Poviedka – Dokonalé sprepitné

Dokonalé sprepitné

Bol studený decembrový večer, dupajúc na plyn som si musel v aute prikúriť, keďže som mal na sebe len ľahký sveter. Mihnutím oka som skontroloval čas na palubnej doske.

„Pol deviatej, skvelé!“ zazúril som a obzrel sa na zadné sedadlo, kde mi spočívalo ešte zo desať škatúľ pízz. „To do deviatej nemôžem stihnúť.“

Zastavil som pred ďalšou bytovkou. Rýchlo som schmatol jednu z krabíc, vystúpil z auta a zazvonil na zvonček.

„Áno?“ ozval sa z reproduktora ženský hlas. Znel veľmi príjemne.

„Dobrý večer, nesiem vám pizzu,“ odvetil som, drkotajúc zubami.

„Skvelé, pustím vás dnu. Sme na siedmom poschodí,“ povedala a odomkla vchodové dvere.

Takže siedme… pomyslel som si a podišiel k výťahu. „Doriti!“ zanadával som. Výťah mimo prevádzky, prečítal som si nápis na papieri. Cestu na siedme poschodie som si musel vyšliapať po svojich.

Len čo som sa ocitol na samom vrchu bytovky, vyhľadal som dvere s menom našej zákazníčky. Ruku som už mal takmer na dverách a tesne pred tým, ako som zaklopal, sa dvere roztvorili.

Vau! prebehlo mi hlavou. Priamo predo mnou stála mladá možno dvadsaťpäť ročná blondína. A na sebe mala len spodnú bielizeň!Spoza podprsenky vykúkalo jej bujné poprsie, oprela sa o zárubňu a ja som si všimol jej ladné krivky. Žiarivé vlasy mala zopnuté vo chvoste, tvár jej lemovalo len pár nezbedných pramienkov.

Podväzky a podväzkové pásy

Stál som tam ako idiot, v jednej ruke pizza, v druhej účtenka. „Tu je vaša pizza,“ vykoktal som zo seba a podal jej krabicu.

„Ďakujem,“ usmiala sa na mňa a odhalila rad žiarivo bielych zubov. „Leni, prídeš prosím ťa zobrať pizzu?“

Vtom sa za ňou objavilo ďalšie dievča. Tmavovláska, opäť v spodnom prádle, trošku chudšia s menším poprsím, no taktiež nehorázne sexi. Sestra? Kamarátka? Alebo sú lesbičky? pýtal som sa v duchu. Každopádne ma najviac zaujímalo, pri čom som ich vyrušil, keď mi otvorili polonahé. Rozhodne však nie som typ muža, ktorý začne flirtovať ako prvý.

„Tak, prajem vám dobrú chuť,“ usmial som sa nesmelo a chystal sa odísť.

„Počkaj chvíľu,“ riekla blondína a vyklonila sa spoza dverí, pričom sa zatriasli jej dokonalé prsia. „To máš na sebe iba ten sveter? Vonku je predsa hrozná zima. Nechceš sa ísť dovnútra trocha zohriať?“

Znova ten jej úsmev. V nohaviciach som zacítil pohyb. Niet sa čo čudovať pri pohľade na také bohyne…

„Ehm, no…“ zakoktal som. „Mám vlastne dosť naponáhlo, zákazníci čakajú. Navyše, nejde výťah, takže som sa cestou sem zahrial až-až.“

„Ale no tak,“ zasmiala sa a chytila ma za ruku. „Poď!“ Ani neviem ako a ocitol som sa vo vnútri bytu, dvere sa za mnou zabuchli a ja som si musel rukou zakryť nohavice, pretože môj penis rástol rapídnou rýchlosťou.

„Ako to, že taký sexy chalan ako ty roznáša pizze?“ spýtala sa tmavovláska, zatiaľ čo si ma dôkladne obzerala. Ja som sa len prihlúplo zasmial. Pravdou však bolo, že som nevyzeral vôbec zle.

„Mimochodom, ja som Klaudia. Dáš si víno?“ opýtala sa blondína a hodila na mňa náruživý pohľad.

„Teší ma. Marko… a nie, ďakujem. Dievčatá, teší ma vaša pohostinnosť, ale naozaj by som mal ísť,“ snažil som sa z tejto situácie dostať. Nie žeby mi to prekážalo, cítil som sa ako v sne, no zostať tu by znamenalo dostať výpoveď z práce.

