Poviedka – Hra v aute

Hra v aute

 

Išli sme domov z výletu z jazera. Postupovali sme pomaly, keďže bola na cestách veľká premávka. S manželkou si robíme pomerne často podobné výlety. Bola to ona, ktorá šoférovala, a začala s tým, že prešla rukami po mojej chlpatej hrudi a hladkala prstami moje bradavky.

Hovorí, ako miluje hranie s mojím chlpatým hrudníkom, a ako miluje citlivosť mojich bradaviek. Zastonal som a oprel sa o sedadlo. Pozeral som sa von z okna a spomínal, ako ma naposledy na podobnej ceste, vyfajčila.

Videl som jej úžasné bradavky pritlačené na jej pohodlné tričko. Opýtal som sa, či nie je v aute príliš zima. Odpovedala nie, horúco. Súhlasím. Stiahol som si  košeľu a ona prešla voľnou rukou okolo mojej hrudi, potom brucha a pokúsila sa ju zasunúť do mojich šortiek. Začal som stláčať jej 44 D prsia a vyťahoval som jej bradavky.

Naklonila sa dopredu a požiadala ma, aby som jej rozopol podprsenku. Urobil som to veľmi rýchlo a mojou odmenou boli jej krásne prsia vystavené môjmu potešeniu a potešeniu každého, kto náhodou šoféroval vedľa nás.

Dole som bol už tvrdý ako skala a na prednej časti šortiek som si všimol mokré miesto. Ona prešla prstom cez vlhké miesto na mojich šortkách a olízala si ho. Bude lepšie, ak si ho vytiahneš, aby som mohla sledovať, ako si ho honíš. Keď má moja žena dobrý nápad, vždy sa snažím jej v tom vyhovieť.

AFRODIZIAKÁ

Odtiahol som šortky na jednu stranu, vytiahol svoj penis a nechal ju, aby si mohla dobre pozrieť jeho hladkú hlavu. Jej ruka prebehla po hlave môjho penisu.

Pozorovala ma jedným okom, ako masturbujem, druhým sledovala cestu. Videla, ako som si pomaly natiahol vtáka a to spôsobilo uniknutie ďalšej kvapky. Znova ho utrela prstom a usmiala sa, keď si ho do čista olízala.

Pracoval som na svojom penise s pravou rukou a ľavou som hladil jej prsia. Ona sa takpovediac prepadávala v sedadle a vedel som, že potrebujeme nájsť spôsob, aby si mohla uľaviť, možno hneď potom, ako budem hotový ja.

Otáčala hlavu od cesty smerom ku mne a ochutnávala moje džúsy, alebo si ich natrela na tvrdé bradavky, čo ma doviedlo k tomu, aby som za pár minút explodoval. Požiadala ma, aby som jej povedal, keď sa urobím, aby mohla ochutnať môj ejakulát.

Pozeral som sa na jej hojdajúce prsia a zastonal som. Blížil som sa k uspokojeniu. Teraz je ten čas, povedal som a pustil som svoj pulzujúci penis niekoľko sekúnd pred orgazmom. Chytila môj penis a honila ma pomalým stláčaním.

Môj prvý výbuch  zasiahol jej prsia, potom jej ruka pokryla môj ejakulát. Veľmi spokojne som sa oprel o sedadlo. Dotkla sa rukou úst a olízala všetko, čo mala na ruke. Vidiac veľkú kvapku na jej prsiach, som sa načiahol k nej a utrel som jej ju.

Hovoriac, aký úžasný koniec mi dala, ochutnal som vlastný ejakulát, kým sme sa na seba pozerali.

Vždy ju úplne navnadí, keď sa dostanem dole do jej hladkej vlhkej mačičky potom, čo som sa do nej urobil a poriadne ju vylížem. Vedel som, že by to chcela aj teraz.

Zastali sme pri čerpacej stanici, aby sme si vymenili miesta a zistili, čo môžeme urobiť, aby sa odbavila aj ona predtým, ako prídeme domov. Urobili sme potrebné úpravy na čerpacej stanici, hlavne ja som sa trochu opláchol, aby som dostal všetky zvyšky ejakulátu z môjho penisu a gúľ, nechcel som, aby sa prilepili o moje šortky.

Čoskoro sme boli naspäť na dvojprúdovej ceste. Zostávala asi jedna hodina, kým dorazíme domov. Moja žena mala na sebe voľné šortky a na moje lono položila svoje bikini.

Privoňal som si k jej bikinám, aby som hlboko nasiakol jej  pižmovú arómu a všimol som si vlhké miesto na rozkroku. Vtiahol som nohavičky do svojich úst, aby som ochutnal ich chuť. Povedala, že sa mi naozaj musí páčiť chuť jej kundičky, keď sa na mňa takto pozerá, keď mi stačí len chuť, ktorá zostala na jej bikinách.

