Poviedka – Nový milostný pomer

Nový milostný pomer

Jana a Jimmy sa už istý čas stretávali, no ešte sa v intímnom zmysle nepoznali. Jimmy prišiel s báječnou myšlienkou urobiť niečo špeciálne k mesačnému výročiu ich vzťahu, ktoré by malo prebiehať s jeho láskou osamotene v jednej miestnosti. Priviedol Janu do svojej izby, zaviazal jej oči a keď dal šatku dole z jej očí, uvidela sviečky a ruže, ktoré rozostavil v izbe. V tmavom svetle sviečok bolo ťažké rozoznať obrysy jeden druhého, ale nepotrebovali sa vidieť. Vedeli, že stoja oproti sebe a obaja mali v úmysle urobiť tento večer čo najšpeciálnejším. Pobozkali sa, potom zase, nakoniec sa ich pery odpojili a ruky išli na cestu objavovania. Jana mu začala rozopínať košeľu, v tom sa Jimmy natiahol k nej a odopol jej podprsenku. Potom jeho ruky prešli k jej kučeravým vlasom a pohladili ich, kým ona mu stále rozopínala košeľu. Keď bola rozopnutá, Jana mu jemne prechádzala hore a dole po hrudi. Jimmy premiestnil pery od jej tváre ku krku a potom k ramenám. Jej ruky stiahli z neho košeľu a začali hladiť chrbát, kým jeho pery prebehávali po jej krku. Zastonala prvýkrát v tento večer v momente, keď jeho ruky stiahli košeľu a podprsenku.

Stáli tam obaja bez košele, usmievali sa na seba a rukami prechádzali po tele toho druhého. Jimmy mal v očiach zmyselný pohľad, a potom, keď videl, že Jana prikývla, posunul svoje pery na jej prsia ochutnávajúc v tichosti jej bradavky. Jediný zvuk, ktorý bolo počuť, bola vlhkosť jeho pohybujúceho sa jazyka. Jana vydala dlhý ston, kým jej Jimmy láskal prsia a ona pokračovala v hladení jeho chrbta. Jej ruky sa posunuli na jeho opasok, vytiahla ho a odhalil sa gombík na jeho nohaviciach. Jimmy sa na ňu pozrel. Ona sa iba na neho na chvíľku pozrela a usmiala sa. Jej pohľad zabehol naspäť k jeho džínsom a odopla gombík, potom pomaly klesla na kolená.

Nikdy predtým „to“ nevidela, ale na základe obrysu džínsov mohla povedať, že nebol ani gigantický, ale ani malý. Vyzeral akurát. Pohryzla si peru a rozopla mu džínsy. Stiahla zips. Počula, ako prehltol. Bol nervózny. Ona sa iba zachichotala, keď mu stiahla džínsy a dala na obdiv jeho boxerky. Pomaly stiahla aj tie, odhaľujúc jeho penis, ktorý ju pri tom pohybe takmer udrel do tváre. Bol nádherný. Nevyzeral byť malý na to, aby nedokázal dať potešenie, ale tiež nevyzerať byť príliš veľkým, mohol mať v najlepšom prípade asi 15 alebo 17 centimetrov, keď bol stoporený. Nebol ani veľmi hrubý. Bol perfektný. Jimmyho penis… Bola vzrušená. Pozrela sa na neho a usmiala sa. Potom jej pery pomaly pohltili hlavu penisu. Začal sa triasť nielen od nervov, ale aj z pocitu, ktorý navodili Janine ústa na jeho tvrdom penise.

Pomaly ho vsala ústami, ale nie úplne, až kým nedosiahla svoj limit. Zostalo niekoľko centimetrov a tak použila ruku, aby uchopila, čo z neho zostalo. Rytmus rástol, keď jeho penis vchádzal a vychádzal z jej úst, jednou rukou ho pridržiavala, druhú mala na jeho loptičkách, tak pevných a plných spermií, čakajúcich na vypustenie.

