Poviedka – Hotel

Hotel

Prišla do hotela. Bol víkend a začala sa obliekať a správať ako kurva, ktorá potrebovala uniknúť nudnému životu. Mala na sebe tenký top, ktorý ukazoval jej obrovské prsia a tvrdé bradavky. Jej sukňa bola krátka, že sotva pokrývala celý jej zadok. Nemala na sebe nijaké spodné prádlo. Oholila si mačičku a navoňala ju mätou. Túžila po jazyku, ktorý by ochutnal jej čerstvosť. Zakrútila bradavkami, aby sa ubezpečila, že sú tvrdé a výrazné pod tenkým materiálom. Poďakovala sa ticho matke za pekné veľké prsníky, ktoré mala, ktoré milovala, keď boli saté, a ktoré muži milovali sať tiež. Teraz bola pripravená ísť na lov penisov. Jej kunda zvlhla, už len keď o tom premýšľala.

Vstúpila do baru a niekoľko mužov sa obzrelo. Požiadala o pohár vína a sadla si do zadnej kabínky. Premýšľala, ktorý muž príde k nej ako prvý. Chcela pevného a veľkého po dlhý čas. Milovala veľkých dlhých hrubých kohútov, ktorí boli tvrdí ako skala a dokázali šukať celú noc. Keď to už nebolo šukanie jednej z jej dier, milovala ich sať, túžila po krémovej chuti, ktorá jej tiekla dolu hrdlom.  Pred dvoma mesiacmi mala štvorku s troma dobre vyzerajúcimi čiernymi chlapmi. Boli obrovskí a tvrdí, a preťahovali ju nepretržite celú noc. Vtedy dostala svoju náplň teplého hustého krému, a keď ju opustili, jej kunda, zadok a bradavky boli rozbité. Bola to skvelá noc. To je dôvod, prečo sem prišla, aby sa nechala pretiahnuť toľkými kohútmi, koľkými len mohla, kým sa vráti do svojho nudného života a práce.

Zrazu jeden muž v stredných rokoch si k nej prisadol. Oči mohol nechať na jej prsiach a povedal jej: „Si príliš sexy, aby si tu bola sama.“ Ona odpovedala: „Nuž, teraz už nie som.“ Vzala jeho ruku a položila si ju na nohu. Potom rýchlo pritiahla ruku na svoju kundu. Pod sukňou bola úplne nahá. Netrvalo dlho a jeho ruky prechádzali po jej kunde, klitorise a nakoniec ponoril do nej dva prsty a začal ju prstovať. Prešla rukou po jeho penise a páčil sa jej jeho rozmer. Pekný konský… Povedala mu: „Chceš ísť so mnou hore do izby a hrať sa na nezbedných predtým, ako zatvoria bar?“ On pritakal a postavili sa. Odišli k výťahu. Tam ju pritiahol k sebe, pobozkal ju, jazykom hlboko v jej ústach, kým jeho ruky prešli pod tričko a obšťastňovali jej veľké prsia. Potom jej vyhrnul sukňu a znova ju vyprstoval až tak veľmi, že sa postavila na špičky. Ona vsunula ruku do jeho nohavíc a chytila jeho veľkého vtáka a začala ho honiť. V tej chvíli sa otvorili dvere výťahu a oni rýchlo vstúpili dnu.

Vo vnútri izby jej stiahol tričko a  zbavil sa jej sukne. Pritlačil ju na stenu a začal jej sať bradavky, kým prstom ju prstoval.

Dámska erotická bielizeň

Ona mu vypla nohavice, stiahla k stehnám a začala obšťastňovať jeho veľký penis. V ruke mala jeho kohúta, druhá ruka masírovala jeho gule. Cítila ich pevnosť a veľkosť. Cítila, že jeho penis začína pulzovať a on si ju otočil. Vsunul do jej análneho otvoru svoj penis, kým ju stále obšťastňoval teraz s troma prstami. Jeho veľký vták bol v nej hlboko. Netrvalo dlho a zaplavil jej vnútro krémom, potom vytiahol svoj penis, zbavil sa ostatných šiat a zobral ju do postele, kde si sadol a pritiahol si ju na svoje lono. Povedal jej: „Bola si veľmi neposlušným dievčaťom. Správaš sa ako obyčajná špinavá štetka. Potrebujem ťa potrestať.“ Začal ju plieskať po zadku zanechávajúc odtlačky prstov na jej bielej pokožke. Prestal na chvíľku a potom ju začal prstovať a znova sa vrátil k plieskaniu po jej zadku. Jej zadok bol červený. Postavil ju a povedal jej: „Urob mi šou. Odhaľ tie nádherné veľké prsia. Stláčaj si bradavky, nech sú veľmi tvrdé. Áno, to je ako to mám rád. Teraz si roztvor nohy a ukáž mi svoju mokrú zlú kundu. Roztvor svoju kundu, aby som mohol vidieť tú pojebanú dieru. Teraz saj svoju bradavku, kým sa prstuješ predo mnou. Urob sa. Urob sa veľmi. Rozpáľ ma. Teraz si olíž prst a potom sa znova prstuj. Oh, baby, takto to milujem. Šukaj prstom tú odpornú dieru. Rýchlejšie! Rýchlejšie! Áno, buď zlé dievča, buď zlá! Milujem odpornú kurvu, tú pojebanú kurvu! Pozri sa, čo si urobila s mojím kohútom. Pulzuje, aby sa odbavil. Poď sem, kľakni si na kolená a vyfajči mi ho! Líž moje gule a prstuj mi anál. Buď zlá!“

