Poviedka – Bolo to veľmi zlé. Nesprávne.

Bolo to veľmi zlé. Nesprávne.

 

Nikol ležala na posteli a vo vnútri sa nenávidela. Jej srdce prudko búšilo. Čo robila? Marek bol jej nevlastný syn. Pre Boha, mal ešte len 19 a bol ako dieťa. Ale do pekla, vyzeral veľmi dobre. Príliš dobre. Mladý, krásny, opálený. Tmavé oči a vlasy. Sladké, príjemné ústa. Jeho fotka v jednej ruke a prsty druhej ruky sa približovali k nohavičkám. Zasunula si prsty pod nohavičky, aby si utrela opuchnutý klitoris. Zastonala a nemohla si pomôcť. Sakra, ona ho strašne chce. Chcela mu ukázať, aké je to byť so skutočnou ženou, nie ako s mladými a neskúsenými.

Chcela cítiť jeho penis v jej rozkroku.

Jej stonanie sa hlučne opakovalo po miestnosti.
Už by sa mala obliecť. Naozaj by sa mala. O hodinu sa má stretnúť s finančným poradcom. Ale stále len ležala v posteli iba v čiernej podprsenke, nohavičkách, pančuchách a premýšľala o Marekovi. Zavrela oči a začala prstokladovať. Najprv pomaly a potom rýchlejšie. Jemne kňučala pri predstave, že sú to Marekove prsty namiesto jej vlastných.

Na prízemí sa zrazu otvorili dvere a ozval sa hlas: „Oci? Nikol? Ste doma?“
Nikol stuhla. Bol to Marek. Bože, bol to Marek. Veď tento víkend nemal prísť. Líca sa jej zahriali, keď si uvedomila, že objekt jej fantázie stojí priamo pod ňou. Prvá myšlienka bola vyliezť z postele, obliecť sa, pozdraviť ho ako normálna nevlastná matka. Možno mu ponúknuť desiatu, sušienky a mlieko.
Alebo jej kundu????
Z frustrácie a túžby zavrela oči a zastonala.

„Nik?“ Zvolal Marek a vyšiel po schodoch. „Si tu?“
Jej srdce sa rozbúchalo, pri nebezpečných, zradných myšlienkach. Môže ho mať. Práve tu a teraz. Marek by nepovedal nie. V minulosti videla, ako sa na ňu pozeral. Jeho oči zablúdili na zadok, keď si myslel, že sa nepozerá. Alebo to ako sledoval jej ústa, keď hovorila. Na posteli, v ktorej ležala, mohli robiť zvrátené a neslušné veci. Nikto to predsa nemusí vedieť.

Kondómy

Tak rýchlo ako táto myšlienka prišla, tak rýchlo sa nad ňou zahanbila. Nie, toto nebola ona. Nebola to žena, ktorá by mala sex s devätnásťročným, keď bol jeho otec na služobnej ceste. Poponáhľala sa, aby si sadla a siahala po plachte, keď v tom Marek zaklopal na otvorené dvere. „Nikol, náhodou nevieš, kde mám veci na futbal „. V tom sa jeho hlas sa náhle prerušil, keď ju tam uvidel.
„Marek,“ povedala jeho meno a chcela sa ospravedlniť. „Ja-ja…. . “
Jeho tmavé oči ju zazreli a bolo mu hneď jasné, čo chce robiť. Hovoril potichu. „Prepáč. Mal som zaklopať“.
„To je v poriadku,“ koktala Nikol. Bola v rozpakoch a divoko nadržaná súčasne. „Len sa obliečiem.“
Keď sa však naklonila, aby vstala z postele, prerušil ju, „môžem ťa ochutnať?“
Zamrzla, srdce sa jej rozbúchalo ešte viac a pozrela na neho svojími širokými očami. „Čo?“
„Tvoju mačičku,“ povedal bez hanby, alebo trápnosti. „Môžem ju ochutnať?“
Otvorila ústa, aby prehovorila, ale zistila, že nevie vysloviť žiadne slovo. Je to skutočné? Alebo len podľahla kóme vyvolanej orgazmom? Vedela však, že to musí byť skutočné. Mladistvý milenec, ktorý potrebuje zaučiť. To sa jej páčilo.

Bože, odpusť jej .
„Tvoj otec -“ začala.
„Nie je tu“ dokončil za ňu. „Ja som tu a chcem ochutnať tvoju mačičku, Nikol“.
Mačička bola v tej chvíli mokrá a pripravená na to aby jej to urobil, jej klitoris pulzoval v reakcii na jeho slová. Mala by povedať nie?? Mala by mu vynadať a nariadiť mu, aby okamžite odišiel. Mala by sa obliecť. Mala by urobiť správnu vec.
Namiesto toho pustila plachtu, ktorú držala v pästi a pomaly roztiahla nohy. Jej spodná pera sa triasla, pokým čakala, až si vezme, čo chce.

