Poviedka – Ranné prekvapenie

Ranné prekvapenie

 

Po celodennom jednaní a cestovaní cez polovicu krajiny som sa o desiatej večer konečne vracal domov. Zaparkoval som auto na parkovisku pred bytovkou, schmatol tašku do ruky a vykročil k dverám. Keďže bývam na ôsmom poschodí, výťah bol jasnou voľbou. Kľúče zaštrngotali v zámke a ja som konečne prekročil prach domova. Len čo som vkročil dnu, vo dverách spálne sa zjavila moja manželka. Neprišiel však žiaden výplach žalúdka či vypytovanie sa, kde som bol tak dlho. Tereza bola milujúca manželka, ktorú som si takmer ani nezaslúžil. Ani som zo seba nestihol zhodiť kabát a už bola v mojom náručí.

„Konečne si doma,“ tešila sa a pobozkala ma. „Tak si mi cez deň chýbal.“

„Aj ty mne, láska. Čo si dnes robila?“ spýtal som sa a pohladil ju po jej žiarivo červených vlasoch.

„Nič zvláštne, klasika. Cez deň som pracovala, napísala som tri články. Dnes žiadna prokrastinácia!“ pochválila sa.

„Šikovná,“ zasmial som sa a tľapol ju po zadku, zatiaľ čo som prechádzal ďalej do kuchyne. „Ja som strašne unavený, to celodenné pendlovanie z miesta na miesto je vyčerpávajúce. Nehovoriac o kontakte s ľuďmi. V tom ti tvoju prácu trocha závidím.“

Po mojej zmienke o únave Terkin úsmev trocha pohasol. Zbytočne by som predstieral, že neviem prečo. Po celom dni čakania si to určite chcela užiť. Dnes som sa na to však vôbec necítil. Chcel som sa čo najskôr vydať do ríše snov. Samozrejme v jej objatí.

„Dobre zlatko, tak si ešte oddýchni, budem ťa čakať pod perinkou,“ venovala mi krátky bozk a vrtiac bokmi sa vybrala do spálne. „Zajtra je víkend, máme celý deň pre seba. Určite si hladný, večeru máš v chladničke. Len si ju ohrej.“

Vravím. Milujúca manželka. Ohrial som si jedlo, ktoré bolo ako stále vynikajúce. Ledva som stál na nohách, takže žiadne sedenie za počítačom do druhej sa nekonalo. Vybral som sa do kúpeľne a hodil si horúcu sprchu, ktorá ma uspávala ešte viac. Po celom dni som sa musel poriadne vydrhnúť. Aj Terezu určite poteší, keď jej do postele neľahne krotiteľ skunkov, ale voňavý manžel.

Osušil som sa, oholil si strnisko a vykročil som do spálne. Terka už pravdepodobne spala, sledoval som, ako sa perina, pod ktorou ležala, jemne dvíhala a zase klesala. Ľahol som si do postele a strčil sa pod veľkú perinu k nej. Najskôr som ju chytil okolo pásu za bruško a vtedy som si všimol, že je nahá. Existuje niečo upokojujúcejšie, ako nahá milujúca manželka v rozohriatej posteli? Ruku som z bruška presunul na jej šťavnaté prsia, ktoré mi akurát padli do ruky. Do dlane som uchopil jedno z pŕs a pritlačil sa k nej bližšie. Ucítil som, ako mi podvedome opätuje objatie a pritisla sa zadkom k môjmu telu. Spokojne zahmkala. Zacítil som jej voňavé vlasy a so spokojným úsmevom, ale aj duchom, som pomaly ale isto zaspával. Za pár minút som sa ponoril do ríše snov.

Silikónové vibrátory

Pomaly som otváral oči. Registroval som svetlo, takže už bolo ráno. Napriek tomu som mal pocit, že som sa nezobudil len tak náhodu. Niečo ma zo spánku vytrhlo. Po chvíľke som si však uvedomil, čo sa deje. A vôbec som sa nehneval. Pozrel som sa pred seba a zbadal som svoju manželku, ako v ruke zviera môj tvrdý penis. Ranná stojka. A Terka sa rozhodla ju patrične využiť. Pomaly ním masturbovala a svojimi veľkými zelenými očami zízala na jeho objem. Po jeho dĺžke mi navreli žily a žaluď narástol ešte viac.

„Dobré ráno,“ usmiala sa moja manželka potmehúdsky a vtom sa na neho prisala a zastonala.

„Dokonalé ráno…“ usúdil som a zavzdychal z rozkoše, ktorá mnou prešla. Terka perami obopínala môj penis, nasávala ho do seba v takom podtlaku, až ho objímali aj jej líca. Cítil som, ako sa s ním popri všetkom hrá jazykom. Krúžila ním okolo špičky a dráždila ma na uzdičke. Druhou rukou mi masírovala semenníky.