Vibrátory s prírazom

Jeho stonanie rástlo, ale neodvážil sa byť príliš hlasný. Susedia by mohli počuť, čo sa práve dialo. Ale Jana vyzerala, akoby o to nedbala. Milovala počuť všetko, čo vychádzalo z jeho úst a chcela každý kúsok z toho, čo vychádzalo z jeho penisu. Jeho ruky padli na jej hlavu, hladili vlasy, akoby vykonával vďačné gesto za to, akú dobrú prácu Jana robí. Jej hlava sa naďalej zdvíhala hore a dole, ruka ju nasledovala a druhá hladila jeho gule. Nechcela, aby už dosiahol vrchol, chcela, aby to chvíľu trvalo.

Jana sa postavila a pritiahla ho na posteľ. Ľahla si, zatiaľ čo Jimmy si úplne stiahol nohavice a rovnako tak urobil aj s topánkami a ponožkami. Jessica na neho trpezlivo čakala, a tiež si vyzula topánky a ponožky. Potom sa vyšplhal na posteľ a začal jej rozopínať šortky. Pomaly ich stiahol, Jana zdvihla boky, aby mu pomohla, a celú dobu sa chichotala. Stiahol jej aj nohavičky a odhalil jej krásnu kundu. Ružová a pekná, tak ako si to predstavoval. Začala sa červenať, keď videla, ako veľmi obdivoval jej mačičku. Pomaly sklonil hlavu smerom k nej  stále sa zmysluplne pozerajúc na Janu. Cítila, ako na ňu dýcha, keď sa triasla od nervov. Jeho jazyk pôsobil ako štetka, jej mušlička bola plátnom. Chutnal každý centimeter jej kundičky a nenechal ani kúsok nedotknutý.

Zvlášť miloval jej klitoris a dokonca po ňom aj prešiel prstom. Jej kolená sa triasli, boli pritisnuté k jeho ramenám, keď ju stimuloval. Ruky jej prechádzali medzi uchopením prikrývky a uchopením jeho kučeravých vlasov. Čím viac sa pohybovala, tým intenzívnejší bol on tam dole. Stlačil jej prstom tvrdšie klitoris a trel ho, kým pokračoval v olizovaní celej jej kundy. Nakoniec do nej vložil prst a rýchlo našiel jej bod G. Pri pohľade do stropu sa jej oči rozšírili, potom sa pohybovali v rozličných smeroch a cítila, že každá časť jej mačičky je stimulovaná. Tento chlapec vedel, čo robí, a milovala každú sekundu tohto aktu. Jej ruky mu držali vlasy, ako keby mu chcela vytiahnuť hlavu z krku. A on to miloval tiež. Nakoniec sa na ňu pozrel a jej tvár bola červená. Pozrela sa na neho s hladným pohľadom a on sa rovnako pozrel späť na ňu.

Posunul sa k jej úrovni a stretol sa s jej očami. Jedna jeho ruka bola blízko jej hlavy a iba odpočívala. Druhou rukou s penisom smeroval k jej mačičke. Jej oči sa rozšírili. To bol ten čas. Tešila sa na jeho penis vo vnútri. Chcela ho požiadať o kondóm, ale spomenula si, že berie antikoncepciu, tak roztvorila kolená, zdvihla stehná a umožnila mu lepší prístup k jej mokrej a čakajúcej studničke. Otrel hlavu svojho penisu okolo jej mačičky a pomaly vstúpil do nej. Jej chrbát bol klenutý a ona vzdychla v bolesti, v tej bolesti prvýkrát mať penis vo vnútri seba.  Povedal jej, že ak by to príliš bolelo, môže zastaviť, ale ona mu len povedala, aby pokračoval. Nakoniec, po menšej bolesti, bol celý vnútri, tých 15 – 17 centimetrov nádherného mužského mäsa hlboko v jej vnútri. Po stone ho požiadala, aby ju pretiahol a pretiahol ju poriadne. Jimmy tak urobil.

