Poviedka – Kaderník

Ach áno… ešte tu, trochu viac… ach áno, je to perfektné! Skríkla spokojná zákazníčka, keď som jej strihal vlasy.

Príbeh sa začal pred pár rokmi, keď som si urobil kadernícky kurz. Vždy som veril, že účes hovorí o človeku veľa. Môžem sa s vami podeliť o to, že hanblivá žena má často hnedé vlasy, ktoré sú mierne kučeravé alebo vlnité. Väčšinou tenké, bez života. Bláznivá žena miluje svoje vlasy ako vlastné dieťa. Vlasy budú krásne a lesklé, dokonale upravené do vĺn, alebo dokonale narovnané (najčastejšie keratínom). Ak chcete zažiť zaujímavé dobrodružstvo s dievčaťom, vždy sa pozerajte na vlasy. Keď uvidíte akýkoľvek zaujímavý vzor, ​​budete vedieť, že máte dočinenia so skúsenou babičkou. Prúžok v strede znamená, že má rada análny sex. Mačička s melírom, má rada veľké penisy a tvrdé trtkanie.
Jedným z posledných základných účesov je krátky strih nožnicami. Vždy vyzerá ako čerstvo pokosený trávnik. Nosia ho odhodlané ženy, často úspešné v biznise. Raz za čas si vyrazia s mužom na drink a skončia s ním v posteli no odchádzajú, kým ešte spí.

Vibrátory

Ešte sa vrátim k mojej osobe – lásku k účesom vo mne prebudila moja prvá priateľka ešte na strednej škole. Laura bola krásna bláznivá blondínka s dokonalou postavou. Vždy som bol hanblivý chlapec, no ukázala mi krásu tohto sveta. Boli sme kamaráti zo základnej školy. Bola vtipná a vždy ma podporovala. Prvýkrát ma pobozkala, keď sme sedeli na streche paneláku, sledovali východ slnka a popíjali lacné šampanské. O mesiac neskôr sme sa rozhodli, že pôjdeme na to isté miesto. Pamätám si ho dodnes. Rozložil som prikrývku a čakal na ňu. Prišla v topánkach na vysokom opätku a v krátkych obtiahnutých šatách, ktoré hneď zhodila. Sebavedome ku mne podišla a vášnivo ma pobozkala. Odtiahla moju ruku a položila si ju na hruď. Váhavo som sa začal krútiť, no ona presne vedela čo chce a tak ma pevne chytila ​​za zadok a začala hrýzť do pery. Zľahka som je zahryzol do pery a začal ju vášnivo bozkávať. Dával som jej pusy, olizoval ju ako blázon. Zrazu sa vyzliekla a kľakla si.

Dámska erotická bielizeň

Položila ruky na zem a ako mačiatko mi vystrčila svoju ženskosť. Automaticky som vytiahol svoj tvrdý penis z nohavíc a vošiel som dovnútra. Vo vnútri som cítil teplo. Chytil som ju za prsia, perami som jej pobozkal ucho a urobil rozhodné ťahy. Priložil som jednu ruku k jej klitorisu a dráždil som ju prstom. Počul som, že Laura rýchlejšie dýcha. Bola blízko k vyvrcholeniu. No ja tiež. Dva prírazy a vystrelil som na ňu lepkavé semienko. Unavený som ju objal. Vstala, z ruksaku vytiahla dve pivá a podala mi jedno, ktoré už bolo otvorené. „Milujem to dievča,“ pomyslel som si. Sadla si nahá vedľa mňa. Prvýkrát som videl jej krásnu mušličku. Mala orezaný tvar znaku nekonečna. Neisto som sa na ňu pozrel. Zvyšok večera mi vysvetľovala, aký dôležitý je pre ňu aj spodný účes. Znamenie nekonečna malo znamenať, že ani jeden z nás na tento moment nezabudne. A mala pravdu. Už je to 10 rokov a pamätám si každý detail.

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.