Ako tam kľačala na kolenách a fajčila mu vtáka, pritiahol si ju bližšie . Prijala jeho penis a hlboko ho fajčila, kým jej ruky objímali jeho veľké lopty a druhá ruká mu prstovala dvoma prstami jeho análny otvor. Oprel sa, roztiahol si viac nohy a šepol: „To je to, baby. Vedel som, že môžeš byť neposlušným dievčaťom, ktoré mám tak rád. Fajči mi toho vtáka a prstuj mi dieru. Urob mi to. Áno, urob mi to!“ Ako ho fajčila a prstovala mu zadok, kľačajúc tam medzi jeho loptičkami, šeptal o tom, že vie presne, čo muž potrebuje. Mohol cítiť svojho vtáka hlboko v jej hrdle a miloval ako ho obšťastňovala. Trvalo mu to takmer štyridsať minút, kým vytryskol svoj krém, ten stekal dolu jej hrdlom a ona prehltla i poslednú jeho kvapku.

Potom ju položil na posteľ a roztiahol jej nohy. Ľahol si na ňu, začal jej hrýzť jednu bradavku, kým rukou sa pohrával s jej druhou bradavkou a druhou rukou ju znova prstoval. Potom položil obe ruky na jej prsia a posunul sa s ústami na jej kundu, lízal ju, lízal jej klitoris, potom ju olízal okolo jej análneho otvoru predtým, ako vtisol do nej hlboko svoj jazyk a šukal ju ním. Ona zahrnula jeho tvár svojou mätovou vôňou a on ju stále šukal svojim jazykom akoby bol hladný. Vytiahol a prekrútil jej bradavky. Jedol jej kundu viac ako hodinu, potom sa na ňu vytiahol a vložil do nej svoj tvrdý penis a začal ju pumpovať veľmi tvrdo.

Šukali a olizovali sa ďalšie dve hodiny.  Mal na striedačku svojho vtáka a prst v jej vagíne, oblizoval jej prsia. Sex bol tvrdý, vyžadujúci niekedy brutálny čas. Mal výdrž a túžil po jej chutnom tele. Ona prijala každý centimeter jeho hrubého penisu, nechala, aby zneužil jej telo tak, ako len chcel. V jednom okamihu zobral svoj opasok a vyšľahal jej ním zadok i kundu, potom ho preložil na polovicu a vyšuchtal jej kundu s tou kožou a počas toho zaviedol do jej análu aj svoj penis.

Strávil s ňou celý víkend a nevyšli z postele, iba aby si dali spolu sprchu a šukali ešte niekoľkokrát pred zrkadlom. Keď prišiel čas odchodu z Hotela, išla domov. Jej telo bolo úplne zničené. Mala modriny a rany, ale nebolo to niečo, čo by nemala rada. Jej bradavky boli napuchnuté a na prsiach mala rany od pohryznutia. Jej zadok bol červený a boli na ňom rany od šľahania bičom. Ale jej kunda a anál boli poriadne vyšuchané od penisu a prstov. Jeho kohút bol tiež napuchnutý, ale miloval šukanie s touto sexy kurvou. Dohodli sa na stretnutí znova o dva týždne. V skutočnosti sa stretávali od tohto okamihu každé dva týždne takmer po celý rok. Ona vtedy odišla domov do prázdneho apartmánu a nudnej práce a on odišiel domov ku svojej manželke a k ich nudnému sexu. Tešil sa na stretnutie o dva týždne neskôr so sexy démonkou.

Masturbátory pre mužov

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.