Poviedka – Keď sa o bazén delím s nevlastnou matkou

Keď sa o bazén delím s nevlastnou matkou

Život s rozvedenými rodičmi je občas ťažký. To neustále striedanie domácnosti vie byť naozaj vyčerpávajúce. Jeden týždeň k matke, ďalší k otcovi. Nehovoriac o tom, keď si jeden z nich, poprípade obaja nájdu nových partnerov. A to bol prípad aj môjho otca, ktorý po roku od rozvodu priviedol do nášho domu novú ženu. Viete však, čo je horšie ako zdieľať domácnosť s nepríjemnou a z hĺbky duše nenávidenou macochou? Zdieľať domácnosť s pôvabnou a príťažlivou krásavicou v strednom veku.

Už niekoľko týždňov som si po čerstvo dokončených maturitách naplno užíval letné prázdniny. U otca som trávil viac času ako obvykle, a to z jediného dôvodu. Veľká záhrada, bazén, pokoj a súkromie za vysokým oplotením. Pravdou však bolo aj to, že spoločnosť mojej krásnej nevlastnej matky Lucie, bola taktiež veľmi lákavá.

Ako obvykle som sa rozhodol zaplávať si v našom bazéne. Hodil som sa teda do plaviek a smelo vykročil von. Aj keď bola naša záhrada ukrytá pred očami susedov, nemal som sa za čo hanbiť. Poctivo som makal na svojom tele a výsledky sa po niekoľkoročnej drine jasne odzrkadlili. Kráčajúc po trávniku som si všimol moju nevlastnú matku, ako práve vychádza z bazéna. Hneď mi napadlo, že je to kvôli mne a nechce so mnou zdieľať vodu v ňom. Pri šplhaní po schodíkoch sa však vôbec neponáhľala. Približujúc sa som si všímal čoraz viac a viac detailov, po jej ladných krivkách stekali cícerky vody, dvojdielne plavky sa nalepili na jej jemne opálenú pokožku. Vrchný diel jej ohraničil veľké z chladnej vody stvrdnuté bradavky a ja som sa modlil, aby ma ešte pred vstupom do bazéna nezastihla erekcia.

Sexposta

Prešiel som okolo nej, do nosa mi udrela príjemná zmyselná vôňa jej šampónu, voňavky, alebo čohokoľvek, čo na sebe práve mala.

„Ahoj,“ pozdravil som ju, keďže sme sa dnes videli prvýkrát.

„Dobré ráno,“ usmiala sa a ukázala rad bielych zubov. To bola jedna z vecí, ktoré robili môj život v tejto domácnosti ešte náročnejší. Vždy bola ku mne milá a príjemná. „Bude ti prekážať, ak sa trochu poopaľujem?“

„Prečo by mi to malo prekážať?“ spýtal som sa.

„Dnes mám v práci voľno tak som si chcela užiť deň pri bazéne a na slnku. Nechcem ti tu prekážať. Predsa len je to po duševnej stránke tak trochu aj tvoj dom,“ pozrela na mňa cez tmavé slnečné okuliare a uložila sa na lehátko. Mne sa naskytol pohľad na jej dokonalé telo a šťavnaté prsia, ktoré sa pod jej plavkami zatriasli.

„Ale prosím ťa. V pohode,“ odvetil som a konečne vošiel do vody. Môj tvrdnúci penis som schoval pod hladinu vody na poslednú chvíľu. Samozrejme, že som ohľadom jej spoločnosti nenamietal.

Voda bola príjemne osviežujúca, v ležérnom tempe som si doprial zopár dĺžok a ponaťahoval si stuhnuté svalstvo. Na svoju techniku plávania pŕs som sa však veľmi nesústredil, oveľa väčšiu pozornosť som venoval prsiam na lehátku. Bolo ťažké odolávať. Avšak vždy, keď môj pohľad skĺzol na bok jej smerom, zazdalo sa mi, že na mňa spopod tmavých okuliarov hľadí. Možno to bolo len mojim čiernym svedomím.

Dosť bolo plávania, ešte by ma z toho zazerania rozbolel krk. Rozhodol som sa, že si trocha ľahnem a zavriem oči. Takto ma nebude nič pokúšať. Vyliezol som z bazéna. Svaly sa mi pri tom napínali. Lucia nie je jediná, kto pri tom vyzerá dobre. Vtom som si ju všimol. Podopierala sa na jednom lakti, okuliare si spustila nižšie na nos a upreným pohľadom sa pozerala priamo na mňa.

