Poviedka – S kamarátkami na koncerte

S kamarátkami na koncerte

 

„S dovolením,“ opakoval som dokola, snažiac sa predrať s troma pohármi piva pomedzi masu ľudí čakajúcich pred pódiom na koncerte. „S dovolením. Pardon…“

Vtom do mňa namosúrene drgol pomerne mohutný chlapík, až mi pivá skoro vyleteli z rúk. V rýchlosti som si ho premeral a zhodnotil som, že je to typ, s ktorým by som naozaj nechcel prísť do konfliktu. „Kam sa trepeš?“ zavrčal.

„Pardon, nesnažím sa predbiehať. Bol som kamarátkam po pivo, len sa k ním snažím dostať späť.“ Naďalej na mňa upieral nepríjemný pohľad. Nechcel som sa s ním vykecávať. „Nie je nič horšie ako dve smädné ženy.“

„V tom máš pravdu,“ zasmial sa chlapík a posunul sa kúsok do strany. Jeho výraz zrazu vôbec nepôsobil tak zastrašujúco. Pokračoval som vo svojej náročnej misii, v pár momentoch som sa snažil čo najviac vykuknúť ponad hlavy ľudí, pretože som bol v tomto nekonečnom mori a po pár už vypitých pohároch piva mierne dezorientovaný. Vtom som ich zbadal. Kývali mi a kričali moje meno.

„Dano!“ začul som pomedzi neutíchajúci hluk čakajúceho davu. Stáli odo mňa zopár metrov a usmievali sa na mňa. Alebo na pivo, ktoré som niesol. Ťažko povedať. Moje dve kamarátky boli krásne baby, aj keď boli úplne odlišné. Karolína mala žiarivé blond vlasy, krásne bujné poprsie, ktoré však nijako nezvýrazňovala vystuženými podprsenkami, ale ho skôr skrývala, prenikavé modré oči a zvodné ploché bruško. Saskia má, okrem nezvyčajného mena, taktiež krásne telo s trošku oblejšími krivkami, nádherným zadočkom a nad ramena zostrihanými ryšavými vlasmi.

Vibrátory s prírazom

Konečne som sa k ním prebojoval cez zástupy zazerajúcich ľudí a podal im poháre so studeným pivom. „Skoro som vás nenašiel,“ riekol som.

„Chudáčik,“ zahrala Karolína psie oči, pohladila ma po líci a pokračovala v irónii. „Nestalo sa ti nič?“

„Okrem toho, že mi možno sto ľudí malo najväčšiu chuť kopnúť do hlavy, ani nie.“

„Tak teda na nášho záchrancu,“ pozdvihla Saskia pohár a všetci sme si z piva odpili.

Medzitým začal koncert, pomaly sme dopíjali svoje nápoje a náramne sme sa bavili. Keď sa vystúpenie chýlilo do druhej polovice, slnko už dávno zapadlo a všetko zahalila tma, v ktorej žiarili len svetlá reflektorov a mobilné telefóny. Zábava sa rozbehla v plnom prúde, skákali sme a tancovali. A ako to už bývalo zvykom, pritlačil som sa k Saskii zozadu a ona sa zase veľmi ochotne oprela o mňa. V rozkroku som ucítil jej zadoček, ruky som jej obopol okolo bruška a spoločne sme sa vlnili v rytme hudby. Karolína na nás hádzala zvedavé pohľady a smiala sa na tom, pretože to zakaždým dopadlo rovnako. Nie žeby ju to pohoršovalo, tiež by sa pridala, na verejnosti však nie je až tak bezprostredná ako Saskia. Medzi mnou a Saskiou nebolo nikdy nič viac ako okorenenie si spoločných výletov. A Karolína? S tou mám tiež spoločnú minulosť.

Po koncerte sme sa hneď vybrali na apartmán uprostred mestského centra. Boli sme síce unavení, no v chladničke nás ešte čakala fľaša vodky, ktorá sa nás nevedela dočkať. Baby vyzerali byť v najlepšej nálade, preto som predpokladal, že nebudú chcieť ihneď zaľahnúť.