„Čo to tam skrývaš?“

podišla ku mne blondína s pohľadom upreným na môj rozkrok. Odtiahla mi ruku a jemnou dlaňou uchopila to, čo som sa snažil ukryť.

V úžase otvorila ústa a vymenila si pohľad s Lenkou. „Ty si ale obdarený. Páni! Je tvrdý ako kameň. Máme to brať ako kompliment?“ zasmiala sa a pozrela sa mi do očí. Jej modré dúhovky akoby hľadeli priamo do mojej duše. Akoby odhaľovali moje najtajnejšie túžby.

„Ehm, no… ste hrozne sexi, to sa musí nechať…“ ani som nestihol dopovedať a Klaudia sa prisala na moje pery. V ruke stále zvierala môj penis, mal som pocit akoby mi mal každou chvíľou vybuchnúť od rozkoše. Bozkávajúc krásnu Klaudiu som začul, ako ku mne pristúpila aj tmavovlasá Lenka. Vystriedala svoju kamarátku a strčila mi jazyk do úst. V tomto momente mi bolo úplne jedno, čo bude zajtra v práci.

Klaudia si rozopla podprsenku a hodila ju na stoličku cez celú miestnosť. Tmavovláska sa na chvíľu odtiahla, aby som si mohol vychutnať pohľad na Klaudiine dokonale tvarované prsia. Nedočkavo som ich schmatol do rúk a začal sa s nimi hrať. Boli pravé, tým som si bol istý. Prisal som sa na jej bradavky a zatiaľ čo som si ich vychutnával, Lenka klesla na kolená a rozopla mi nohavice.

Keď odtiahla boxerky, môj penis vystrelil von, pripravený na noc plnú rozkoše.

„Vau,“ žasla tmavovláska, držiac môjho kamaráta v malej dlani. Na žaludi som pocítil jej pery, teplo pohlcovalo môj penis až k samotnému koreňu. Nevedel som čo skôr. Bozkávať Klaudiine prsia, sledovať šikovnú Lenku alebo ich hodiť na posteľ a dať im to, čo chceli.

Klaudia sa pridala k svojej kamarátke a spoločne mi ho fajčili, navzájom sa striedali a nedali mi oddýchnuť ani na sekundu. Ich ústa vo mne vyvolávali slastný pocit, až sa mi z toho podlamovali kolená. Boli tak úžasné, že som sa pomaly, ale isto blížil k orgazmu. Nemohol som to zastaviť. Pozrel som sa na ne a pri pohľade na ich nenásytnosť mnou prešla vlna vzrušenia. Zavzdychal som a urobil som sa Klaudii do úst. Slastne zahmkala, keď sa naše pohľady stretli. Neotáľala a podelila sa o moju spermu aj s Lenkou. Začali sa predo mnou bozkávať, jazykmi zlizli aj tú poslednú kvapku, ktorá im stekala po perách.

„Páni, to bolo úžasné,“ riekol som s hlasným výdychom. Obe dievčatá sa postavili a začali mi bozkávať telo. Netrvalo dlho a pri pohľade na ich dokonalé krivky mi penis začal znova tvrdnúť.

„Máme pred sebou celú noc,“ usmiala sa Klaudia, „hádam sa len nechystáš ísť.“

„To teda určite nie,“ chytil som Lenku za zadok. „Teraz je rada na mne!“ uškrnul som sa, pritiahol ich k sebe a obom som strčil ruky do hrejivého lona.

Prstami som krúžil po ich klitorisoch, cítil som aké sú vlhké. V tom momente bol môj penis znova tvrdý ako skala, čo si dve neukojiteľné krásky ihneď všimli. Chytili ma za obe ruky, vytiahli ich zo svojich nohavičiek a rýchlym krokom ma doviedli cez dvere obývačky. Vzápätí som už ležal na gauči.

Prisal som sa na Klaudiine pery. Chytila ma za stehno a z môjho penisu sa v momente stala tvrdá skala. Zatiaľ čo sa blondína hrala s mojim jazykom, Lenka mi bozkávala hruď. Boli úžasné, prial som si, aby táto noc nikdy neskončila.

