Poviedka – Čierna kráska

Čierna kráska

Bola mladá, čierna a sexy. On bol starší, biely a miloval šukanie s touto krásnou žiariacou černoškou. Tiež mala zarastenú kundu s excentrickým ochlpením. Nedovolil jej sa oholiť lebo sa rád hral s jej ochlpením, obtáčal si ho okolo prstu a tiež štylizoval s krémom z jej mokrej kundy. Obaja boli nahí. Ležala na chrbte s rozkročenými nohami. On sa prisával a vyťahoval jej tvrdé bradavky, ktoré sa krásne tkveli na jej plných prsiach. Jej prst bol v jej vagíne. Dosiahla orgazmus mnohokrát. On otrel krém, ktorý z nej vytekal o cez ochlpenie. Miloval, keď bola mokrá, mohol sa s ňou hrať, ochutnávať ju.

Posunul svoje ústa k jej klitorisu a začal prisávať, kým ju prstoval. Povedal jej: „Zdvihni svoje boky a dovoľ mi, aby som ti prstom vyšuchal anál. Milujem chuť krému a pocit z tej neposlušnej mokrej kundy.“ Pocítil, že sa mu zväčšuje penis. Bol dlhý a tenký s veľkými loptičkami. Ľahol si na ňu a zaviedol do jej mokrej kundy svoj penis. Veľmi hlboko. Narážal rýchlo. Zdvihla boky dovoliac mu, aby sa dostal do nej ešte hlbšie a pretiahol ju ešte silnejšie.
Jeho ústa našli jej bradavky a cmúľal ich. Jej bradavky boli veľké a tvrdé a on mal rád, keď ich mohol hrýzť. Jeho prst potiahol jednu bradavku, ktorú práve neochutnával ústami. Zavzdychala. Milovala takéto zneužívanie. Pokrútil bradavkou a pocítil, že jej  kunda začala pulzovať. Usmial sa vediac, že dostáva to, čo má rada. Brutálne šukanie. Urobil sa priamo do jej kundy a naplnil ju svojim semenom. Pohrýzol ju na bradavku, keď mu povedala: „Udri ma. Udri ma silno. Potrestaj mi zadok a potom ho vyšukaj. Ukáž ten veľký biely penis môjmu tesnému análu. Spôsob mi bolesť. To je to, čo práve teraz potrebujem.“
Položil ju na štyri, roztvoril jej na široko nohy, chytil remeň a dal jej desať na zadok. Potom to rovnako urobil, tentokrát s piatimi údermi na jej kunde. Potom ďalších desať šľahnutí remeňom po jej zadku. Opakoval to medzi jej zadkom a kundou, kým každý kúsok danej oblasti nebol pokrytý.

Vibrátory s prírazom

Potom zdvojnásobil popruh a strčil ho hlboko do jej kundy a vrazil celý svoj úd do jej zadku a začal ju brutálne preťahovať. Mala jeho penis v zadku, potom ho vytiahol von, potom znova naspäť dovnútra a  robil to znova a znova vyvolávajúc tak potešenie pre oboch. Zakaždým, keď sa vtisol do jej zadku, použil popruh na to, aby potrestal jej kundu. Nakoniec jej naplnil zadok semenom, vytiahol ho a pretrepal cez jej chlpatú mačičku. Keď sa vsúval do nej znovu, chytil niekoľko mokrých kučeravých vlasov na jej kunde a vytiahol ich, až hlboko zastonala. Skrútil prsty a pritiahol viac. Miloval ťahanie hustých vlasov na jej kunde rovnako ako to milovala aj ona. Miloval jej chlpatý krík. Čierne chlpy boli lesklé od smotany, ktorými ich potrel.

Ležal chvíľu vedľa nej, kým nebol opäť tvrdý. Položila ruku na jeho tvrdý penis a začala ho hladiť. Potlačil jej tvár k svojim loptičkám (gulám) a ona ich nasiakla, kým honila jeho vtáka.  Potom mu vsunula prst do análu a pracovala na jeho penise a loptičkách, až kým mala tri prsty hlboko v jeho diere. Začal stonať a prosiť o ďalšie. Pracovala na ňom tvrdo, až pocítila, že jeho penis pulzuje. Čoskoro vytryskol do jej hrdla a ona ešte chvíľu obšťastňovala jeho guličky. Potom ho pobozkala a perami mu odovzdala pár kvapiek jeho ejakulátu. Pobozkal ju jazykom. Miloval cítiť chuť svojho semena na jazyku.

Šukali ešte chvíľku, potom  úplne nahí odišli von, aby si vychutnali slnko. Načiahol sa za jej prsiami, strčil prst do jej kundy a ona mu sala penis a gule. Predtým, než vstúpili opäť dnu, ohol ju cez plot a použil tenkú vetvu zo stromu, ktorou jej bičoval zadok, až kým nebol pokrytý červenými ranami. Potom strčil do jej kundy dvornú dekoráciu a penis do jej zadku a šukal ju, kým takmer neodpadla. Jej kunda a zadok boleli od tvrdého a brutálneho šukania, ale mala to rada.

Popadol šnúru a zaviazal jej ju okolo krku. Položil ju na kolená, aby ho znova vyfajčila. Potom uviazal lano okolo oboch a tak nemohla odtiahnuť ústa od jeho penisu. Nechal, aby mu sala penis počas celej jednej hodiny.  Viedol ju lanom späť do domu. Následne sa osprchovali. Zobral si ďalšiu dvojitú dávku piluliek pre tvrdý úd a položil ju na posteľ. Bola to divoká noc pre obidvoch.

Masturbátory pre mužov

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.