Poviedka – Keď je práca viac než vzrušujúca

Keď je práca viac než vzrušujúca

„Och, už zase?“ ponadávala som si sama pre seba, keď som si uvedomila, že som si opäť zabudla zobrať uterák do sprchy. Rýchlo som vybehla len tak nahá z kúpeľne, moje bradavky okamžite chladom stvrdli. „Nie, dnes si nemôžem dovoliť žiadne zlyhanie!“ povedala som svojmu obrazu v zrkadle. Nakoniec, prečo by sa aj malo stať. Bola som úspešná marketingová manažérka veľkej spoločnosti a dnes, v deň D bude slávnostná konferencia a gala večera. Kým som sa utierala, starostlivo som prechádzala svojmi záhybmi tela a musela som uznať, že vyzeralo fakt dobre. Moja olivovovo hnedá pokožka, ktorá ešte aj dlho po lete nestráca svoju farbu, plné prsia veľkosti tak akurát, štíhle nohy a oblý zadok. Nakoniec, svoju postavu som si poctivo vymakala vo fitku.

Čipkované spodné prádlo bolo v tento deň nutnosťou, veď som sa chcela cítiť sebaisto. Ešte blúzka, spod ktorej jemne presvitali čipky podprsenky, sukňa, vysoké topánky. Vlasy som si stiahla do chvosta. „Ach, ako by som si želala, aby ma za tie vlasy niekto dráždivo potiahol.“ Posledné mesiace som sa zamerala na kariéru a vzťahy som vôbec neriešila. Sex mi však naozaj chýbal. Nahádzala som posledné veci do kufra, šminky, šaty na večer, voňavé spodné prádlo a mohla som vyraziť.

Dámska erotická bielizeň

Na konferencii už boli prípravy v plnom prúde. Našťastie som tam mala už agentúru a svojho kolegu. „Denisa, vyzeráš super sexy!“ povedal mi kolega a jemne ma tľapol po zadku. To bolo u nás celkom bežné. V modernej spoločnosti, kde nám však na um nezišlo žiadne obťažovanie, sme to vôbec neriešili. Bol tam už aj Karol. Karol je moja pravá ruka z agentúry, na ktorú sa vždy môžem spoľahnúť. Dnes som sa však na neho pozerala trochu inak. „Vážne som si nikdy nevšimla, aký je Karol neskutočne príťažlivý!“ povedala som svojej kolegyni Veronike. Posledné týždne som bola naozaj tak zahltená do projektov, že som si vôbec nevšimla jeho vypracované svaly na rukách, ktoré sa úžasne črtali pod bielou košeľou, pekný zadok a čo bolo vpredu, na to som nechcela ani pomyslieť… moje myšlienky ubiehali úplne iným smerom, ako mali. Avšak v úzkych rifliach, ktoré mal Karol oblečené, som mohla získať celkom jasnú predstavu, akú má výbavu. Z myšlienok ma však vytrhol môj kolega: „Poď, ideme si prejsť scenár!“ No jasné, scenár, nemala som ešte všetko premyslené do najmenšieho detailu a bol ten pravý čas to napraviť. Galavečer sa blížil. Do debaty sa, samozrejme, zapojil aj Karol. Všetko išlo ako po masle. Už chýbalo len pár minút a mohli sme začať prvú časť – konferenciu. Moja prednáška bola hneď prvá. Keď mi Karol pripájal mikrofón, omylom sa dotkol mojich pŕs. Pohľady sa nám stretli. Aj v jeho očiach som videla túžbu, ale teraz na to nebol priestor ani čas. Môj rozkrok však okamžite zvlhol. „Denisa, si hlúpa, veď je to tvoj dodávateľ!“ pomyslela som si. Naozaj, vôbec sa to nehodilo a okamžite som zavrhla hriešne myšlienky.

