Poviedka – Ďalšia neslušná pokrová hra

Ďalšia neslušná pokrová hra

Dva týždne po tom, čo som bola vyplienená na pokrovom stole od kolegov svojho manžela, jeho šéf zavolal domov a pozval ma na novú hru.

Povedala som mu, že Victor pred dvoma dňami odišiel a bola som doma sama, ale trval na tom, že by som sa mohla zotaviť z obrovskej sumy, ktorú môj manžel naposledy prehral.

Nakoniec som prijala pozvanie, ale neochotne.

Tentokrát som sa rozhodla si obliecť oblečenie, ktoré nie je také neslušné. Len biela blúza, čierna sukňa a nízke sandále. Ale rozhodla som sa, že aj moje nohavičky zostanú doma … Vyzerala som ako obyčajná obchodníčka.

Milovala som ten vzhľad v zrkadle …

Victorov šéf ma každému predstavil a povedal, že manžel je mimo mesta, a preto ma pozval, aby som sa k nim pripojila. Povedal, že budem hrať v mene svojho milujúceho manžela.

Usmiala som sa na všetkých mužov, ktorí sedeli pri stole; neobdivovala som žiadneho z tých odporných mužov, ktorí prahli po mojom tele.

Dali mi kreslo a umiestnili ho medzi šéfa a jeho hlavného spolupracovníka.

Ako noc postupovala, prestalo mi priať moje a nakoniec som stratila i posledný cent. Všetci muži však nechávali na mne svoje vyhladované pohľady.

Navrhla som šéfovi, že pre nich môžem radšej priniesť nápoje, namiesto toho, aby som si hrala karty ďalej.

Priniesla som im nápoje, keď to bolo potrebné, flirtovala a blikala so svojou nahou mačičkou zakaždým, keď som sa postavila zo stoličky, kde som sedela. Bola v perfektnej výške, takže ich oči boli takmer zarovno s mojimi kolenami.

Ako pokračovala hra, tak sa rozvíjal aj rozhovor, ktorý sa nakoniec stal sexuálnym. Smiala som sa ich špinavým vtipom.

Čoskoro som si všimla, že som ich predmetom sexuálnych poznámok. Povedali, že by nikdy nenechali takú vzrušujúcu ženu, akou som ja, v pokerovej hre s cudzími ľuďmi …

Niektorí utrúsili poznámky typu, že by ma najradšej pripútali na lôžko.

Všetci sa zasmiali a tak som sa zasmiala tiež a predstierala, že nie som šokovaná.

Všetci tí hlúpi chlapi si všimli, že stratili už veľa peňazí a tak po niekoľkých hodinách sa rozhodli prestať hrať.

Všetci sme šli do baru a mysleli si, že sa noc skončila, ale poniektorý trvali na tom, že by som mohla zostať trochu dlhšie. Urobili mi čerstvý nápoj a niektorí z nich pokračovali v rozhovore o sexe so mnou …

Zrazu jeden z chlapov povedal, že mi dá tisíc babiek, ak ma bude môcť vidieť nahú. Len som sa zasmiala. Ďalší dvaja muži sa s ním dohodli a povedali, že pridajú tiež po tisícke …

Predstierala som, že som v rozpakoch a len som sa na nich znovu usmievala.

Ale potom každý chlapík položil na bar priamo predo mnou tisícku a povedal mi, aby som sa začala vyzliekať. Aby som sa začala vyzliekať len pre nich …
Boli by to ľahko zarobené peniaze. Stáli tam, čakali na moju odpoveď …

Luxusné vibrátory

Nakoniec som zobrala peniaze a veľmi pomaly som sa postavila.

Len som si vypla bielu blúzku, ukázala im okrúhle prsia a potom som pustila svoju sukňu na zem, okolo mojich členkov, ukázala im, že som nemala na sebe nijaké nohavičky …

Všetci sa usmiali vidiac ma robiť striptíz. Nakoniec nahá, podišla som ku každému z nich a nechala, aby sa dobre pozreli na mňa a pomaly som sa obrátila, aby lepšie videli aj na môj zadok.

Všetci vytasili ruky, keď som zakrútila ramenami a rozhojdala prsia. Jeden z nich podišiel ku mne a dostal sa mi medzi nohy, nechal prst skĺznuť do mojej mokrej mačičky, aby to všetci mohli vidieť.

Rozkročila som nohy, aby mohli vidieť moju mokrú mačičku lepšie.

Jeden z mužov ma potiahol na pohovku a donútil, aby som tam ležala.

Potom začali sať moje prsia a prstovať moju mačičku. Všetci sa vyzliekli a potom si vybrali penisy. Päť kohútov sa na mňa pozeralo.

Volili, kto pôjde prvý. Bol ním Viktorov šéf. Vstúpil ako prvý do mojej mokrej mačičky. Druhý mi obrátil hlavu k svojmu penisu a ja som ho zovrela v ústach.

Počas nasledujúcich dvoch hodín ma pretiahli do každej diery, ktorú mám. Dokonca mi namazali aj anál pre ľahší prístup …

Keď všetci títo muži boli hotoví, ležala som tam ako papierová handra s nohami doširoka roztvorenými. Prúdy spermií mi stekali po zadku a kunde. Bola som vyčerpaná, že som mala toľko tých tvrdých kokotov v sebe.

Moje telo bolo celé pokryté ejakulátom. Vstala som a šla do kúpeľne. Jeden z nich sa dokonca pridal ku mne, pretiahol ma pod teplou vodou zo sprchy. Strčil mi svoj úd do zadku a plakala som od brutality, akou ma preťahoval….

Obliekla som sa sama v kúpeľni, vyšla von. Všetci odišli, iba šéf môjho manžela zostal, patril mu tento dom. Pristúpil ku mne a povedal, že chce poslednú fajku predtým, ako odídem. Padla som na kolená a veľmi skoro som mala penis toho hnusného muža v ústach a plné hrdlo jeho semena. Povedal, že som bola veľmi neslušnou manželkou…

Potom ma odprevadil k autu a tvrdil, že by si veľmi cenil, ak by som mohla prísť znova a stretnúť sa s ním budúci víkend. Povedala som, že veľmi rada prídem s manželom. Ale potom ma jeho šéf prekvapil. Povedal, že by to nebola pokerova noc…

Ukázala som mu päťtisíc babiek, ktoré som dnes zarobila a spýtala sa ho, či by bol schopný zaplatiť túto sumu za moje telo… On sa iba usmial a poštípal ma po holom zadku…

DVOJITÉ, OBOJSTRANNÉ DIDLÁ

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.