Dopekla, áno! Mám rád jej chuť, povedal som jej. Odpovedala tým, že namočila stredný prst medzi svoje pysky a strčila mi vlhký prst do rúk. Tu je čerstvý kúsok, povedala. Olízal som jej prst do čista a spýtal sa, či je mokrá preto, čo sme urobili pred niekoľkými minútami. Odpovedala, že je vždy mokrá, keď si honím vtáka pred ňou.

Jej bradavky boli znova tvrdé. Masíroval som ich cez košeľu. Oprela hlavu a zastonala. Krátko potom sklonila sedadlo do pohodlnejšieho uhla, stiahla si krátke nohavice a povedala, že jej iba prekážajú. Hodil som krátky pohľad na jej úhľadne orezaný krík.

Začala tým, že robila pomalé kruhy okolo kundičky s príležitostným výletom k svojmu klitorisu, s jednou rukou na svojej mačičke. Roztiahla nohy a ponorila do seba jeden, potom dva alebo tri prsty. Vyzerá taká sexy, keď sa hrá so sebou, vždy sa mi postaví penis.

Vibrátory

Ani toto nebola žiadna výnimka, povedal som jej, aká je vzrušujúca a odtiahol som svoje kraťasy stranou, aby som jej ukázal, aký  mala na mňa vplyv. Postupne sa sústreďovala na svoj klitoris, jej oči sa pozerali teraz na môjho vtáka, ktorý znova začal pulzovať a zanechával kvapalinu na špičke. Sem – tam sa pozrela von z auta, aby sa uistila, či sa na nás niekto nepozerá.

Jej ruky pracovali rýchlejšie a rýchlejšie, očividne sa chcela urobiť a prestať sa hrať.  Zavrela oči a pozeral som sa, ako sa jej telo hádzalo sem a tam. Ona nie je „squirter“, je skôr „oozer“ a prebytok šťavy v jej mačičke pokryl jej ruky a sedadlo pod jej zadkom.

Po niekoľkých sekundách, alebo možno minútach, otvorila oči a pozrela sa láskyplne na mňa. Jej ruka sa pohla k môjho penisu, stlačila ho a to spôsobilo uniknutie veľkej kvapky.

Zachytila ​​ju na prst a pretrela si ju cez pery a potom ma rýchlo pobozkala. Spýtala sa, či si spomínam na akékoľvek miesto, ktoré by bolo dostatočne bezpečné, aby sme tam zastali, aby mi mohla pomôcť odbremeniť ten tlak v mojich semeníkoch. Hľadal som park, alebo miesto, kde sa obyčajne vodiči otáčajú, dokonca i tienistú  bočnú cestu. Zatiaľ, kým som hľadal, ona pomaly pracovala rukami na mojom penise.

Nakoniec, čo sa zdalo pre môjho vtáka ako sto kilometrov, som uvidel, čo sme potrebovali. Malá oblasť pre odpočinok so skupinou stromov, piknikový stôl a žiadne auto v blízkosti! Vstúpil som do tmy a zaparkoval na druhom konci parkoviska.

Hneď ako  som zastavil auto, moja žena prevzala hladenie môjho vtáka, používajúc kvapky pred-ejakulátu pre lepšie trenie, čím ma doháňala bližšie a bližšie k výbuchu. Naklonila sa a prebehla jazykom okolo hlavy. Aj keď som bol zvyknutý na takúto pozornosť, predsa som sa zakaždým z nej išiel zblázniť.

Jej jazyk vkĺzol do štrbiny a spôsobil mi neskutočnú rozkoš. Dal som jej vedieť, že nebude trvať dlho, ak bude v tomto pokračovať. Zasmiala sa, odtiahla sa od môjho údu a dala mi pár rýchlych pevných úderov, čím som ešte viac priblížil k vrcholu. Pozná ma dosť dobre, aby rozpoznala príznaky blížiaceho sa orgazmu a odpovedala tým, že pritlačila na základni čím zastavila náhle vytrysknutie ejakulátu.

Po niekoľkých sekundách som pocítil, ako sa tlak vytráca a ona pokračovala. Zdvihla mi košeľu, našla bradavku a dráždila ju svojim jazykom, kým sa jej dotýkala rukami. Spýtala sa ma, či budem pripravený na vyvrcholenie.

Jej pery sa dostali opäť do kontaktu s klzkou hlavou môjho vtáka. Ruku držala okolo neho a  pomaly ho honila.

Jej konanie ma prehnalo cez okraj a môj ejakulát vyrazil z konca môjho penisu v niekoľkých silných výbuchoch. Zachytila ​​prvých pár v ústach, potom keď sa utíšili, otvorila znovu ústa a nechala, aby ostatné opäť dozneli do jej úst.

Jej pery chutili fantasticky, keď boli takto pokryté mojím džúsom. Pokračovala v olizovaní svojej ruky, kým sa na mňa usmievala.  Dôkladne olízala aj hlavu môjho vtáka.

Nakoniec sme vytiahli niekoľko sódoviek zo zadného sedadla a dokončili sme jazdu domov.

Dildá, penisy

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.