Poviedka – Červené a čierne tangá

Červené a čierne tangá

To popoludnie som bola doma a robila som nejaké práce, keď mi zazvonil mobil. Bola to moja priateľka Camilla. Spýtala sa, či mám čas, aby som s ňou išla nakupovať do obchodného strediska.

Prijala som jej ponuku. Povedala, že príde pre mňa.

Dala som si rýchlu sprchu, urobila som si make-up. V tej chvíli som už počula prichádzať Camillu po príjazdovej ceste. Schmatla som kabelku a išla som ju privítať.

Usmiala sa a pobozkala ma.

Počas cesty sa ma spýtala, či by som jej pomohla vybrať nejakú novú spodnú bielizeň. Povedala som, že pravdaže a spýtala sa jej, k akej príležitosti. Usmiala sa na mňa a povedala, že je to tajomstvo.

Keď sme zaparkovali, išli sme hneď do sekcie so spodnou bielizňou. Moja priateľka ma poprosila, aby som vybrala niečo, čo by som na nej rada videla. Vybrala som pár táng v rôznych farbách…

Podala som jej tie kúsky a Camilla ma popadla po ruke a obe sme odišli do skúšobnej kabínky. Sedela som na stoličke, kým si skúšala tangáče.

Vyskúšala najprv červené, ale tiež kúpila aj čierne.

Keď sme opustili obchod, Camilla ma pozvala na obed. Išli sme do peknej reštaurácie dva bloky ďalej a dostali sme miesto v rohu. Objednali sme si šalát a fľašu bieleho vína. Kým sme čakali na jedlo, spýtala som sa jej znova, o akú príležitosť ide. Camilla sa zasmiala a povedala, že mi to povie neskôr. Najedli sme sa, napili a pekne sme sa porozprávali ako vždy. Odišla som zaplatiť, ale zastavila ma hovoriac, že to ide na ňu. Bola neoblomná. Potom sa ma spýtala, či mám ešte troška voľna, či by som s ňou nešla k nej domov…

Prijala som znova jej ponuku. Nikto nebol doma. Spýtala som sa na jej dobre vyzerajúceho muža, a ona odvrkla, že určite preťahuje nejakú sekretárku v tomto momente… a že bude naspäť na ďalší deň ráno…

Usmiala som sa a nasledovala som ju do kuchyne. Otvorila fľašu červeného vína. Požiadala ma, aby som vybrala dva poháre a počkala na ňu v obývačke. O troška neskôr Camilla vyšla zo svojej spálne s červenými tangáčmi. Mala na seba iba tie nohavičky a vysoké opätky.

Prechádzala sa predo mnou ako modelka. Keď sa otočila, mohla som vidieť jej holý zadok, jej perfektne zaoblený holý zadok. Potom odbehla naspäť a prišla oblečená v čiernych tangách. Akonáhle otvorila dvere, spadla mi sánka. Bola nádherná. Podišla ku mne a spýtala sa, ako to na nej vyzerá. Povedala som, že je jednoducho úžasná.

Umelé vagíny

Camilla chytila pohár s vínom a odpila si.

Potom sa mi pozrela do očí a povedala, že by ma rada videla v červených tangách. Zasmiala som sa a odišla som do jej spálne.

Vyzliekla som sa a dala som si na seba ten pekný červený výstroj a vrátila som sa do obývačky. Camilla ma požiadala, aby som sa prechádzala pred ňou ako modelka a ja som tak vykonala. Potom ma požiadala, aby som si sadla vedľa nej na gauč. Spýtala som sa, prečo sme toto robili a ona povedala, že potrebovala nejakú prax na party…

Spýtala som sa o akú party ide a ona sa znova zasmiala a vysvetlila, že to bude party, na ktorej sa zúčastnia lesbičky.

Vysvetlila mi, že jej nová šéfka je lesbička a bola pozvaná na večernú oslavu. Ale iba oni dve… Tak to chcela so mnou vyskúšať, keby sa niečo viac udialo.

Usmiala som sa a povedala, že ju povediem. Vstala som a zastavila som sa oproti nej. Sadla som si na ňu. Moja kunda bola iba pár centimetrov od tej jej. Nahla som sa, aby som ju pobozkala na pery. Môj jazyk prešiel po jej perách, a potom som ju pobozkala. Jej pery boli veľmi jemné. Začala som sa zubami pohrávať s jej perami. Cítila som, že ma chytila za boky. Jazykom som jej vošla hlboko do úst. Cítila som, že jej jazyk sa dotkol toho môjho. Položila som ruky na obe strany, kým sme sa bozkávali a začala som sa knísať dopredu a dozadu bokmi. Ona sa pridala do rytmu. Moje ruky si našli cestu k jej oblým plným prsiam. Boli perfektné. Ako som jej trela jej tvrdé bradavky, postupovala som ústami k jej krku a k ušiam. Počula som jej vzdychy a vedela som, že chce, aby som jej pobozkala prsia.

