Poviedka – Láska k hudbe

Láska k hudbe

 

„Tak na zdravie!“ zodvihol som pohár s rumom a pozrel sa do očí mojej kamarátke Lucke. Dlho som čakal na túto chvíľu. Spolu s Luckou sme boli veľkí fanúšikovia nočných klubov a rôznych párty. Elektronická hudba, to je naše. Málokedy sme však na týchto akciách spolu, keďže bývam ďaleko v Českej republike. Táto noc však bola špeciálna. Konala sa tu dlho očakávaná akcia a Lucka sem došla až z východného Slovenska.

„Milujem to tu,“ zasmiala sa a rukou sa dotkla mojej hrude. „Škoda, že nemôžeme chodiť spolu na párty častejšie.“

Nebudem klamať, som jednoduchý muž, ktorý má slabosť pre dievčatá. Lucka bola kamarátka, no ako to už býva zvykom u kamarátstiev medzi mužom a ženou, nebránil by som sa niečomu viac. Mal som na ňu chuť, hlavne keď sa ma dotýkala.

„Nikto ti nebráni chodiť častejšie,“ žmurkol som na ňu. „Veď vieš, že u mňa máš dvere stále otvorené.“

„Porozmýšľam nad tým,“ usmiala sa. Vo svojom byte som býval sám. Aby sa Lucka nemusela ráno ponáhľať na vlak, ponúkol som jej svoju posteľ. Tú samozrejme neodmietla. Uvažujem, či sa tejto ponuky chytila pre to, aby si po párty oddýchla alebo preto, aby mohla prenocovať po mojom boku.

Hudba hrala dlho do rána, neúnavne sme tancovali,Lucka sa o mňa niekoľkokrát oprela svojim dokonalým telom a ja som jej dotyky veľmi rád opätoval. Nechcel som však niečím prestreliť, preto som netlačil na pílu.

Všetko dobré sa raz končí a rovnako to bolo aj s našou párty. Klub sa pomaly vyprázdňoval a tak sme sa rozhodli, že už pôjdeme aj my.

Podprsenky, tangá

„Vitaj v mojom skromnom kráľovstve,“ otvoril som dvere do môjho malého no útulného bytu, ktorý sa skladal iba z kúpeľne, kuchyne a jednej izby. „Nejako som ti zabudol spomenúť, že mám len jednu veľkú posteľ. Ale ak by ti prekážalo spať vedľa seba, pokojne sa vyspím aj na zemi.“

„To nie, preboha. Nemám s tým žiaden problém,“ žmurkla na mňa a obzerajúc si byt si vyzliekla bundu. „Skromné kráľovstvo, no veľmi pekné.“

Poďakoval som a odložil jej bundu na vešiak. „Dáš si niečo?“ spýtal som sa zo slušnosti.

„Dala by som si sprchu,“ zasmiala sa.

„To aj ja,“ opätoval som jej úsmev a ukázal jej kúpeľňu. „Ideš prvá,“ riekol som a podal jej čistý uterák, „myslím, že po bývalej tam zostal aj nejaký dámsky sprcháč.“

„Haha,“ zasmiala sa. „Ešteže ho zabudla.“ Vtom zo seba stiahla tričko a začala sa pripravovať na sprchu. Zostal som tam stáť mierne omráčený. Pohľad na jej krivky, dlhé blond vlasy a polonahé telo v čiernej podprsenke vo mne vzbudzoval ešte väčšie túžby. Premohol som sa a cúvol.

„Tak ťa už nebudem rušiť,“ hodil som posledný pohľad na jej odhalené telo, keď vtom si začala sťahovať nohavice. Zatvárajúc dvere som očami letmo zachytil jej oblý zadoček.

Urobila to naschvál? pýtal som sa sám seba, túžbou stínajúc päste. Nechal som to však plávať a šiel sa napiť trocha vody.

Po dobrej polhodinke vyšla zo sprchy, zahalená len uterákom, ktorý okolo seba obkrútila. Bez slova okolo mňa prešla jemne hanblivým, no zároveň provokujúcim krokom. „Môžeš ísť,“ povedala.

Nenápadne som sa obzrel a zbadal krásny zadok, vykúkajúci spopod uteráka. Čo vám poviem. Máme to ťažké…

Po tom, čo som sa osprchoval som na seba hodil boxerky a tielko a vošiel do izby, kde sme mali spať. Lucka už ležala v posteli, celá zahalená pod perinou.

„Aká bola sprcha?“ spýtala sa ma so šibalským úsmevom na tvári.

„Ušlo to,“ odvetil som a ľahol si na druhú polovicu postele. Premýšľal som, či jej popriať dobrú noc alebo sa oddať túžbe a niečo skúsiť. Vtom sa však ozvala Lucka.

