Poviedka – Neočakávané rande

Neočakávané rande

 

Pepo vošiel do baru úplne opitý. On a niektorí jeho priatelia sa rozhodli osláviť svoj nový občiansky preukaz potulovaním sa po miestnych baroch. Keďže mali iba 19 rokov, nikdy predtým neboli v bare, ani nepili alkohol, ale dnes večer si vychutnali pivo za pivom v bare, okukovali sexi staršie ženy a pokúšali sa nabrať odvahu pre rohovoriť s nimi. Bar sa zatváral a vyhadzovač Pepovi povedal, že je čas ísť. Pri hľadaní svojich priateľov si však uvedomil, že ich stratil v obrovskom množstve ľudí, ktorí opúšťali bar, keď sa zatváral. Čo už, pomyslel si Pepo. Už bolo neskoro, všetky bary boli zatvorené a on bol opitý a unavený. Všetko, čo teraz chcel, bola posteľ a vankúš, a tak sa rozhodol ísť domov. Jeho dom bol pár blokov od baru v centre mesta a bolo to len asi desať až pätnásť minút pešky. Po niekoľkých minútach chôdze však uvidel niečo, čo spôsobilo, že zastavil. Bola to žena, najkrajšia žena, akú kedy v živote videl.

Bola ohromujúca, mohla mať asi 30 rokov, mala karamelovo hnedú pleť a tmavé čierne oči. Zdala sa byť zmesou ázijských a filipínskych žien. Mala na sebe tank top, ktorý zdôrazňoval veľké prsia každému, kto sa na ne pozrel. Tiež mala na sebe koženú sukňu, ktorá tesne zakrývala krivku jej okrúhleho zadku. Pepo nikdy nevidel ženu tak atraktívnu a vedel, že sa musí prihovoriť. Otočila sa a rýchlo sa obzerala po ulici, akoby niečo hľadala. Pepo, povzbudený tekutou odvahou, sa k nej priblížil a spýtal sa: „Čakáš na taxík?“

Rotačné vibrátory

Prekvapene sa otočila a pozrela sa na neho, premeriavajúc si ho, akoby ho študovala. Zdanlivo spokojná odpovedala: „Nie.“

„Ó,“ povedal Pepo, keď si uvedomil, že si nepripravil plán B. Pozrela sa na neho, ako keby čakala, že povie niečo viac.

„Myslel som si, že čakáš na taxík,“ povedal rovno.

„Chceš ísť?“ spýtala sa náhle a ukázala hlavou po ulici. Ísť kam? Pomyslel si Pepo. Ale nestaral sa o odpoveď. Bol tak opitý a žena bola taká vzrušujúca, že bol ochotný ísť kamkoľvek.

„Iste,“ odpovedal. Pozrela sa znova po ulici a spýtala sa: „Máš auto?“

„Auto?“ Spýtal sa Pepo zmätene. „Nie…“

„Tu,“ prerušila, zdanlivo mierne podráždená. „Mám tu miesto kam by sme mohli ísť.“

Popadla ho za ruku a začala rýchlo kráčať po ulici a za sebou ťahala opitého Pepa. Pepo chvíľku zvážil, čo sa deje. Super vzrušujúca dievčina ho berie na nejaké „miesto“ po tom, čo sa ho opýtala, či má auto?  Nevedel, čo sa deje.

Po asi piatich minútach chôdze prišli na jej „miesto“, alej medzi niektorými budovami vedľa zdanlivo opustenej cesty. Potom, čo ho vtiahla za nejaké odpadkové kontajnery, obrátila sa k nemu. „Dobre zlato,“ povedala. „Je to 200.“

To bol posledný kúsok hádanky. Pepo si konečne uvedomil, čo sa deje. Skromné ​​oblečenie, otázka o aute, „miesto“ v uličke. Táto žena bola prostitútkou z ulice, hoci tá najhorúcejšia, ktorú Pepo kedy videl. Dokonca i keď opitý, Pepo sa pokúšal mať prvý sexuálny zážitok s prostitútkou. Vytiahol svoju peňaženku a čiastočne si vydýchol, keď zistil, že nemá 200, len 100 dolárov.

„Mám len jednu stovku,“ odpovedal a očakával, že ho odmietne. Namiesto toho bol šokovaný, keď mu vytiahla z rúk peniaze a vložila stovku do kabelky. Začala ho ohmatávať na prednej strane džínsov, snažila sa odopnúť jeho gombík.

