Gél na zúženie vagíny Hold Me Tight – Shunga (30 ml)

31.29 

Gél na zúženie vagíny Hold Me Tight – Shunga (30 ml) značky Shunga máme skladom.

Katalógové číslo: 13661 Kategórie: ,

Gél na zúženie vagíny Hold Me Tight od Shunga je vyrobený z certifikovaných organických zložiek – obsahuje prírodný extrakt z kontryhele a lišajníku islandského – zložky, ktoré pozitívne pôsobia na sťahovanie sliznice a navracajú vagíne stratenú pružnosť i pevnosť.

Pravidelné používanie prípravku prispieva k prevencii pred vaginálnymi infekciami, odstraneniu nepríjemného intímneho zápachu a navráteniu prirodzenej vlhkosti vagíny.

Gél je založený na vodnej báze – možné bezpečne používať s latexovými kondómami aj erotickými pomôckami z akéhokoľvek materiálu. Je bez parfémov, vhodný aj pro vegánov a neobsahuje lepok, parabény, ani cukor.

Maximálny účinok sa dostaví po 15 minútach od aplikácie a vydrží až niekoľko hodín. Gél ľahko zmyjete pomocou vody.

UPOZORNENIE: Gél nie je vhodný pre tehotné ženy a ženy s genitálnym herpesom.

  • Balenie: plastová fľaštička
  • Obsah: 30 ml
  • Dávkovanie: Jemne vmasírujte krúživými pohybmi malé množstvo gélu na vstup a vnútorné steny vagíny. Maximálny účinok sa dostaví po 15 minútach od aplikácie.
  • Zloženie: Water (Aqua), USP Glycerin USP, Propanediol (Corn), HEC, Alchemille extract (Herba Alchemillae), Iceland moss extract (Lichen Islandicus), Alum
  • Skladovanie: Uchovávajte pri bežnej izboej teplote.
  • Výrobca: Shunga (Kanada)

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.