Okej, pomyslel som si. Budem sa tváriť, že mi to nepríde divné.

„Idem si spraviť nejaký drink, dáš si tiež?“ spýtal som sa svojej nevlastnej matky.

„Takže mladý dostal chuť na alkohol?“ zasmiala sa a otočila sa na bok, smerom ku mne. Jej veľké šťavnaté prsia sa prevalili na stranu a spopod plaviek na mňa vykúkal kúsok bradavky. Naprázdno som prehltol.

„Mám už devätnásť, Lucia,“ odvetil som. „Netvárme sa ako svätci. Jedno menšie mojito sa ani nedá považovať za alkohol.“

„Máš pravdu,“ usmiala sa. „Tak môžeš spraviť jedno aj mne. Ďakujem.“

Pripravujúc v kuchyni drinky mi však v hlave skrsol čertovský nápad. Do Luciino pohára som nalial o trocha viac alkoholu, ako bolo zvykom. Ako ju poznám, určite sa nenahnevá. Keď už má to voľno a chce si užiť deň, nech sa trocha viac uvoľní. Možno sa trocha rozhovorí a dozviem sa, prečo zo mňa nespúšťa oči. Vie, že ju častokrát pozorujem a chce mi to znepríjemniť? Alebo ju priťahuje moje mladé telo? Nie žeby to jej vyzeralo zle. Za jej vzhľad by sa nehanbila žiadna dvadsiatnička.

„Nech sa páči,“ podal som jej pohár s namiešaným drinkom a štrngol si s ňou.

„Fúha, tak toto mojito rozhodne nie je jedno z tých slabších,“ skrčila tvár prehĺtajúc ľadový nápoj.

„Niet lepší relax ako pri pohári silného alkoholu,“ zasmial som sa a prisadol si na lehátko vedľa nej. Pustili sme sa do družného rozhovoru. Lucia bola jedna z tých žien, s ktorými sa napriek ich zrelému veku dalo porozprávať úplne otvorene a naozaj o hocičom. Keď sme sa dostali k cvičeniu a zdokonaľovaniu tela, jej zábrany a jazyk sa trocha rozviazali. Chcela, aby som jej trošku zapózoval a ukázal svaly. Samozrejme, že som neodmietol. Nemusel som sa jej však ani pýtať a ochotne mi ukázala tie svoje. Mala nádherný zadok. V tridsiatich šiestich na ňom musela makať naozaj poctivo. Slnko mi však už pripekalo pokožku a svoje drinky sme už dávno dokončili, preto som sa rozhodol znova schladiť v bazéne. Môj tvrdnúci penis asi ani nemusím spomínať. Lucia nenamietala a spod lehátka vytiahla knihu, do ktorej sa začítala. Alebo sa tak aspoň tvárila.

Bez otáľania som skočil šípku do vody. Chlad mi prešiel celým telom, penis mi však neprestával tvrdnúť. Pri pohľade na Luciine boky v ladnej póze sa ma zmocnili hriešne myšlienky. Bola to však moja nevlastná mama. Partnerka môjho otca. Snažil som sa ich dostať z hlavy. Zhlboka som sa nadýchol a ponoril sa pod hladinu. Preplával som do polovice bazéna, zrazu som však ucítil, že voda v ktorej plávam sa dala do pohybu. Niečo ju rozvírilo. Na chvíľu som v nej otvoril oči a pred sebou som zbadal hladké ženské nohy.

Vynoril som sa. Lucia stála predo mnou. Po silnom drinku na priamom slnku jej to čítanie asi moc nejde, tak sa prišla schladiť, prebehlo mi v rýchlosti hlavou. Vtom som si to však všimol. Stála v bazéne hore bez, vrchný diel plaviek plával meter od nej. Spopod hladiny na mňa vykúkali veľké stvrdnuté bradavky. Stál som pred ňou v tichosti. Nezmohol som sa ani na pol slova.

„Ups,“ zasmiala sa. „Asi zo mňa spadli, keď som sa hodila do vody. Ale čo tam po nich. Nebude ti to vadiť, že nie?“ Pomaly sa ku mne približovala.