„Počkaj!,“ snažil sa ju zastaviť.

Naozaj to urobí? Samozrejme, že bol nadržaný, ale súčasne váhal nad stratou svojho panenstva s prostitútkou. Pokúsil sa o výhovorku, aby získal čas.

„Potrebujeme kondómy.“

Podväzky a podväzkové pásy

Zrazu štetka padla na kolená ťahajúc mu nohavice s boxerkami dolu k členkom. Pepov penis vyskočil, bol tak tvrdý a v tom si pomyslel, že pretiahne túto ženu, aj keď je prostitútkou. Predtým, ako ju mohol vôbec zastaviť, popadla jeho penis svojimi perami.

„Mmmmm,“ zavzdychala a pozrela sa mu do očí, keď začala sať jeho penis. Pepo zavrel oči a jeho hlava spadla dozadu od rozkoše. Pocit jej teplých pier na jeho penise bol lepší ako čokoľvek, čo si dokázal predstaviť. Všetky pochybnosti o sexe s touto prostitútkou sa stratili, keď si užíval pocit svojho penisu v jej teplých, mokrých ústach. S úsmevom v dôsledku sania začala hýbať jeho penisom, používajúc sliny a nasávanie, aby maximalizovala potešenie. Pepo stratil reč. Bol ohúrený čistým potešením zo sexuálnej skúsenosti. Podvedome vkĺzol rukou do vrchnej časti jej trička, kde jej chytil a stlačil pravý prsník.

„Ty naozaj vieš, čo robíš,“ zamrmlal Pepo.

Žena na chvíľu odtiahla Pepov penis z úst, aby odpovedala „Ďakujem!“ a potom sa vrátila k jeho penisu. Začala používať jazyk na rýchle olizovanie, čo mu spôsobilo, že začal stonať rozkošou. Ohmatával jej prsia a po prvýkrát si užíval pocit ženských pŕs v rukách.

„Akú veľkosť pŕs máš?“ spýtal sa stláčajúc jej prsia.

„Dvojité D“, odpovedala, než úplne oblapila jeho penis.

Jej pery sa omotali okolo penisu, pozrela na Pepa. Pepo nedokázal uveriť, že táto žena má jeho penis hlboko v ústach a intimita momentu takmer spôsobila, že explodoval priamo do jej hrdla. Avšak predtým, ako tak mohol urobiť, žena odtiahla ústa od jeho penisu, čo spôsobilo, že bol mierne sklamaný. Ale to, čo urobila potom, ho ešte viac vzrušilo. Postavila sa a rýchlo vypla svoje šortky, ktoré jej spadli na zem. Otočila sa a mierne sa sklonila, jednou rukou sa oprela o stenu, zatiaľ čo druhá ruka  chytila ​​jeho penis a zamerala ho na kundičku. Keď si Pepo všimol, že jeho rozkrok sa obtiera o jej pevný zadok , nemohol uveriť, že sa chystá pretiahnuť túto ženu. Dychtivo čakal, že jeho penis urobí kontakt s jej mačičkou, položil ruky na jej boky v očakávaní. Po chvíli, keď sa konečne dostal na miesto, cítil teplý, vlhký pocit na špičke svojho penisu, ale len na chvíľu. Dychtivo sa vrhol dopredu, snažil sa vrátiť k tomu horúcemu pocitu a obaja vzdychli, keď jeho penis narazil do jej vlhkej mačičky. Tento teplý, hladký pocit bol ešte lepší ako jej ústa. Po chvíli znovu vrazil celý svoj penis do jej mačičky, čo spôsobilo, že prudko vydýchla, pretože cítila, že Pepo naplní celú jej vagínu.

„Pretiahni ma, zlatko,“ povedala. „Pretiahni ma!“ Položila obidve ruky na stenu a takto pripravená čakala na pretiahnutie.

Po vyslovení jej potreby začal Pepo pevne a rýchlo narážať do jej mačičky a bokmi jej búchal o zadok. Potešenie, ktoré cítil z jej mačičky, bolo neuveriteľné a musel sa veľmi sústrediť, aby sa okamžite neurobil. Vytiahol jej prsia z trička a chytil ich do dlaní, keď pokračoval s narážaním do nej. S druhou rukou ju chytil za pevný zadok, a miesil ho v ruke, kým ju preťahoval.