Odtiahla som sa od nej a pozrela som sa na ňu. Moje ruky začali masírovať jej oblé prsia a prsty sa pohrávali s jej tvrdými bradavkami. Potom som sa naklonila a pobozkala som jej prsia. Camilla začala nežne vzdychať. Jej ruka sa pohla k mojej hlave a smerovala ju od jednej bradavky k druhej. Oblizovala a jemne som ich chvíľku hrýzla a ona len vzdychala a vzdychala…

Cítila som, že jej ruka tlačí moju hlavu nižšie. Keď som sa posunula nižšie a začala jej bozkávať brucho, cítila som, že Camilla roztiahla svoje dlhé nohy. Vedela som, čo chce odo mňa.
Prešla som na jej kundičku. Čierne tangá boli zmáčané jej šťavami. Olizovala som ju okolo nej. Potom mi ruky prechádzali po jej stehnách …

Moje ruky a prsty sa kĺzali pod jej nohavičkami, kým som jej hladila nohy, ako som ju lízala. Potom som začala lízať jej mačičku cez nohavičky.

Jej chuť bola veľmi príjemná. Bokmi mi pritlačila tvár. Posunula som prsty pod jej tangá a stiahla som jej ich k členkom.

Potom som sa naklonila a olízala jej vnútorné stehná; jazyk mi behal hore a dole medzi jej jemnými dlhými nohami. Olízala som jej aj prsty na nohách.

Silikónové vibrátory

 

Ale potom ma jej ruky zastavili, kým som jej masírovala kundu. Pevne ma držala. Natiahla som sa a stiahla som ju dole na pohovku.

Jej kundička bola na okraji a jej nohy boli rozkročené.

Olizovala som vnútorné stehná a okolo jej mačičky. Jednu ruku som dala pod jej mačičku. Nechala som ju sa posúvať pod ňou. Sklonila som hlavu a začala som jej bozkávať kundu a jedla jej šťavu.

Vkĺzla som jazykom do nej, potom som do nej zastrčila prst. Lízala som jej pomaly klitoris a prstom som ju dráždila.

Keď cítila, že si olizujem jej opuchnutý klitoris, začala do mňa narážať bokmi. Chcela som zostať tam medzi Camillinými nohami celý deň.

Jej mačička bola taká milá a príjemná. Keď som jej prstovala kundičku, jej ťahy boli v rytme. Potom som začala znova nasávať jej klitoris a tým spôsobila vytekanie jej štiav.

Keď som ju začala lízať rýchlejšie a prstovala ju tvrdšie, jej stonanie zosilnelo, bolo hlasnejšie. Začala sa triasť.

Jej stehná sa začali sťahovať a  uvoľňovať sa, keď som ju preťahovala prstom. Jej vzdychanie sa stalo hlasným a jej ruky ma pridržiavali blízko. Potom ma začala prosiť, aby som jej priviedla orgazmus.

Zvýšila som tempo prstom a nasiakla som na jej klitoris. Môj jazyk začal prechádzať dovnútra a von.

Ako som pritlačila prst, vyklenula sa a jej stehná mi stláčali hlavu. Jej telo sa triaslo. Zdvihla sa a ja som pocítila  prúd tekutiny opúšťajúci jej kundičku.

Camilla zakrútila chrbtom a cítila som, že sa mi odbavuje do úst.

Pokračovala som v olizovaní jej kundičky a vo vysávaní všetkého toho nektáru, ktorý sa mi rozhodla dať. Potom som cítila ako sa jej uvoľňujú nohy. Vytiahla som prst a roztiahla jej naširoko nohy. Jej mačička bola pokrytá nektárom.

Posunula som sa a začala som ju vylizovať do čista. Ako sa môj jazyk dotkol jej kundy, zdvihla sa. Keď som ju očistila, vstala som a požiadala som ju, aby si sadla. Keď tak urobila, opäť som ju obkľúčila. Objala som ju a pritiahla si ju bližšie. Pobozkala som ju na pery. Keď som sa od nej odtiahla, usmievala sa na mňa. Spýtala som sa, či sa niečo nové naučila. Ona sa iba zasmiala a pokrútila hlavou, že nie. Obe sme sa začali smiať.

Povedala som, že by som zostala celú noc, ak by som mohla. Camilla iba zatvorila oči a povedala mi, aby som zamkla dvere…

Masturbátory pre mužov

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.