LELO Billy 2 Deep Blue

.

Zamiluj sa do LELO Billy 2 vibrátora:

príjemné vkladanie – zužujúce sa telo je dokonale tvarované na masáž prostaty

pocit naplnenia a silnejšie orgazmy – dráždenie prostaty znásobí sexuálnu rozkoš muža

100% vodeodolný – užívaj si neobmedzené potešenie v sprche aj vo vani

8 výkonných programov – vylepšené funkcie pre hlbokú slasť

extra mäkký silikón – hygienický a príjemný materiál

– vyššia cena: luxusná pomôcka ponúka najnovšie technológie a je vyrobená z prvotriednych materiálov s dlhou životnosťou. LELO hračky sú drahšie, ale kvalitou a funkciami ďaleko predbiehajú konkurenčné značky.

LELO Billy 2 pánsky vibrátor na stimuláciu prostaty. Stimulátor je vyrobený z ultra jemného hygienického silikónu. Análny vibrátor sa pohodlne vkladá a vyberá, vďaka hladkému povrchu a ergonimickému, zužujúcemu tvaru tela. Billy 2 má 8 výkonných vibračných funkcií. 

Materiál: ABS, silikón, PC

Rozmery: 17,4 x 3,5 x 2,9 cm

Hĺbka vloženia: 10 cm

Váha: 92g

Napájanie: znovunabíjateľný vibrátor cez USB kábel (v balení)

Nabíjanie čas: do 2 hodín

Výdrž: do 4 hodín

100% vodeodolný

Ovládanie: 4 tlačidlá

Používaj so štedrou dávkou lubrikačného gélu na báze vody. Nepoužívaj so silikónovým gélom, môže poškodiť jemný povrch silikónovej pomôcky.

Umývaj teplou vodou a jemným mydlom. Odporúčame dezinfikovať čistiacim sprejom na erotické pomôcky.

*Garancia spokojnosti s produktom 24/7 365 dní v roku počas 10 rokov túto garanciu poskytujeme len na produkty, ktorým plne dôverujeme, majú mieru reklamácií nižšiu ako 0,01% a prekračujú najprísnejšie kritériá kvality, ktoré Kondomshop produkty musia splniť. Ak máte s týmto LELO produktom  problém v rámci 10 ročnej predĺženej záruky, môžete nám ho do 10rokov vrátiť  a my vám obratom odošleme nový zadarmo alebo s 50%zľavou( v zákonnej 2 ročnej lehote v prípade uznania reklamácie obdržíte nový kus,po uplynutí 2 rokov až do 10.roku zľava na nový model 50%)