Poviedka – Naša masturbovacia trojica

Naša masturbovacia trojica

 

Manžel pracuje mimo domu a často býva dlho v práci. Počas dňa je v kancelárii, a večer zas pracuje doma na kuchynskom stole. V túto noc som sledovala televíziu v spálni a chcela som ho ísť skontrolovať predtým, než zaspím. Keď som prišla dole, uvidela som, ako sedí pri svojom notebooku, ale nezdalo sa mi, že vykonáva svoju obvyklú prácu. Keď som zišla dole po schodoch, všimla som si, že sedí iba v tričku a nemá nič viac na sebe. Ako som sa priblížila, videla som, že drží v rukách svoj penis. Toto je práca, na ktorú sa rada pozerám!

 

Manžel si ma všimol a otočil sa. Po mrknutí sa vrátil k tomu, čo robil. Pozerá na video, ktoré som natočila na jeho narodeniny. Video ako som sa urobila pred kamerou. Veľmi rada robím rôzne druhy videí pre manžela. Teraz už má skoro celú kolekciu. V tomto konkrétnom videu som sedela na pohovke úplne nahá, nohy roztiahnuté doširoka, hrala som sa so svojimi prsiami a trela som si kundičku.

Odstúpila som na bok, aby som ho nerušila, ale stále som videla na to video a to, ako si ho honí. Už teraz ho mal poriadne tvrdý. Keď som si uvedomila, že sa pozerám na neho ako sa robí pri sledovaní môjho videa, ihneď som zostala celá mokrá. Uvedomila som si, že nebudem môcť zostať stranou a len tak sledovať túto úžasnú scénu. Pomaly som si stiahla košeľu a moje veľké, ťažké DD-prsia klesli na moje telo. Moje bradavky už boli tvrdé. Stiahla som si šortky až na zem. Keď som ich vyzliekla, postavila som bližšie. Jemne som si položila ruky do lona. Bola som teplá a mokrá a moja mačička hneď nasiakla pár prstov.

Košieľky a negližé

V jednom konkrétnom bode videa som chytila jedno z mojich obľúbených díld. Keď to môj manžel videl, zbavil sa trička a roztiahol nohy. Ako som strčila túto veľkú hračku do mojej širokej otvorenej mačičky, vo videu, on chytil jeho teraz už naozaj veľmi tvrdý penis s účelom naozaj tvrdej práce. Počula som jeho ruku, ktorá sa mu odrážala. To bolo ono. Musela som sa zapojiť. Plazila som sa na podlahe, kým som nebola medzi jeho nohami. Začala som sa prstovať a išla som si pre jeho gule. Hrala som sa s nimi, lízala som ich, vsiakla do úst … a on celý čas bil svojím penisom priamo do mojej tváre, zatiaľ čo ma sledoval, ako sa robím s dildom vo videu.

To trvalo nejaký čas. Vedela som, že v jeho gulách bude mnoho ejakulátu a chcela som každú kvapku z neho. Cítila som aj vlastný orgazmus vo vnútri. Mohla by som povedať, že sa čas blížil pre všetkých „troch“ z nás. Počuli sme šťavnaté zvuky ako sa dildo dostávalo dnu a von z môjho tela, keď som vo videu stonala. Konečne sa video dostalo do tej časti, keď som začala kričať, že už čochvíľa dosiahnem orgazmus. V súčasnosti som pracovala na svojej kundičke a prsiach tak veľmi, ako to bolo vo videu, kým som bola iba na pár centimetrov od toho, aby manželov penis spustil spŕšku semena na mňa. Znovu som vo videu zakričala a dosiahla som orgazmus, a práve keď sa tak stalo na obrazovke, aj manžel dosiahol orgazmus a šplechol to priamo do mojej tvári. Hneď ako som pocítila, že prvý výbuch zasiahol moju tvár, dosiahla som silný orgazmus. Takmer som sa prevrátila na chrbát, taký bol silný. Znova a znova striekal na mňa svoje semeno, až kým mi nestekalo po tvári padajúc na prsia. Pozerala som sa na jeho vyčerpaný penis s ejakulátom po celom mojom tele.

 

Bol to skvelý pohľad. Vo videu som sa držala na svojich obrovských klopákoch, vytiahnutými bradavkami a hračkou, ktorá vyčnievala z mojej unavenej mačičky. Môj manžel už sedel iba s rukami na svojom penise potom, ako vystrelil svoje semeno do mojej tváre. Ja som bola medzi jeho nohami, prsty som mala stále vo svojej kunde a ejakulát po celej tvári, kvapkajúci na moje telo. Neviem, či sa to považuje za trojicu… ale bolo to úžasné. Musím ho kontrolovať častejšie.

Dildá a penisy

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.