Hľadela mi priamo do očí, dlhé červené vlasy si prehadzovala na jednu stranu, no po chvíľke si ich zopla do chvostu. Teraz jej už nič nebránilo v tom, aby mi venovala všetku svoju pozornosť. Nadvihol som sa na jednej ruke a tú druhu som natiahol k nej. Uchopil som do nej jej prsia a medzi prstami som stláčal jej stvrdnuté bradavky. S penisom v ústach zavzdychala od vzrušenia.

Pridávala na tempe, po dĺžke môjho penisu stekal cícerok slín, ktoré samozrejme nenechala vyjsť navnivoč. Vytiahla môj penis z úst a začala ma ukájať naslinenou rukou. Jej uchopenie bolo dokonalé, sám by som to nedokázal lepšie. Jej jemné prsty mi prechádzali po každom milimetri žaluďa. Stále neprerušovala očný kontakt, čo ma rajcovalo ešte viac. Druhou rukou si dráždila svoju mušličku a začala stonať spolu so mnou. V tomto pekelnom tempe som sa pomaly, ale isto blížil k orgazmu a Terka si to ako milujúca manželka, samozrejme, všimla. Opäť sa k môjmu penisu sklonila a vzala ho do úst. Neprestávala si však pomáhať rukou. Spálňou sa ozývali žblnkavé zvuky nielen orálu, ale aj jej vlhkej jaskynky. S každým jej pohybom som bol bližšie a bližšie k vyvrcholeniu. Vtom to prišlo. Vystrelila zo mňa dávka semena rovno do jej úst. Spomalila, no stále ma neprestávala fajčiť. Z kútikov úst jej začali tiecť cícerky bielej tekutiny, ktoré samozrejme po chvíľke zlizla. Keď už zo mňa vycucala aj tú poslednú kvapku semena, zdvihla hlavu a všetko prehltla. Usmiala sa na mňa a znova mi pobozkala penis. Ten sa však rozhodol, že oddych odloží na neskôr a ani zďaleka nevädol. Zostal tvrdý. Terka si to všimla, no dala mi chvíľku na spamätanie sa.

„Poď na mňa,“ povedal som jej a pritiahol ju k sebe. Tereza sa zasmiala, no neváhala. Posadila sa na mňa obkročmo a môj penis bez váhania zasunula do svojej vlhkej jaskynky. Ucítil som jej teplé vnútro, môj kamarát do nej vkĺzol úplne hladko. Vďaka včerajšiemu celodennému čakaniu bola extrémne nadržaná. Naskytol sa mi pohľad na jej dokonalé telo. Dlhý tenký krk, ploché bruško, pekne tvarované prsia, ktoré jej pri dorážaní poskakovali na hrudníku, široké boky a oblý zadoček. Síce som mal orgazmus len pred chvíľou, no môj penis v nej začal znova tvrdnúť do extrémnych objemov. Chytil som ju za boky a pritiahol k sebe. Naše telá sa dotýkali po celej dĺžke, cítil som, ako ma na hrudi šteklia jej tvrdé bradavky a ako sa o mňa obtiera jej ploché bruško. Rukami som ju chytil za zadok a pomáhal som jej dorážať. Vášnivo sme sa bozkávali, občas som jej perami prešiel na krk a uško a jej po celom tele prešli zimomriavky.

Vtom som sa s ňou pretočil o 180 stupňov, až kým sa neocitla podo mnou. Šantivo sa zasmiala, obchytila ma nohami a pritlačila k sebe ešte viac. Rukami sa mi opierala o bruško a prsia si tak stisla k sebe. Hľadela na mňa a vzdychala, venovala mi každý svoj ston a dávala mi tým najavo, že sa jej to páči. Pridal som na tempe. Prsia sa jej natriasali v pravidelnom rytme a ja som z nich nevedel spustiť oči. Ďalšiu dávku semena venujem rozhodne im.

Tentoraz si ma pritiahla k sebe Terka, objala mu rukami a začrela mi nechty do chrbta. Vtom sa jej stony zmenili na nemé lapanie dychu, jej objatie bolo čoraz tuhšie a tuhšie a celá sa zatriasla vo vlne rozkoše a prichádzajúceho orgazmu. Zastonala na celý byt. Dobré ráno, susedia, zasmial som sa v duchu. Neprestával som však dorážať, Terkin intenzívny orgazmus obopol môj penis ešte viac a ja som cítil, ako mi panvou prechádza slastné mravčenie. Telom mi prechádzal ďalší orgazmus. V rýchlosti som z mojej manželky vytiahol penis, uchopil som ho do ruky a vystriekol som riavu bielej tekutiny na jej nádherné šťavnaté prsia. Keď jej na ne dopadlo horúce semeno, zavzdychala. Nadvihla sa na rukách, vzala ho do úst a zlizla zo žaluďa aj tie posledné kvapky. Oblizla sa a spokojne sa usmiala. Takéto rána si viem predstaviť každý deň. Život s milujúcou manželkou je nádherný.

 

Umelé vagíny

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.