Marek len zízal na svoju nevlastnú matku svojimi hlbokými očami a tvrdým vtákom, keď roztiahla svoje sladké nohy. „To je pre teba. Nie pre tvojho otca, ale pre teba“. Očakával, že bude pohoršená a po vypočutí jeho žiadosti ho vyhodí z izby. No nestalo sa. Pozeral na jej bradavky ako vykukovali spod čiernej čipkovanej podprsenky, ktorú mala na sebe.
Pustil bundu, ktorú mal prehodenú cez rameno, podišiel k nej a vytiahol si tričko. Keď kľačal na úpätí postele, zachytil jej dych a ona na neho hľadela so zmesou hanby a chtíču.
Držal na nej svoj pohľad, pokiaľ jej rozťahoval stehná a jeho penis tvrdol, keď začala lapať po dychu.
„Chcel som to -“ Odmlčal sa, aby si stiahol trenírky a prebehol prstom cez jej kundičku. „- tak dlho, sakra“.
„Marek“ zašepkala a hrýzla si spodnú peru.
Nečakal na ďalšie slová. Naklonil sa a olizol ju. Nasal ju. Ochutnal ju.
Pustila tiché zúfalé stonanie a nohy oprela do jeho ramien.

Bože, bola dokonalá. Rovnako ako vedel, že bude. Ružová. Mäkká. Čistá. Sladká. Ponoril jazyk do jej štrbiny a takmer upadol do bezvedomia, že konečne, kurva konečne, má svoju tvár medzi jej stehnami. Lízal a cmúľal ju, kým ho nezačala ťahať vyššie. Potom ju začal šukať.
Tvrdo. Hlboko. A drsne. Chcel ju vlastniť priamo v posteli svojho otca.
„Celé je to chorý nápad“, pomyslel si.

Pozrel sa na jej tvár, zatiaľ čo dráždil jej klitoris. Hlavu mala sklopenú dozadu, jej dlhé blond vlasy sa rozliali na jej holých pleciach, ústa sa rozišli. Vydávala malé dýchavé stonanie a boli to najhorúcejšie zvuky, aké kedy počul. Táto krásna, prekrásna žena bez hraníc – bola všetko, o čom sníval.
Nedokázal odolať a zasunul do nej prst.
Napäla sa z nečakanej invázie a vydýchla, „Áno, to je ono.“
Vytiahol sa späť, aby mohol sledovať, očarený pohľadom na prst, ktorý sa posúva dovnútra a von z jej mokrej kundy, jej čierne nohavičky boli stranou. Zaťal čeľusť, pridal druhý prst a pritlačil.
„Mmm. , „Zakňučala. „Tvrdo Áno“
Marek poslúchol, pracoval prstami ešte tvrdšie a sledoval, ako sa jej prsia natriasajú v čipkovanej podprsenke. Po mučivej chvíli sa naklonil a pridal jazyk. Obaja zastonali, kombinácia chuti a dotyku takmer neznesiteľná. Keď prišla s hlasným krikom, jemne ju cucal a usmial sa na jej jemnú pokožku.

Nikola spadla späť na posteľ a jej nádherné vlasy sa rozliali cez ramená. „To bolo….“
Marek vstal, skopol si topánky a rozopínal sa. „Vyzleč si nohavičky“.
Váhavo poslúchla. Dlhé krásne nohy sa spojili a ona si strhla malé čierne nohavičky.
Úplne nahý, kĺzal rukami po jej chvejúcom sa tele. „Môžem ťa poriadne pretiahnuť, Nikol?“
Opäť prišli výčitky, ale napriek tomu prikývla. „Áno.“
Chytil jej boky a rýchlo ju otočil. Zalapala po dychu, jej očakávanie bolo nepopierateľné. V tom okamihu bola úplne zraniteľná. Úplne jeho.
Bolo to zlé. Obaja to vedeli. Bolo to hanebné. Nemorálne. Špinavé.
Boh mu pomohol a on sa z toho radoval.
Vták v ruke a pomaly vstupoval do nevlastnej matky. Ticho zastonal, keď jeho vták vkĺzol do jej mokrej, tesnej mačičky. Aj Nikol zastonala, jej tvár bola pritlačená na plachtu a ústa otvorené.
„Je toto, čo si chcela?“ Spýtal sa, keď ho do nej znova zasunul. Cítila sa tak dobre. Tak perfektne. Tak zakázane. „Premýšľala si, že ťa pretiahnem?“
Znovu zastenala, ale zašepkala, „Áno.“
Jej hriešne priznanie sa prejavilo a on ju začal tvrdšie šukať. Tleskanie kože a jej sladké bezmocné šepotanie vypĺňalo ticho miestnosti.
„Hlbšie, kurva šukaj ma hlbšie“.
Šukali, chveli sa, potili. Potom znova šukali. A znova. V každej pozícii. Bolo to neskutočne dlhé a krásne. Keď skončili povedal jej, že to nikdy medzi nimi neskončí. „Si moja“. To, že máš diamant na ľavej ruke neznamená nič. Zajtra sa vrátim, aby si roztiahla nohy, zakaždým keď sa vrátim ťa pomilujem.
Bolo by to ich malé nemorálne tajomstvo.

NAFUKOVACIE DILDÁ

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.