Pozrel na jej zadok, ktorý narážal do jeho slabín. Nemohol tomu uveriť, bola  to vlastne kurva. Keď ju prvýkrát videl, netušil, že o pár minút neskôr bude hlboko v jej kundičke. Ale teraz tu bol s kurvou v uličke. Táto myšlienka navodila Pepovii viac vzrušenia a začal do nej ešte silnejšie narážať, čo spôsobilo, že žena začala hlasnejšie dýchať. Buchol ju po zadku vyvolávajúc u nej hlboký ston.
„Ó, kurva,“ vzdychala, „Kurva, kurva, kurva, kurva“ jej prúd slov spôsobil, že Pepo prirážal ešte silnejšie a ona sklonila hlavu, kým prirážal zozadu.

Alej bola naplnená ozvenami ich sexu. Pepova radosť z potešenia a rýchleho dýchania, zvuk bokov, ktoré sa dotýkali jeho zadku, mokrý hluk jeho penisu, ktorý obhospodaroval jej kundičku.

Pepove gule sa naplňovali a on sa blížil k vrcholu. Odtiahol si ruku od jej pŕs a chytil ju za boky, búchal jej pravú časť zadku, keď prirážal rýchlejšie. Dospievajúce hormóny urobili svoje.

Počul smiech na ľavej strane. Obrátil hlavu tým smerom a uvidel dvoch mužov stojacich na konci uličky. Jeden sa smial, zatiaľ čo druhý vyťahoval svoj mobil. Pepo uvidel blesk fotoaparátu a cítil sa trochu rozpačito.

„Poď baby,“ vyslovila prostitútka.

Opäť sa natiahla a ľahko uchopila Pepove gule. Začala ich jemne rolovať v rukách. „Bože,“ zašepkal Pepo. Jeho pozornosť sa 100% opäť zamerala na ňu. Pepo ju pevne držal na bokoch a vchádzal do nej hlbšie než kedykoľvek predtým.

„Bože, ja to nezvládnem,“ vykríkol Pepo.

„Neurob sa do mňa,“ vyslovila kurva a otočila hlavu, aby sa pozrela na Pepa. „Dokonči sa na mojom zadku.“
Pepo ju nepočul, ani sa o to nestaral, a s posledným ťahom vybuchol do nej. Cítil, ako jeho teplé spermie naplňujú jej vagínu. Šľapka sa pokúsila postaviť a odpojiť sa od neho, ale pevne ju držal na bokoch, opakovane do nej vpúšťajúc čoraz viac ejakulátu. Keď sa jeho gule začali vyprázdňovať a jeho penis stratil tvrdosť, dal jej ešte jednu po zadku a vytiahol sa z nej. Niekoľko kvapiek vytekalo z jej mačičky a pristálo na podlahe. Keď sa postavila, obrátila sa a pozrela na neho, kým on ťažko dýchal od orgazmu.

„Čo som ti povedala? Nechce sa mi veriť, že si to urobil,“ vyslovila podráždene.

Rukou pridržala svoju kundu na svetle. Bola pokrytá hustým bielym slizom.

„Bože, to je neporiadok!“ vyslovila.

Siahla k svojej kabelke, ktorá ležala na zemi a vytiahla vlhké utierky. Očistila sa. Pepo tam iba stál, nevedel, čo povedať, stále sa pozeral na jej odhalené prsia.

Chytil jej pravé prso, pokúšajúc sa spomenúť aký pocit to v ňom vyvolalo, ale ona mu odtiahla ruku a zapravila sa. Prečesala si rukou vlasy a potom sa pozrela na Pepa.

„Ok, zlatko, to bolo zábavné, možno sa znova vidíme,“ povedala. Chvíľu ho objala a potom sa vrátila do aleje, jej zadok sa mierne hompáľal ako kráčala. Pepo v rozpakoch vytiahol svoje nohavice a zapol ich. Pozrel sa na hodinky a uvedomil si, že sú takmer 3:00 hodiny ráno. Uvedomil si, že sa musí vrátiť domov a tak pomaly začal kráčať smerom k domu.

DVOJITÉ, OBOJSTRANNÉ DIDLÁ

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.