Poviedka – Barmanka po záverečných hodinách

Barmanka po záverečných hodinách

Stretol som večer, pred dvoma dňami mojich priateľov v meste. To som ešte netušil, že čoskoro sa rozpúta zábava. Večer pred záverečnou sme zostali dvaja kamaráti v krčme. Barmanka bola priateľská a teraz len s 5 alebo 6 ľuďmi v bare sa medzi nami a ňou rozpútal rozhovor. Mladá barmanka s tenkými stehnami a bruchom, malým krúžkom v nose a s tetovaním mala na sebe tričko a sukňu a zamerala sa na kamaráta, ktorý so mnou prišiel a vzbudil u nej záujem, keď povedal, že za pár dní odchádza z Európy.

Keď prichádzal čas záverečnej, prišla a spýtala sa, či chceme ešte jedného panáka, a mi sme kúpili jedného aj jej. Sedela s nami a rozhovorila sa. Zostala tam sama s kamarátom, kým som si išiel uľaviť na toaletu. Podobne ako väčšina londýnskych krčiem sa toalety nachádzajú v podzemí a trvá celú večnosť, kým sa tam človek dostane. Keď som sa vrátil, barmanka bola sklonená na stole s kamarátom, ktorý do nej zozadu narážal. Nohavice a boxerky mal okolo členkov. Pančuchové nohavice barmanky boli na jej stehnách, jej brucho a prsia narážali na stôl zakaždým, keď môj kamarát posunul svoj penis do nej a jej zadok sa nadvihoval, keď prirazil so svojimi slabinami o ňu.

Tá kurva ho o to požiadala, tak mi aspoň povedal kamarát, a on nechcel povedať nie. Barmanka pozrela hore; jej tvár vyzerala rozradostene a sústredene. Opierala sa o lakeť a vyslovila, aby som sa k nim pripojil. Keď sa mi podarilo pripraviť na akciu, stôl sa posunul, keď penis môjho kamoša dotlačil barmanku k vyvrcholeniu a ona vyskočila ako prasa pozerajúc sa na stôl.

AFRODIZIAKÁ

Keď znova zdvihla hlavu, môj tlstý žilnatý penis bol von z mojich nohavíc a polotvrdý sa jej približoval k tvári. Barmanka otvorila ústa a ja som do nej ponoril svoj lesklý zvon. Môj kamarát vtlačil svoj penis tvrdo do nej, a môj penis zmizol v jej hrdle a búchal na zadnú stranu úst, čo v nej vyvolalo kašeľ.

Barmanka mačkala môj penis rukou a stlačila penis môjho priateľa naspäť; jej hlava sa začala knísať hore a dole na mojom penisu, a môj penis čoraz silnel ako bol dlhšie v jej ústach. Môj penis sa posúval dovnútra a von z kurviných úst, zatiaľ čo jej kunda bola plná penisu môjho kamaráta. Môj kamarát ju držal za boky a ona dosahovala znova orgazmus, stonala a tentokrát som cítil jej vibrácie na mojom penise, ktorý mala v hrdle.
Môj kamarát sa z nej vytiahol a pľasol penisom na jej zadok. Ona vzhliadla na mňa a povedala, aby som jej naplnil kundu. Pohybujúc sa po jej zadku, jej kunda bola modrá a otvorená tam, kde môj kamarát oral ešte pred chvíľou. Prijala môj penis, pritisol som sa a ona pritlačila o mňa zadok, tak že som sa dostal celý do nej. S každým ťahom som sa do nej ponoril viac, ona uchopila silnejšie stôl, jej brucho a prsia sa šmýkali o stôl.

Každý ťah spôsobil, že z nej vytiekla šťava, môj penis sa kĺzal, barmanka znova vyvrcholila a pritlačila na môj penis.

Cítil som, že moje vlastné vyvrcholenie prichádza, môj penis sa stiahol a vytryskol do nej spermie, ktorá sa spojili s kamarátovými.

Keď sme opustili krčmu, uvedomili sme si čas a museli sme bežať na stanicu, aby sme stihli posledný vlak domov. Vo vlaku som si všimol, že mám na nohaviciach mokré miesto, vyzeral som akoby som sa pomočil. Oh, nuž…

Plastové vibrátory

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.