Poloha motýľa so zárukou orgazmu

Sexuálna poloha so zárukou orgazmu! To znie až príliš dobre na to, aby to bola pravda? Podľa sexuálnych expertov by však poloha motýľa z Kamasútry mala ženu naozaj priviesť k vyvrcholeniu. Nie je žiadnym tajomstvom, že ženy dosahujú vyvrcholenie menej často ako muži. Ale táto sexuálna poloha by mala pomôcť.

Pozícia motýľa sľubuje intenzívny zážitok pre oboch partnerov, no žena si príde na svoje.

Pokyny pre polohu motýľa

V polohe motýlika si žena ľahne na chrbát a roztiahne nohy. Môže ležať v posteli klasickým spôsobom alebo na stole, na pohovke, gauči. Partner sa postaví pred svoju milovanú, chytí ju za nohy alebo si ich položí na plecia a vnikne do nej. Muž by mal začať s ľahka a potom pomaly zvyšovať tempo a intenzitu. Prečo je poloha motýľa údajným svätým grálom ženského orgazmu?

Dvojitá stimulácia

Sexuálna poloha má pre ženy niekoľko výhod. V uvoľnenej polohe pozícia stimuluje legendárny bod G aj klitoris. Okrem toho môže muž cez polohu preniknúť do ženy obzvlášť hlboko a tak žena intenzívne cíti aj menší penis. Žena môže použiť aj voľnú ruku na stimuláciu klitorisu. Muž môže sledovať svoju partnerku počas aktu a sledovať jej vrchol.
To, či poloha motýľa naozaj robí to, čo sľubuje a skutočne prináša jedinečné orgazmy, si musí každý pár vyskúšať na vlastnej koži v praktickom teste.