Poviedka – Domáca párty

Domáca párty

Počas letných prázdnin, mal môj dlhoročný priateľ voľný dom a rozhodol sa, že urobí malú domácu párty s piatimi našimi kamarátmi a pár dievčatami…

Kúpili sme pivá, tvrdší alkohol a strávili sme noc zábavou a pitím.
Sedeli sme vonku, hrali sme opilecké hry a nejak sme začali hrať fľašu. Mnoho z nás už bolo v podnapitom stave. Jeden z mojich priateľov sa rozprával s dievčaťom s ktorým mal v minulosti už aj niečo viac. Po rozhovore ju pobozkal a zobral ju na jazdu na motorovom člne.

No aj ja som sa zarozprával s jedným z dievčat a skončili sme pri bozkávaní. 3-4 sekundy z toho mali zábavu aj naši priatelia.
Noc sa pomaly posunula k bodu, keď sme všetci išli spať. Boli dve hodiny nad ránom. Ja, môj kamarát a jedno z dievčat, sme boli v rovnakej malej spálni a ďalšie dve dievčatá boli dole samé. Na izbe sme sa o nich rozprávali a boli sme tiež trocha nadržaní.

Zväzovanie

Zdalo sa mi, že som počul jedno z dievčat na prízemí, a tak sme sa s kamarátom rozhodli, že sa pôjdeme na ne dole pozrieť. Dievča, ktoré som pobozkal na trampolíne bolo v kuchyni a malo na sebe iba spodnú bielizeň. Pristúpil som k nej predstierajúc, že sa potrebujem iba napiť a popri tom sme začali hovoriť o našom bozku. Po pár minútach rozhovoru sme si pozreli do očí a začali sa znova bozkávať. Chytil som ju za jej krásny zadok a jemne som ho stláčal. Z kuchyne sme išli rovno hore na poschodie.

Odišli sme do izby, kde som spal a začali sme sa znova bozkávať. Vyzliekla si podprsenku a uvidel som jej krásne prsia veľkosti D. Chytila môj polotuhý penis a začala ho ľahko hladiť. Než som stihol zareagovať, vybrala mi ho zo šortiek a začala ho honiť. Potom ho začala sať, zatiaľ kým som ju ja držal za jej krásny zaoblený zadok. Hladil som ju na nohe aj mušličke, kĺzal som prstom dovnútra a von, ešte predtým, ako si vyzliekla svoje nohavičky a vsunula si pekne dovnútra môj penis. Jazdila na mojom penise niekoľko krásnych minút až kým som ho vytiahol von, pretože som bol už pripravený ejakulovať. Môj penis bol celý premočený od džúsu z jej mušličky a ona ho začala sať ihneď ešte tvrdšie a rýchlejšie ako predtým.

Po asi minúte sania môjho penisu, som ho položil na jej prekrásne prsia a vystriekal som sa na ne a do jej tváre. Ona sa potom ešte sama urobila predo mnou. Bola to krásna noc a nikdy na ňu nezabudnem.

Korbáče a plácačky

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.