Poviedka – Pretiahol som svoju tetu

Myslím si, že každý má občas v hlave rôzne druhy fantázií. Niekedy snívame o mamách našich priateľov, niekedy o susedách. Tak to bolo aj v mojom prípade.

Môj strýko sa pred pár rokmi oženil s krásnou ženou. Jej šarm a sexepíl ma veľmi vzrušoval. Tá žena bola jednoducho geniálna. Život dopadol tak, že strýko sa s ňou rozviedol a presťahoval sa do iného mesta. No ja svoju tetu navštevujem neustále, nielen pre jej šarm, ale aj preto, že tam mám bratrancov a sesternice, o ktorých sa občas starám. To sa stalo aj včera večer.

Teta išla na rande a požiadala ma, aby som sa postaral o jej malých chlapcov. Urobil som to, hral som sa s nimi a potom som ich uspal. Pred TV som čakal, kým sa teta vráti domov z rande. Vrátila sa sklamaná z ďalšieho nevydareného rande. So slzami v očiach sa sťažovala, že chlapi sú svine. V jednej chvíli som ju chcel upokojiť a tak som ju objal a chytil za vlasy. Nanešťastie som to nevydržal, napriek smutnej atmosfére a sa mi postavil penis a teta si to všimla.

Dámska erotická bielizeň

Najprv bola v rozpakoch a zjavne sa vzdialila. Neskôr sa však neudržala a dotkla sa môjho stehna v blízkosti penisu. Povedala len jednu vetu „ak to tak cítiš, nevadí mi to.“ Nerozmýšľal som dlho a ona nemusela dlho čakať.

Strhol som jej blúzku, rozopol podprsenku a vyzliekol nohavičky. Začal som hladiť každý centimeter jej tela a sústredil som sa na jej mačičku, ktorá bola krásna ako ona sama. Z času na čas mi v hlave prebehla myšlienka, aký hlúpy musel byť môj strýko, keď sa rozhodol opustiť takú ženu.

Akonáhle bola jej mačička mokrá a šťavnatá, rozhodol som sa vyzliecť si nohavice. Bol by som neskutočne vzrušený.

Fúú.. A pretiahol som ju! Poloha na psa, misionár a taktiež si zajazdila na mne. Najviac sa mi páčilo, keď na mne jazdila, otočená chrbtom ku mne. Len som ležal a vychutnával si tento moment, no zároveň som sledoval jej krásny zadok. Z času na čas som ju s radosťou potľapkal po zadku.

Teta bola neskutočná a preto to netrvalo dlho. Vystriekal som sa jej na chrbát a konečník, pretože konečnou polohou bolo na psíka zozadu. Bolo to neskutočne úžasné.

Dúfam, že mi dovolí ju ešte niekedy navštíviť.

Vibrátory

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.