Konečne sme sa dostali na ubytovanie, kde sme úžasný koncert zapili jedným kolom panákov. Vzhľadom na to, že bol stred leta a neskorý večer nebol práve najchladnejší, rozhodli sme sa osviežiť sprchou. Losovanie rozhodlo, že mám tu česť vyskúšať ju ako prvý. Sprchu sme už predtým samozrejme videli, bola obrovská a priestranná, kľudne by sa do nej zmestili aj traja a stále by sa cítili komfortne. Samozrejme, že pri slove traja mám na mysli seba, Karolínu a Saskiu.

Vyzliekol som sa z prepoteného trička a nohavíc a v sprche som na seba pustil príjemne chladivú vodu. Poriadne som si vydrhol každý kúsok tela. A myslím tým každý. Vtom som začul divné zvuky. Dvere do kúpelne sa začali otvárať. Dovnútra vstúpili moje kamarátky.

„Nenechaj sa rušiť,“ ozvala sa Karolína a usmiala sa na mňa. Pohľadom prešla po mojom tele od hlavy až po päty a zahryzla si do pery. Akonáhle sme vstúpili cez dvere nášho apartmánu, rozčertila sa. Nesnažil som sa zakrývať. Aj tak ma už obe videli nahého niekoľkokrát.

Dievčatá si začali umývať ruky a začínal som mať pocit, že prišli naozaj len kvôli tomu. Vtom však Kajine tričko dopadlo na zem. Následne zo seba zvliekla aj krátke nohavice. Otočila sa smerom k sprche a cez sklené steny som zízal na jej nádherné telo v spodnom prádle. Zasmiala sa. Vtom natiahla ruky za chrbát a začala si rozopínať podprsenku. V mojom penise som ucítil chvenie. Podprsenka padla na zem.

„Chcel by si ich?“ zasmiala sa Karolína a svoje šťavnaté prsia pritlačila na stenu sprchy. Pohľad na jej pritlačené bradavky a poddajné prsíčka ma premohol. Môj penis už staval do pozoru a čakal na moje zvodné kamarátky.

Saskia nasledovala Kajine plány a taktiež zo seba zvliekla svoje oblečenie. Vychutnal som si pohľad na jej ladné krivky a dokonale zaoblený zadoček. Jej pokožka bola o čosi bledšia ako Kajina a keď na zem padla aj jej spodná bielizeň, naskytol sa mi pohľad na drobné ružové bradavky a dokonale vyholenú mušličku. Otvorili dvere do sprchy a bez otáľania vošli dnu. Karolína dobiehala všetko, čo zameškala na koncerte. Pritlačila sa ku mne, okamžite uchopila môj stoporený penis do nežnej ruky a prisala sa na moje pery. Na bruchu a hrudi som ucítil Saskiine prsty, pritlačila sa na Karolínu zozadu a do rúk uchopila jej prsia. Dievčatá sa mali taktiež rady a milovali, keď si mohli spoločne užívať.

Blondína sa presunula nabok, neprestávala ma však bozkávať, no môj penis prenechala svojej kamarátke. Tá sa ho okamžite chopila, spustila sa na kolená a prisala sa na môj žaluď. Rázom mnou prešla vlna rozkoše. Pohlcovala ma jej dokonala práca ústami a jazykom, každým pohybom jej pier bol môj penis tvrdší a tvrdší. Prisal som sa na Kajine šťavnaté prsia a rukami sa hral s ich dokonalými tvarmi. Vychutnával som si tento úžasný moment.

„Mmm,“ zastonala Saskia. „Pozri sa aký je tvrdý. Nechceš ho skúsiť aj ty?“ otočila sa na Saskiu a postavila sa. Pritlačila sa ku mne a bozkami vystriedala svoju kamarátku. Tá sa pomaličky zosunula podo mňa, rukami mi začala masírovať semenníky a hrádzu pod nimi. Vychutnávala si ich jazykom a občas ich nasala do úst, zatiaľčo ma uspokojovala rukou. Jej uchopenie bolo tak dokonalé, až som sa obával, že takýmto tempom k orálu ani nedôjde. Jazykom pohladila môj penis po celej dĺžke a konečne mi žaluď obopla perami. V ústach vytvorila podtlak a môj penis do nej okamžite vkĺzol takmer až po hrdlo. Dievčatá sa ma úplne zmocnili, hrali sa so mnou v dvojnásobnej presile.

