Poviedka – Najskôr kniha a potom prvý sex

Najskôr kniha a potom prvý sex

Bola som sama doma a nemala som fakt čo robiť. Vonku pršalo a možností veľa nebolo. Rozhodla som sa využiť tento čas čítaním kníh. No od sťahovania do nového bytu som ich ešte nevidela a ležali niekde v pivnici. Hodila som na seba staré rozťahané veci a zišla dolu do pivnice, aby som ich našla. Samozrejme pivnica plná a tak som pár vecí vyhádzala na chodbu, aby som sa dostala ku knihám. V tom som spoza dverí započula „Do riti, kto sem hodil tieto veci“ V tom ma zamrazilo a vybehla som na chodbu. Náš sused ležal na zemi. Potkol sa o krabicu s dekoráciami. Bodaj by nie, však na chodbe bola tma a určite nečakal že niečo bude pohodené na zemi. „Bože prepáčte, ja som si neuvedomila, že tadialto môže niekto prechádzať“.
„To si ty Evka? Nič sa nestalo. Čo robíš?“
„Ale, chcem si prečítať nejakú knihu, tak hľadám“
Sused Peter na mňa dosť divne čumel a po chvíli som si uvedomila, že svoj pohľad smeruje na moju bradavku, ktorá trčala z vyťahaného trička.

Dildá, penisy

Okamžite som si chcela tričko vytiahnuť späť, keď ma v tom chytil a pošepkal mi „Neskovávaj ho je neskutočne krásne.“ Než som stihla niečo urobiť pritiahol si ma ku sebe a jazykom mi prešiel cez bradavku. Vystrašene som sa pozerala ako pod jeho jazykom moja bradavka tvrdne a telom mi prechádza silné drnčanie.
Čo keby sme sa trošku pohrali, povedal potichu. Ja som nesúhlasne pokrútila hlavou, pretože kvôli suchu v ústach som nedokázala ani odpovedať. „Bude sa ti to páčiť, uvidíš. Že ty si to ešte nikdy nerobila?“ Neschopná povedať jediné slovo som sa len ticho pozerala ako ma Peter ťahá k svojej pivnici. Odomkol, postrčil ma dovnútra a zavrel.
Posadil ma na stôl a stiahol tričko. Si tak krásna Evka. Stále som nebola schopná povedať ani slovo a on to bral ako súhlas. Ani neviem ako, no zrazu som ležala na stole a jeho ústa sa približovali k mojej mušličke a začali ju sať. Keď sa jazykom dotkol môjho klitorisu, jemne som zastenala. Poď miláčik, vezmi si ho do pusi. Zakrútila som hlavou na znak nesúhlasu a zaťala zuby, aby mi tak ten jeho hrubý klacek nestrčil. No tak, nechci, aby to bolo bolestivé. Pohraj sa s ním. Schytil ma za sánku a pod tlakom jeho zovretia som otvorila ústa. Bolo mi zle až od žalúdka keď mi ho vrazil až do krku a on stále dorážal hlbšie. Konečne sa mi podarilo ho dostať z úst a vykríkla som. „Nechajte ma, odchádzam!“
„No tak Evka. Najskôr mi ukážeš prsia a potom sa brániš“
„Neukázala som ho schválne, bola to len náhoda.“
„Hm.. Krásna náhoda“ pousmial sa.
„Ty si ešte nikdy nemala sex, ty si panna. A čo potom s tým svojím frajerom robíš, keď vaši nie sú doma“
„Čo by som robila. Rozprávame sa, sledujeme telku a tak. On je veľmi dobrý chlapec“
„Aj ja som veľmi dobrý a slušný chlapec. Veľmi rád trtkám a takúto mladú, krásnu dievku som ešte nemal, takže by som si to rád s tebou užil.“
„Tak poďte hore k nám tu by nás mohol niekto nachytať.“
„Prečo, aby si mi ušla? Ja to chcem teraz a tu. Ale samozrejme pokiaľ nechceš tak môžeš ísť sama“
Opäť som zostala ticho, bez slova. Chytil ma za nohy a roztiahol ich. Držal ich stále zdvihnuté a začal ma opäť lízať. Začalo sa mi to asi páčiť, pretože začalo vo mne niečo brnieť a celá som sa triasla. Lízal ma dlho a ja som už šalela v kŕčoch, ktoré triasli celým mojím telom.
„No vidíš ako sa ti to páči a teraz ťa trošku prebehnem mojím klackom ano?.“
„Nie, nechajte ma prosím!“
„Tíško miláčik veď vidíš ako sa ti to páči.“
To áno, hovorila som si to v duchu, len som nevedela či chcem prísť o panenstvo so susedom Petrom. Keď do mňa vstúpil, zakričala som ako do pasce chytený tiger.
„Prepáč Evka, ale keby som do teba vošiel pomaly, bolo by to ešte horšie.“ Šepkal mi potichu do ucha nechal ma chvíľku, aby som si na jeho klacek zvykla. Zrazu s ním začal pohybovať a ja som chrčala blahom, naozaj sa mi to začalo neskutočne páčiť.
Ty malá kráska je to s tebou veľmi krásne. Škoda, že ti nemôžem vystriekať tú tvoju mušlu, možno nabudúce. Začal silno prirážať a keď mi striekal semeno na buško zvíjala som sa v kŕčoch.
Aha, tak takto chutí orgazmus, povedala som sama sebe v duchu a slubovala si, že to s ním ešte určite skúsim v lepších podmienkach.
Odvtedy sme sa denne stretávali v pivnici a Peter mi striekal semeno na bruško. Sex s Petrom bol úžasný a kvôli nemu som sa rozišla s frajerom. No stále som chcela viac. Chcela som jeho semeno cítiť v sebe. Začala som brať antikoncepciu a keď naši odišli na chatu a ja som zostala doma, pretože ma akože strašne bolelo hrdlo, pozvala som ho k nám.

Dnes už môžeš striekať do mňa, beriem tabletky. Nikdy by som neverila, že omnoho straší pán ako je môj otec môže mať takú silu a výdrž. Nosil ma stále napichnutú na jeho penise po celom byte. Raz ma pretiahol v kuchyni, potom v obývačke, potom mi vystriekal moju mušličku semenom v kúpelni. Zostal na noc a ráno sme pokračovali v milovaní. Uvaril obed, upratal a opäť mi striekal veľké dávky spermií do mojej kundy. Pred jeho odchodom som mu oznámila, že odchádzam na vysokú školu a teda naše stretká musíme obmedziť. Bude si užívať zatiaľ len so svojou ženou. No vždy keď som prišla domov bola jeho pivnica naším úkrytom. Nebolo to najpohodlnejšie, no nevedela som si predstaviť pri návšteve domova, aby som necítila jeho klacek v mojej mušličke. Napriek svojmu veku bol stále výkonný a vedel ma uspokojiť oveľa lepšie ako moji kamaráti na intráku.

Masturbátory pre ženy

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.