Lenke som chvatne rozopol podprsenku, ktorá okamžite padla na zem. Do rúk som schmatol ich prsia, dráždil ich bradavky, až začali obe vzdychať pomedzi bozky.

Klaudia sa pomaly presúvala na krk, hruď a cez vypracované brucho prešla k rozkroku. Do ruky uchopila môjho kamaráta a vytiahla ho spoza boxeriek. Bez váhania sa prisala, jazykom krúžila okolo žaluďa a pravidelne ho hltala až ku koreňu.

Lenka sa odsunula a stiahla ma dole. Naklonila sa nado mňa a ležiac na gauči som sa prisal na jej hompáľajúce sa prsia. Cmúľal som jej stvrdnuté bradavky, zatiaľ čo ma Klaudia obšťastňovala v rozkroku. Po chvíľke sa dievčatá vystriedali, Lenka mi perami slastne obopla penis a Klaudia ma provokovala svojimi obrovskými prsami. Rukami som ich stlačil, strčil hlavu medzi ne a vychutnával si ich hebký dotyk. Blondína s ladnými krivkami sa posadila na moju tvár. Jej klitoris spočíval na mojich perách, neváhal som ani sekundu, otvoril som ústa a začal som ho dráždiť jazykom. Zavzdychala. Svoju jaskynku mi pritlačila k tvári ešte viac, bola však opatrná, aby mi neublížila. Zatiaľ čo sa z môjho rozkroku ozývalo Lenkine slastné mrmlanie, Klaudia stonala priamo nado mnou. Jej sladký nektár mi stekal rovno do úst, užíval som si to a vychutnával každú kvapku, ktorú mi venovala.

Vtom som ucítil, že Lenka pustila môj penis, následne ho však pohltili hebké, vlhké a teplé steny jej mušličky. Spoločne sme zavzdychali a jazykom som nahodil rýchlejšie tempo. Zatiaľ čo na mne jedna z nich poskakovala, Klaudia dostala orgazmus až sa jej stehná, obopínajúce moju tvár, roztriasli.

Dievčatá sa vystriedali, tentoraz sa môjho penisu chopila Klaudia a strčila ho do svojej jaskynky. Miloval som dominantné ženy. Nemusel som nič robiť a dokázali uspokojiť nie len mňa, ale aj seba.

Kým ma Lenka bozkávala, Klaudia na mne jazdila ako šialená. Rukami sa opierala o moju hruď a pevne stláčala svaly. Rozhodol som sa jej pomôcť a panvou som začal pomaly prirážať. Zavzdychala. Prebral som iniciatívu, rukami som jej pridvihol zadok a rýchlymi pohybmi som vnikal dnu.

Lenka, sledujúc svoju kamarátku, si začala masturbovať svoju mušličku, rukou zbesilo behala po klitorise. Sledujúc obe nadržané bohyne som cítil, že sa znova blížim k vyvrcholeniu. Nebol som však sám. Lenka rázom vykríkla, zmeravela a z jej dokonalej mušličky vystriekol prúd tekutiny.

Klaudia sa usmiala, zatlačila ma do gauča a znova sa posadila na trón. Jazdiac na mojom penise pridávala na tempe.Vtom to prišlo. Nevydržal som a vystriekal sa priamo do jej lona. Ucítila v sebe moju horúcu šťavu a spokojne sa usmiala. Dievčatá si vymenili veľavravné pohľady, Klaudia zo seba vytiahla môj penis a naklonila sa k svojej kamarátke. Tá sa jazykom načiahla k jej jaskynke a zlizla semeno, ktoré z nej vytekalo.

„Dúfam, že máš ešte kopu síl,“ riekla Klaudia, nahla sa k môjmu penisu a vysala aj poslednú kvapku semena, ktorá mi na ňom zostala.

„To teda mám,“ usmial som sa.

„Tak či tak,“ zapojila sa do debaty Lenka, „by bola škoda, keby sa dnešným dňom všetko skončilo. Je škoda nechať si takéhoto zajačika len na jednu noc.“

„Som tu pre vás kedykoľvek,“ žmurkol som na ne. „Pizzu vám už ale neprinesiem.“

„Stačí, ak donesieš toto,“ zasmiala sa Klaudia a prstom ťukla po mojom kamarátovi.

Rotačné vibrátory

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.