Vtom sa Karolína postavila. „Tak to by asi stačilo,“ usúdila stručne a pozrela sa na Saskiu. Tá sa zasmiala.

„Čo tým myslíš?“ nechápavo som na ňu pozeral.

„Aj my si chceme predsa užiť, nie? Vidím, že fajku už dlho nezvládneš. Teraz sa budeš pekne pozerať na to, ako sa umývame a zatiaľ sa postaráš o to, aby tvoj nádherný penis zostal v takej forme, v akej je teraz,“ žmurkla na mňa, nabrala si do rúk sprchový gél a začala bozkávať Saskiu, zatiaľčo jej umývala bruško a zadok.

Sledoval som ich dokonalé krivky skrývajúce sa pod penou a nemusel som sa ani snažiť. Pri tom pohľade môj penis zostal dokonale tvrdý. Keď sa baby doumývali, otvorili dvere a poriadne sa poutierali.

„Pokračovanie bude na posteli,“ vyplazila na mňa Saskia jazyk a obe sa nahé rozbehli preč z kúpelne. Zasmial som sa, poutieral sa a vykročil za nimi.

Ležali na veľkej manželskej posteli a vzájomne sa bozkávali. Vtom sa Karolína presunula nižšie a prisala sa na klitoris svojej ryšavej kamarátky. Chvíľu som ich sledoval a užíval si výhľad, blondína sa neprestávala oddávať Saskii, no zdvihla sa na kolená a otrčila na mňa svoju vlhkú mušličku. Nedalo sa tomu odolať. Hneď som sa presunul na posteľ, prisunul sa k jej zadočku a svoj navretý penis som jej pomaly strčil do jaskynky. Vkĺzol dnu ako po masle, bola dokonale vlhká a teplá. Do Saskiiných pravidelných vzdychov zastonala aj Karolína. Natiahol som ruky dopredu a uchopil do nich jej šťavnaté prsíčka. Prstami som sa hral s jej bradavkami, zatiaľčo som dorážal a pridával na tempe. Po niekoľkých minútach sa jej roztriasli stehná a na pár chvíľ stíchla. Telom sa jej prehnal orgazmus.

Vrhla sa na bok a uvoľnila mi priestor, aby som sa mohol oddať Saskii. Tá predo mnou ležala s roztiahnutými nohami a mušličkou pripravenou a rozpálenou vďaka Kajinmu jazyku. Vsunul som do nej penis a dorážal v rýchlom tempe. Bola dokonalé vlhká, vedel som, že je pripravená na čokoľvek. Vtom ma však Karolina stiahla na posteľ a ja som si ľahol na chrbát. Všimol som si ako si na mňa ryšavka sadá obkročmo, uchopila do ruky môj penis a vsunula ho do svoje jaskynky. Začala na mne jazdiť v nespútanom tempe, výhľad my však zrazu zatarasila Kaja, ktorá si sadla na moju tvár a pritlačila mi k ústam svoju mušličku. Poslušne som jej začal jazykom dráždiť klitoris, ruky som natiahol nad seba a uchopil v nich jej prsia. Nevedel som si ich dostatočne vychutnať.

Po chvíľke som však ucítil, že sa ma pomaly zmocňuje slastný orgazmus. Moje vzdychy sa ozývali hlasnejšie a hlasnejšie a dievčatá pochopili, že ma ich mušličky konečne premohli. Obe zo mňa zoskočili a perami sa prisali na môj penis. Jedna obopla žaluď a druhá semenníky. Po pár sekundách som vyvrcholil a prvý výstrek skončil v Saskiiných ústach, ten druhý na Kajinej tvári. Semeno neprestávalo striekať, blondína k penisu priložila aj svoje prsia, ktoré som následne pokropil. Keď môj orgazmus po niekoľkých sekundách utíchol, moje kamarátky sa začali bozkávať s perami od môjho semena a naplno si to užívali.

Masturbátory pre mužov

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.