Cítila, že jeho penis vchádza a vychádza z jej vlhkej kundy.  Jana zalapala po dychu a zaborila si nechty do jeho chrbta. Jimmy sa o to nestaral, bolo to najkrajšie dievča, ktoré poznal, a tešil sa z tejto chvíle.  Teraz boli obaja ako zvery v sexe a vyžívali si každú jeho chvíľu.  Hlboký plácavý zvuk od ich trejúcich sa bokov bolo možné počuť a jej sa to veľmi páčilo. Jej prsia sa otriasli, keď neustále narážali na posteli a vydávali hlasný zvuk.  Niekto určite musel vedieť, čo robia, ale to len urobilo túto skúsenosť lepšou pre obe strany.

Masturbátory pre mužov

Jana ho chytila a prevrátila na posteli. Jeho penis neopustil jej vnútro. Bola na vrchu a pohybovala bokmi ako v porno filmoch, akoby jazdila na rýchlo sa pohybujúcom koňovi. Vydal hlboký ston, ale nechala ho kričať, keď na ňom jazdila ako na zvierati. Prsty na nohách sa skrúcali, keď sa dostal k jej prsníkom a jej ruky ho chytili, prosiac sa, aby jej ich stlačil. Jeho veľké ruky stláčali jej veľké prsia ako bochník, jej vlasy sa pohybovali okolo jej tváre v rytme pohybov jej tela na jeho tvrdom penise. Mala divoký úsmev, oči zatvorené, takto si vychutnávajúc každý moment s jeho penisom v jej kunde. Jimmy ju chytil za zadok, čo spôsobilo, že sa omnoho intenzívnejšie pohybovala na ňom a bolo očividné, že Jimmy čoskoro dosiahne vrchol. Ale ona ešte nie.

Rýchlo vyskočila z neho a prešla k miestu, kde sedel, vystavujúc svoju kundičku jeho tvári. Akonáhle sa jeho jazyk dotkol jej vlhkého miesta, vydala veľký ston. Jeho ruky boli na jej stehnách, jej ruky sa dotýkali steny pred ňou, kým ju jedol zúrivo, akoby bol hladný. Ospravedlnila sa, že ešte nemohla dosiahnuť vrchol a jeho penis musí troška vychladnúť, kým začnú znova. On to schválil a naďalej pokračoval v jedení jej mušličky.
Nakoniec sa Jana od neho odtiahla, postavila sa na štyri a poprosila Jimmyho, aby to dokončil pred oknom, ktoré malo vytiahnuté závesy, takže ich ktokoľvek mohol vidieť. Nebol si tým istý, ale keďže bola noc, pomyslel si, že si ich nikto nevšimne. Postavil sa za ňu a vsunul sa do nej znova penisom. Vydala vzdych ako aj on. Ruky mal na jej zadku, ako do nej zozadu narážal. Jej prsty krčili prikrývku a posteľ sa triasla. Jej prsty na nohách sa stiahli, jej prsia sa hompáľali, jej vlasy padali do tváre a z jej úst vychádzali znova slová „pretiahni ma“.  Jeho svaly sa stiahli, keď začal do nej silnejšie narážať. Vyhlásil, že je blízko k tomu, aby dosiahol vrchol a ona povedala, že aj ona je na tom rovnako. Jedna z jej rúk uchopila jeho zápästie, ktoré bolo stále na jej zadku. Ich stonanie rástlo, bolo hlasnejšie a hlasnejšie, kým obaja nedosiahli orgazmus. Ejakulát vybuchol z jeho penisu, striekajúc v jej vnútri, pokryl jej steny džúsom. Vypustili ešte jeden silný ston a dokončili to, čo spolu začali.

Spadli na seba, potom sa od seba odtiahli a ľahli si vedľa seba na poseľ, ejakulát stále vytekajúci z nich oboch. Lapali po dychu a pozreli sa jeden na druhého. Pobozkali sa. Boli úplne vyčerpaní. Neskôr si obliekli naspäť šaty, ľahli si späť do postele v náručí jeden druhého odpočívali po zvyšok noci bez toho, aby uhasili sviečky. Bolo to veľmi príjemné na prvýkrát, niečo na čo ani jeden z nich nikdy nezabudne.

Silikónové vibrátory

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.