Poviedka – Môj priateľ mal v tento deň zostať doma

Môj priateľ mal v tento deň zostať doma

Moja spolubývajúca z vysokej školy, Sabrina ma prišla navštíviť. Bola letuškou a bola prekrásna. Jej dlhé blond vlasy jej spadali na boky, tesne nad jej perfektne jabĺčkovým tvarom zadku a dlhými svalnatými nohami. Vždy bola dievčaťom, po ktorom túži každý muž a každá žena by sa chcela na ňu podobať. A ako čerešnička na tortičke, bola bisexuálka a zakaždým, keď sme s nikým nechodili na vysokej škole, sme sa v sexuálnom zmysle obšťastňovali.
Všetci traja, ja, môj manžel a Sabrina sme odišli na večeru. My dve sme mali tajný plán na sex v trojici. Žiaľ, pili sme troška viac, než bolo potrebné a odpadli sme ešte predtým, než by sa čokoľvek stalo.  Manžel sa prebudil skoro ráno a musel ísť do práce. Chudák, mal poriadnu opicu, ale aj napriek tomu išiel. Keď si obúval topánky, zniesla som sa k jeho kolenám a prosila: „Prosím ťa, zostaň doma, baby. Sľubujem, že to bude zábava.“ Pobozkal ma a začal sa hrať s mojimi bradavkami. Ja som hladila jeho prekrásny penis, ale on musel ísť. Tak som ho pobozkala na rozlúčku a vošla do hosťovskej izby, kde bola ubytovaná moja priateľka. Stále spala, ale ja som bola extrémne nadržaná.

Vliezla som do postele k nej a objala som ju. Mala na sebe malé ružové nohavičky bez podprsenky, ktoré by zakrývali jej perfektné prsia veľkosti 32 C. Vždy som mala rada jej prsia, také energetické a okrúhle, jej bradavky boli perfektne ružové a ladili s jej nohavičkami.

„Mmmmm,“ zastonala, keď som sa pritisla k nej.

Bola som úplne nahá.

Silikónové vibrátory

„To si iba ty?“ spýtala sa ma.

„Áno, musel ísť do práce,“ s týmto sa ku mne otočila a pobozkala ma so svojimi plnými perami. Naše jazyky sa stretli a prsia sa pritisli tesnejšie k sebe. Mohla som cítiť tlkot jej srdca, ktorý sa zrýchľoval spolu s mojím, keď sme sa pritlačili s už mokrými kundami k sebe. Vkĺzla som kolenom medzi jej nohy a ľahla som si na ňu, hrala som sa s jej prsiami a bozkávala ju po krku.

„Ohhhh, bože, som taká mokrá!“ Sabrina zastonala nežne, keď som sa dostala ústami k jej perfektným ružovým bradavkám.
Skĺzala som rukou dole po jej bruchu, prešla okolo pupku až na vrchol jej pekných ružových nohavičiek a pomaly som kĺzala prstami do jej mäkkej mokrej mačičky, kde som našla prekvapenie.

„Máš na pyskoch pearcing?“ Spýtala som sa.

„Áno“ povedala so smiechom. „Chodila som s tetovacím umelcom a nahovoril ma na toto. Naozaj mi to navodí orgazmus častejšie.“

„Naozaj,“ povedala som. V hlave mi skrsol nápad a tak som vyskočila a vbehla do svojej spálne, spomínajúc si, že môj priateľ mi dal vibrátor na deň Valentína.

Keď som sa vrátila k Sabrine, už nemala na sebe nohavičky a jej mačička sa na mňa dívala spomedzi jej roztiahnutých nôh. Skočila som medzi jej nohy a dala som vibrátor do jej úst. Bez váhania ho začala sať, ako keby to bol skutočný penis. Nechala som ju sať, svoju obľúbenú hračku a zamerala som sa na jej mokrú kundu. Nežne som jej kundičku trela o tú svoju. Sabrina stonala s virbátorom v ústach. Jednou rukou som dráždila jej ružovú bradavku, zatiaľ čo prsty druhej ruky som mala v jej vlhkej mačičke. Obmieňali sme sa v saní vibrátoru. Potom Sabrina pomaly použila erotickú pomôcku, ktorá sa stratila medzi jej mokrým klitorisom, troška potiahla hore a dole a potom ho zasunula do mňa.

Cítila som sa tak dobre, kývala som bokmi tam a späť, kým som prstovala Sabrininu mokrú mačičku. Toto chvíľu pokračovalo, kým som sa vyvalila po celej posteli.

„Tvoj čas,“ šepkala som, keď som od nej zobrala vybrátor a vložila ho do jej mokrej chvejúcej kundy. Chytila ​​som ju za vlasy, kým som ju hrýzla na perách a hlboko do nej narážala vibrátorom. Ona poťahovala moje bradavky a kričala s potešením. Urobili sme sa naraz znova a znova, kým naše telá neboli úplne vyčerpané.

„Ach, môj bože,“ vyslovila Sabrina, „tvoj priateľ mal naozaj zostať dnes doma.“ Obe sme sa zasmiali a zaspali sme, až kým alarm nezačal zvoniť a musela som ju zaviesť na letisko. A odvtedy, keď poviem svojmu priateľovi, aby zostal doma, urobí tak. Haha.

Umelé vagíny

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.