„Je mi zima.“

„Zima?“ začudoval som sa. Byt boh vyhriaty na príjemnú teplotu. Napadlo mi však, že by som to mohol využiť vo svoj prospech. „Môžeš sa schovať ku mne pod perinu, ak chceš.“

Lucka na mňa hodila zvodný pohľad a neváhala. Nenápadne sa presunula na moju polovicu a zaliezla pod moju perinu. Ani som si ju nestihol všimnúť. Krásna blondína sa však ničoho nebála, pritlačila sa ku mne a pritúlila sa. Vtom som to ucítil. Bola nahá! Na hrudi som ucítil jej mäkké prsia.

Otočil som k nej hlavu s prekvapeným výrazom, no skôr, než som stihol niečo povedať, sa prisala na moje pery. Prešla mnou vlna eufórie, rozkoše a ešte väčšej túžby. Opätoval som jej vášnivý bozk, neotáľal som a rukami som ju chytil za bok a za zadok. Jej ruka zase zablúdila pod moje tielko a dotýkala sa mojej hrude.

„Už som dlhšie nemohla čakať,“ zasmiala sa pomedzi bozky.

„Čakať na čo?“ spýtal som sa.

„Až urobíš prvý krok,“ odhrnula perinu a prehupla sa nado mňa. Vyzliekla zo mňa tielko a znova sa prisala na moje pery. Svoje nahé telo pritlačila k môjmu, cítil som na hrudi jej mäkučké prsia. Môj penis medzitým v boxerkách úplne stvrdol, čo si samozrejme všimla a začala oň obtierať svoj nedočkavý klitoris.

Vlnila sa na mne ako dračica, nevedela sa ma nabažiť. „Konečne ťa mám pre seba,“ zašepkala. „Tým tvojím túžobným pohľadom som už nemohla odolávať.“

„Za tie pohľady si môžeš sama,“ uhryzol som ju do pery a pevne jej stisol zadok. Zastonala.

Vtom som sa s ňou pretočil na druhú polovicu postele, až skončila podo mnou. Chcel som jej dopriať oveľa viac rozkoše. Zaslúžila si ju. Bozkami som skĺzol na jej krk a následne som sa prisal na jej stvrdnuté bradavky. Nie príliš veľké, no dokonale tvarované a mäkké prsia, som držal v oboch rukách. Po chvíľke som bozkami prešiel po jej brušku až som sa pomaly presunul do jej lona. Len čo sa môj jazyk dotkol klitorisu, slastne zalapala po dychu.

Dráždil som ju končekom môjho jazyka, občas som klitoris vsal do úst. Keď som ucítil chuť jej sladkého nektáru, vsunul som do nej aj prsty. Vzdychala a ja som pridával na tempe. Netrvalo dlho a môj jazyk dokončil svoju prácu. Prešiel ňou slastný orgazmus a ucítil som, ako mi jej jaskynka obopla prsty v jemnom kŕči.

„Chcem ťa celého! Chcem viac,“ riekla a strhla zo mňa boxerky. Keď zbadala môj penis, tvrdý ako kameň, v jej očiach sa objavila nezbedná iskrička. Chytila ho do jemnej ruky a vsala ho do svojich úst. Bola úžasná, jej pery prechádzali po mojom žaludi, jemným podtlakom ho nasávala tam a späť a mnou prechádzali vlny rozkoše. Po chvíľke však prestala, hodila ma na chrbát a vyhupla sa rovno na mňa.

Bez otáľania chytila môj penis a celá nedočkavá ho vsunula do svojej mušličky. Obaja sme zavzdychali, môjho kamaráta oboplo teplo vagíny. Vlniac sa ku mne pritúlila a objala ma svojimi rukami. Pri uchu mi zneli jej slastné stony. Užívali sme si jeden druhého niekoľko minút, nepotrebovali sme meniť polohy. Mali sme jeden druhého, mali sme to, po čom sme obaja tak dlho túžili.

Blížil som sa k orgazmu, no vtom ma Lucka predbehla. Jej stony sa zmenili na nemé výdychy sprevádzané kŕčmi a vlnami rozkoše. Jej telom prešiel intenzívny orgazmus.

Len čo predýchala svoje vyvrcholenie, zosadla zo mňa a môj penis vzala znova do úst. „Už som blízko,“ povedal som a zahrabol ruku do jej blond vlasov.

Len čo začula moje slová, pridala na tempe, jazykom krúžila okolo môjho žaluďa a ja som mal pocit, že som v siedmom nebi. Vtom prišiel čas aj na mňa. Vlna orgazmu prešla mojim, vystriekla zo mňa fontána semena, ktoré skončilo v Luckiných ústach. Čo už nezvládla schovať, stieklo po mojom penise. To, čo jej v ústach zostalo, prehltla.

„Mmm,“ zastonala a oblizla sa. „Bol si úžasný,“ žmurkla na mňa a pokračovala. „Asi budem chodiť k tebe na párty trochu častejšie.“

Análne vibrátory

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.