Poviedka – Až po svadbe

Andrej bol vysoký, svetlovlasý, modrooký škandinávsky typ. Jeho priateľka Janka, bola v podstate jeho ženskou verziou. Neoficiálne boli zasnúbení asi rok, ale Jankina prísna výchova znamenala, že sex nebude až do svadby a tú nechcela skôr, kým tak neurobí jej staršia sestra. Problémom bolo, že sestra Veronika si nevedela dlhodobo udržať žiadneho priateľa a tak jej svadba bola v nedohľadne.

Andrej naozaj miloval Janku, ale bol neskutočne frustrovaný jej postojom a tak trávil veľa času sledovaním pornofilmov a masturbáciou. Mal spolu s Jankou vlastný byt a tak keď nebola doma venoval sa svojej malej zábavke. Jedného dňa však nezamkol dvere. A práve v ten deň do bytu nečakane vstúpila Jankina sestra Veronika. Z času na čas u nich prespávala, alebo sa zastavila si zobrať nejaké veci. Ale teraz prišla úplne nevhod.

Preľaknutý Andrej šokovane, rýchlo schoval svojho vtáka do boxeriek a pokúsil sa tváriť nevinne. Ale Veronika sa usmiala, posadila sa vedľa neho na pohovku a sledovala televízor.

„Prišla som si len požičať skartovačku,“ zamrmlala, „Ale to môže počkať, nemám často príležitosť sa pozerať na niečo takéto. Andrej len ťažko prehltol a nevedel, čo povedať. Bol príliš rozpačitý.

„Vyzerá to, že by to bolelo,“ povedala Veronika a naklonila sa, aby získala čo najlepší výhľad na jeho stoporený penis ukrytý v boxerkách.

„Nie som si istý,“ zamrmlal Andej

„Nerobíte to s Jankou dosť často, keď sa musíš uspokojovať sám“

„Nerobíme to vôbec“ odpovedal a tváril sa pritom neskutočne šokovane.

„Bože, chceš povedať, že po celú dobu, čo spolu chodíte, si nepošukal moju sestru ani raz, ani do prdele?“

Teraz bol Andrej skutočne šokovaný, pretože neočakával, že Veronika používa takéto slová.

„Janka chce zostať pannou, až kým nebudeme manželia. Takže na ňu netlačím.“

„Takže sa vyzlečieš do spodného prádla a namiesto poriadneho sexu si drngáš vtáka pred televízorom?“ Usmiala sa so zábleskom v oku.

Andrej bol v rozpakoch, nevedel čo povedať.

„No tak – priznaj, že si si brúsil svoj banán, keď som vošla“

„Práve som si prezeral penis či je v poriadku“

„Pri sledovaní porna?“

Andrej bol rozrušený: „Pozri, prečo nevypneme televízor a nezabudneme, čo sa tu dnes stalo. Dám ti skartovačku a môžeš ísť“

„Čo keby som neodišla – bol by si rád, keby som zostala?“ Spýtala sa.

Dildá, penisy

Tentoraz bol skutočne vyvedený z mieri. Na jednej strane chcel zabudnúť na to čo sa dnes stalo a poslať ju domov, no na druhej strane myšlienka šukania s Jankinou staršou sestrou, neuveriteľne úžasnou sestrou sa mu neskutočne páčila.

Žena v televízii akurát sala mužov penis, akoby už celé týždne nejedla. Veronika položila ruku na miesto, kde videla, ako sa Andrejov vták nadvihol a opýtala sa, či by ho nemohla sať podobne ako v televízii. Nič nepovedal a ani nevzniesol žiadne námietky, keď sa jej prsty vkradli pod jeho boxerky.

Keď sa sklonila a zasunula si penis medzi pery, sedel odvážne vzpriamene a vykríkol: „To je sakra tak dobré.“

Veronika ho sala toľko, koľko len mohla, potom sa hrala svojím jazíčkom po jeho žaľudi.  Jeho telo sa prudko triaslo, keď ho sala a pracovala svojimi dlhými prstami, až lapal po dychu. Andrej cítil ako sa jeho gule začínajú chvieť a jeho spermie začínajú cestu nahor.

„Striekam,“ zvolal

Očakával, že sa Veronika obstrieka semenom, ako to robia v porne, ale ona to celé prehĺtala.

Naklonil sa späť a pokúsil sa znovu nadýchnuť. Veronika vstala a začala si sťahovať oblečenie, ktoré hádzala po celej miestnosti.

Andrej sa tiež vyzliekol a veci rozhodil po izbe. Potom schmatol Veroniku, položil ju na pohovku, vložil svoju tvár medzi jej nohy a prstami rozrezal okvetné lístky jej kvetu, na ktoré sa len pozrel. Aj keď to nebolo oholené ako žena v televízii, ale bolo to neskutočne krásne.

Keď sa jeho jazyk dotkol okrajov jej vagíny, zalapala po dychu , zdvihla nohy, aby si mohol zahrabať tvár hlbšie do jej mačičky. Jej hlava bola stále otočená, aby videla aj na lízanú ženu v televízii. Veronika zastonala a Andreja to privádzalo k šialenstvu.

Jej zadok sa krútil všade a ona začala kričať, mala extrémny orgazmus, ktorý otriasal každou časťou jej tela a prinútil jej vagínu vibrovať a vytekať. Zatiaľ čo sa triasla, pohyboval sa po jej tele, aby mohol sať tvrdené bradavky na jej veľkých okrúhlych prsiach a potom vkĺzol jeho vtákom do jej horúcej mokrej drážky.

Keď Veronika zacítila, že šírka jeho mužstva rozšírila vchod do jej kundičky, tak sa k nemu pritlačila. Andrej, zvyčajne jemný typ človeka sa teraz správal ako divoké zviera.  Pohľad na Veronikine prsia, ktoré sa pohybovali sem a tam ako dve želé formy, ho prinútili vrážať do jej kundy silnými údermi. Ako sa zvýšila rýchlosť jeho úderov, začala kričať: znova.

Keď Andrej cítil, ako sa jeho penis pohybuje v jej mačičke, zvýšil tempo ešte viac a privádzal ju do šialenstva. Hádzala rukami a stláčala si tvár, akoby bola v bolesti. Keď vrazil svoje bremeno hlboko do nej, kričala a pevne sa k nemu pritiahla.

Veronika naozaj nemohla uveriť, že tento 25-ročný muž nikdy predtým nešukal so ženou. Sama zažila množstvo sexu so skúsenými, ale nikdy nezažila, to čo s Andrejom . Keď potom sedeli a relaxovali, prišla s celkom originálnym nápadom.

„Hovoríš, že Janka sa nechce vydávať, kým sa nevidám ja?“ začala.

Andrej len prikývol na súhlas,

„Prečo si ma teda nezoberieš?“

„Ale Janka nebude nadšená!“ Zasmial sa Andrej

„Samozrejme, že bude – nechám ju byť družičkou.“ Povedala s úsmevom, keď strčila ruku do jeho boxeriek a začala mu ho honiť.

Andrej zavrel oči a koktal: „Čo???? – ty – si…………

Masáž prostaty

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.