orgazmu! A čo je najlepšie? Nepotrebujete zajačie tempo, lodičky na nohách, ani akrobatické pokusy, či zvláštne sexuálne trendy,poloha CAT (mačka) je jednoduchá, jemná a efektívna. Povieme vám ako sexuálna poloha CAT (mačka) funguje a na čo by ste si mali dať pozor, aby ste zažili nezabudnuteľný vrchol.

Pomocou tejto techniky dosiahnete vrchol

 Sex je úžasný, ale žena často nedosiahne orgazmus. Zatiaľ čo väčšina mužov ho dosiahne ľahko pri každom pohlavnom styku, tak u žien je to ledva 24 %. Existuje  veľa dôvodov prečo nedosiahneme orgazmus. Často je to však aj preto, že pri sexe zabúdate na klitoris. Pri penetrácii často nie je dostatočne stimulovaný klitoris. Vašou možnosťou je jeho ručná stimulácia počas sexu, alebo môžete vyskúšať sexuálnu polohu CAT (mačka).

Pre sexuálnu polohu CAT (mačka) sa z vás nemusí stať prítulná mačka ani sexi divoška. CAT (mačka) je skratka a znamená C oital A lignment T echnique, čo znamená techniku sexuálnej konformity, pretože v tejto polohe si obaja partneri prídu na svoje. Predovšetkým je žena stimulovaná viac ako v iných polohách. V sexuálnej polohe CAT (mačka) sa páry veľmi zblížia, pozerajú si hlboko do očí a vytvárajú také trenie, ktoré väčšina žien potrebuje k dosiahnutiu orgazmu. 

Pohyby v kruhu, alebo jemne hore a dole.

Poloha CAT (mačka) je modifikáciou osvedčenej misionárskej polohy, ktorá značne uľahčuje stimuláciu ženského klitorisu a vyvrcholenia počas pohlavného styku. Ak chcete použiť túto techniku, pár sa musí najskôr dostať do misionárskej polohy. Muž sa potom posunie nahor (vyššie), čo spôsobí že sa jeho penis nakloní nadol vo vagíne. To spôsobí, že horná časť spodnej časti penisu bude tlačiť na klitoris ženy. Namiesto zvyčajného pohybu dovnútra a von sa pomocou techniky zarovnania koitalu pohybuje v kruhu alebo jemne hore a dole . Žena sa s ním môže rytmicky pohybovať. Boky zostávajú vždy blízko seba, takže jeho lonová kosť neustále vyvíja tlak a trenie na klitoris. Budete potrebovať určitú prax, aby ste si na to zvykli a našli spoločný rytmus. Stojí to za námahu. Užite si to a vyskúšajte to!

Sexshop Sexposta.sk