Znova som sa pozrel na plavky. „A rozopli sa taktiež samé?“

Dámska erotická bielizeň

Vtom sa na mňa vrhla. Prisala sa na moje pery a jej obrovské prsia sa pritlačili o moju hruď. Ucítil som na sebe jej bradavky. Samozrejme, že prvá vec, ktorá mi pri tom udrela do mysle, bol môj otec. Nedokázal som sa však od nej odtiahnuť. Jej pery chutili až príliš dobre, jej pokožka úžasne voňala a jej telo… potreboval som ho cítiť na tom svojom. Opätoval som jej vášnivé bozky, do rúk som uchopil jej šťavnaté prsia a hravo som ich stláčal v dlaniach.

„Nikdy som nebola na mladých zajačikov. No nevieš si predstaviť, aké je ťažké s tebou zdieľať dom,“ usmiala sa s miernou obavou či výčitkou v hlase. „Nedokážem ti odolať.“

„Niečo mi hovor,“ odvetil som. Vtom som v rozkroku ucítil jej ruku. Hladila môj stoporený penis cez plavky, po chvíľke však strčila ruku do nich a uchopila ho do dlane. Žaluď mi navrel ešte viac, bol tvrdý sťa kameň. A moja nevlastná matka si to všimla. Zastonala pomedzi bozky. Schmatol som ju za zadok a vyložil ju na okraj bazéna. Stiahol som z nej spodný diel plaviek a opatrne sledoval, kam až môžem zájsť. Nenamietala. Zaborila mi ruku do vlasov. Vedela, čo príde.

Perami som sa prisal na jej mušličku, jazykom som vo vášnivom tempe prechádzal po jej klitorise a vychutnával si jej stony. Bola dokonale vyholená a voňavá. Akoby presne vedela, čo sa dnes medzi nami dvoma stane.

Lucia svoje stony tlmila dlaňou priloženou na ústach. Múry sme síce mali vysoké, no susedia nie sú hluchí. Z jej jaskynky vytekali riavy sladkého nektáru. Zrazu ma však prerušila, odstrčila mi hlavu od jej lona a môj jazyk sa snažil ešte poslednýkrát natiahnuť za jej pulzujúcim klitorisom. Na chvíľu sa ma zmocnil nepríjemný pocit, že si uvedomila, čo robíme a rozmyslela si to.

Zoskočila však naspäť do vody, zdvihla jednu nohu a prehodila mi ju cez ruku. „Poď do mňa. Potrebujem v sebe cítiť tvoj obrovský penis.“

Chvíľku som váhal, no pokušenie bolo silnejšie ako ja. Stiahol som si vo vode plavky, pritlačil sa k nej a zasunul svojho kamaráta do jej šťavnatej jaskynky. Voda nám nerobila problém, bola tak vlhká, že som do nej vkĺzol ako teplý nôž do masla. Zastonala mi do ucha. Oddávali sme sa jeden druhému, cmúľal som jej vytŕčajúce prsia a bradavky, bozkával ju na krku a perách, stláčal som v dlaniach jej dokonale oblý zadoček. Dorážal som čoraz rýchlejšie a rýchlejšie. Jej stehná sa zrazu roztriasli, zavesila sa na mňa celou váhou a vykríkla od vzrušenia. Jej telom sa prehnal orgazmus a ja som jej roztvorené ústa zakryl dlaňou.

Pomaly som z nej vytiahol penis a sadol si na okraj bazénu. „Už som blízko,“ povedal som a Lucia hneď vedela, čo má spraviť. Uchopila do dlane koreň môjho penisu a žaluď mi obopla svojimi plnými perami. Nasávala ho hlboko a jazykom mi ho dráždila po celom povrchu. Mal som pocit, že zo mňa chce dostať všetko, čo sa dá. Rukou som sa neprestával hrať s jej šťavnatými prsiami. Zrýchlila na tempe a vtom to prišlo. Telom mi prešla vlna rozkoše, vystrelila zo mňa riava semena, ktorá skončila v jej ústach a na perách. Lucia sa oblizla a všetko prehltla. Po našej aktivite nezostala ani stopa.

Cítil som medzi nami neopísateľnú chémiu a vášeň, ktorá nami lomcovala a ktorá ma presvedčila, že to moja nevlastná mama rozhodne nebude ľutovať. Vedel som, že si to bude chcieť, skôr či neskôr, zopakovať. Hneď sa mi v tomto dome bývalo lepšie.

Sexposta

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.