Po konferencii som sa išla rýchlo pripraviť na galavečer. Červené šaty s hlbokým výstrihom na chrbte bez podprsenky, vysoké topánky. Vlasy som si nechala vypnuté. Musela som uznať, že som naozaj kosť. A Karol v obleku vyzeral tiež neskutočne dobre. Bol však maximálne profesionálny, v jeho očiach som nevidela náznak iskry. Musím priznať, že som bola sklamaná. Večer však dopadol skvele a keď sme boli všetci dostatočne pripitý, povedala som si, že je čas ísť spať. Do izby som sa však nevybrala iba ja. Dala som si rýchlu sprchu a na svojom mobile som zbadala správu: „Prepáč, že vyrušujem. Spíš?“ Karol. Zalial ma horúci pot. „Poď ešte na drink. Izba 552.“ písal mi. Ani sekundu som neváhala, hodila som na seba legíny, úzky top a s malými výčitkami svedomia som vyrazila. Nebol to môj kolega, ale predsa.

S Karolom sme sa pochopiteľne ku žiadnemu drinku vôbec nedostali. Bolo to úplne jasné. Hneď, ako som mu zaklopala na dvere, vtiahol ma dnu a začal mi bozkávať krk a ušné lalôčiky. Bola som vo vytržení. Oblečenie strhol zo mňa takmer okamžite a ja som tiež neváhala ani sekundu. Keď zbadal moju postavu, na tvári som mu zbadala blažený úsmev. Chlapov som vždy privádzala do rozkoše už pri prvom pohľade, moje prsia mali prirodzene skvelý tvar, štíhle nohy, oblý zadok a boky, snedá pokožka. Tak trochu brazílsky typ. Milovali to. Karol bol však presne tak sexi vyzlečený ako oblečený. Vypracovaná hruď a dlhý a hrubý penis, ktorý som musela okamžite mať. Sklonila som sa k nemu tak, aby mal výhľad na môj zadok a začala som ho dráždiť. Najskôr len žaluď okrúhlymi pohybmi, potom som ho vzala do úst celý. Cítila som jeho hrúbku v mojom hrdle. Karol sa pridržiaval steny a vzrušene vzdychal. Chytil ma za môj chvost a potiahol. Pohľady sa nám na chvíľu stretli, ale ja som potom pokračovala. Páčilo sa mu to. Popritom som mu dráždila semenníky a zadok a potom som ústami prešla aj tam, kým som mu rukami dráždila úd. To už skoro nevydržal. Hodil ma na posteľ a teraz bol na rade on. Moje telo v túto chvíľu nepotrebovalo veľa, ale on presne vedel, čo robiť. Keď mi bozkával prsia, moje bradavky boli také tvrdé ako nikdy. Akonáhle bol pri bruchu, cítila som, aká som vlhká. Karol mi najskôr dráždil klitoris a lízal ma. Bolo to úžasné. Keď mi dvomi prstami vošiel dnu, myslela som si, že to už nevydržím. Krúžil vnútri a popritom mi stále ústami dráždil klitoris. Pritiahla som si ho k sebe a začala som mu bozkávať krk. Už som to dlhšie nevydržala. Potrebovala som jeho penis okamžite cítiť v sebe. Karol do mňa vnikol, obaja sme vedeli, že to je ono. Dorážal do mňa jemnými pohybmi v klasickej polohe a ja som mu popritom rukou dráždila jeho bradavky, on dorážal. „Počkaj, teraz sa otočíme!“ povedal mi. Polohu zozadu mám rada aj ja. Mali sme skvelý výhľad priamo na hotelové zrkadlo. Rukami som si dráždila svoj rozkrok popritom ako on dorážal. „Neprestávaj, páči sa mi to!“ povedal mi. Veď prečo by som aj mala, bola som tak neskutočne vzrušená. On mi zozadu rukami chytal moje prsia a ja jeho semenníky. Keď sme obaja vyvrcholili naraz, bolo jasné, že to nebolo naposledy. „Dáme si teda ten drink?“ zažartoval. Obaja sme vošli spolu do sprchy a začali sa smiať. Náš vzťah už nebol čisto profesionálny, ale viem, že to stálo za to.

Vibrátory

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.