Poviedka – Sauna

Sauna

Veľký 4* hotel, čas – okolo 20:30, sauna na streche a zívajúca prázdnota. Som v saune, po tele mi stekajú kvapky potu. Zadržím dych a zabalím si tvár do vodného plášťa. Obklopuje ma teplo, pokoj, nahota a osamelosť.

Je tu príjemná tma, vôňa živice a teplo z kachličiek, o ktoré sa opieram. Ruky mi obchádzajú prsia, prsty provokujú bradavky a ruka skĺzne po mokrej koži medzi nohy a … zrazu hluk.

Pozriem sa a uvidím ťa. Máš uterák pevne zviazaný okolo pása. Nemôžem si pomôcť a môj zrak sa upiera na vypuklinu pod uterákom. Pozdravíš, usmeješ sa a po mojom tele prehodíš zvrátený pohľad. Keď zatvoríš dvere, zrazu je tu ešte väčšie teplo. Vylezieš až na vrchný schodík, sadneš si oproti mne a zavrieš oči.

Využívam príležitosť a pozerám sa na tvoje telo. Pozoruješ ma tajne, ako si ťa prezerám, ako ma moje ruky nevedome hladia po stehnách, keď sa očarene pozerám na tvoj mäkký vták. Zdvihnem zrak, no ty si opäť zavrel oči. Takže sa mi zatvárajú viečka a ja sa ponorím do myšlienky, ako rozmaznávam toto krásne mužstvo. Dýcham rýchlejšie, bojím sa, telo rozdáva myšlienky. Zdvihnem zrak, nadýchnem sa a neverím vlastným očiam.

Opieraš sa o stenu, vlastne tak ako predtým, len jednu nohu máš postavenú. Bez toho, aby som mohla spustiť z teba oči, horúčkovito premýšľam. Sme sami, zdá sa, že dnes nikto nepríde, túžim po extáze. Moje nohy sa pomaly rozťahujú a prsty provokatívne hľadajú perličku medzi mäkkými stehnami. Pri pomyslení na to, že som sa dnes ráno holila, sa mi na tvári objavil úsmev. Čarovne ma priťahuješ a predsa sa nemôžem odtrhnúť od svojho miesta. Moje prsty jemne masírujú malú, horúcu, mokrú štrbinu.

Vibrátory

Zrazu ten pocit tvojich pohľadov na mojom tele a zbadám tvoje otvorené oči, ktoré sledujú hru mojej ruky. Potom sa naše pohľady stretnú a intenzita v nich vytvára riziko straty kontroly. Fixujeme sa ako predátori, je to skoro ako keby sme sa spolu rozprávali. Moje telo sa pomaly dvíha, to nie som ja, akoby poslúchalo cudzí hlas.

Presuniem sa k tebe a kľaknem si na schodík pod tebou, priamo medzi tvoje nohy. Končekmi prstov sa dotýkam tvojich kolien. Len týmto dotykom sa mi darí odtrhnúť pohľad od tvojho a presne sledovať, ako moje prsty zanechávajú stopy na tvojej vlhkej pokožke. Ľahkým tlakom nechám všetky prsty blúdiť v smere tvojej úchvatnej erekcie. Tvoj dych sa zrýchľuje, pozorne ma sleduješ a ja si neopísateľne užívam tvoje vzrušenie. Ale skôr ako sa dotknem tvojej mužnosti, moje ruky skĺznu po tvojej hrudi. Vlhkosť na tvojej koži vzbudzuje vo mne zvieracie nutkanie.

Moje pery sa približujú k tvojmu opuchnutému koncu, zatiaľ čo moje ruky jemne masírujú tvoje bedrá. Držím tvoj pohľad, kým sa špička môjho jazyka veľmi jemne dotýka tvojho vtáka. Tvoj ťažký dych je prerušený zadržaním dychu a keď vezmem tvoju tvrdú palicu medzi pery, unikne ti ston, hlboký a tichý. Prvýkrát sa pohneš a tvoje ruky pevne a neúprosne zovrú moje vlasy a jemne, ale pevne sa zatlačíš hlbšie do mojich úst. Tam môj jazyk krúži na tvojom žaludi. Vedieš ma nekonečne pomaly, ale rytmicky.

Keď zrazu vstanem a vezmem si uterák, pozeráš sa na mňa s úžasom a prosením zároveň. Moje oči sa na teba usmievajú, flirtujem s tebou a jedným pohybom si sadnem na uterák rozprestretý pod tebou. Pod chrbtom mám teplo a zavriem oči. A potom konečne pocítim, ako sa tvoje ruky kĺžu po mojom horúcom, mokrom tele. Otočím sa na bok a ty rozumieš mojej žiadosti. Perami začneš jemne hladiť moju perlu. Keď tvoj jazyk prejde mojou štrbinou, narovnám sa, chytíš ma za zadok a pritlačíš si ma bližšie k sebe.

Postavím sa a hľadám tvoje ústa, ktoré ma vítajú hlbokým, vášnivým bozkom. Žiadam ťa, aby si sa postavil predo mňa, nechal moje ruky hladiť tvoj zadoček a znova mi vsunul tvoju pulzujúcu erekciu do úst. Stláčam pery k sebe, aby som masírovala tvrdý penis, určujem tempo, užívam si svoju námahu, nie, ešte nie, explodovať v mojich ústach.

Teraz sa stiahneš, kľakni si medzi moje nohy na spodnú lavicu. Tvoje ruky kĺžu po mojej koži, prsiach, ktoré vášnivo masíruješ. Potom mi roztiahneš stehná široko od seba, vezmeš svojho vtáka do ruky a pomaly s pôžitkom niekoľkokrát prebehneš cez moju štrbinu, pričom ma zviažeš očami. Potom opäť niekoľkokrát pretiahneš svoj opuchnutý žaluď cez môj mokrý pásik, masíruješ ním moju perlu, pritlačíš ho na moju dierku a potom ho pomaly a nekonečne zatlačíš do mňa. Veľkosť tvojho chvosta, sila tvojho tlaku. ma privádzajú do šialenstva. To, ako si vo mne úplne pohltený, vo mne spúšťa vlnu emócií kradnúcich vedomie a ja si uvedomujem orgazmus, ktorý neutícha, čo ťa zase elektrizuje a vzrušuje do takej miery, že zabudneš na seba a začneš pridávať stále silnejšie. Tvoje ruky blúdia tam a späť po mojom tele, hrajú sa na mojom klitorise. Začneš nahlas vzdychať. Už cítim, ako vo mne stúpa ten horúci pocit. A v momente výbuchu v mojom lone cítim tvoje chvenie a tvoju horúcu šťavu, ktorá ma zasiahne najskôr vnútri, potom vonku. Na sekundy strácam vedomie a len tvoje ruky, ktoré rozdávajú tvoju šťavu na moje prsia, ma privádzajú späť do horúcej reality malej miestnosti.

Dildá, penisy

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.