Poviedka – Šéfka – služobná cesta

Šéfka – služobná cesta

V novej práci som bol už skoro rok a celkom som sa začlenil. Keďže som spoločenský a asi aj zábavný, tak nie je firemná akcia na ktorú by ma nepozvali. Som rád, že patrím k oľúbeným kolegom. Sme partia v pohode chalanov a neskutočne nádherných báb. Mojím favoritom je, ale naša šéfka, ktorá stojí za to. Je slobodná tridsaťšesť ročná  blondínka s krásnym úsmevom a rajcovnou postavou. V začiatkoch sa so mnou bavila len o firemných veciach, no teraz si tykáme a porozprávame sa o všeličom. Aj keď je o dvanásť rokov staršia, po pár týždňoch v mojom novom zamestnaní mi dovolila, aby som jej tykal. Potykali sme si na jednom firemnom večierku, keď som stál pri bare a ona sa pustila so mnou do reči. „Prečo tu nemáte priateľku? Pozvánka bola predsa pre dvoch…“ Opýtala sa s úsmevom na tvári. Odpovedal som, že priateľku nemám a ona predstierala údiv. Že vraj takýto fešák musí mať na každý prst 10 žien. Aj keď mi jej náklonnosť bola zo začiatku nepríjemná, bavil som sa ďalej. Páčila sa mi od prvého momentu. Po krátkom rozhovore sme si dali spoločne pohárik na ktorý ma pozvala. Samozrejme som nechcel zostať pozadu a tak som okamžite zobral ďalšie kolo ja. Bola milá a rozprávali sme sa o všetkom, možnom. Začali sme o práci, pokračovalo to o všetkom možnom až mi navrhla tykanie. „Ja som Andrea, ahoj!“ Pripili sme si na tykanie, chvíľku sme pokecali a potom sa už musela ísť venovať obchodným partnerom. A tak začalo naše priateľstvo.

Rotačné vibrátory

Andrea ma chodila často navštevovať do mojej kancelárie a tu a tam ma pozvala na cigaretku a kávu k nej do kancelárie. Vždy sme prebrali čo je nového vo firme. Andrea sa dosť zajímala o môj názor. Stále tvrdila, že sme tím. Samo sebou sa to prejavilo i v chovaní niektorých zamestnancov ku mne. Boli radi, že si s ňou rozumiem, pretože som z času na čas vedel vyjednať nejaké tie výhody. Samozrejme, že si neodpustili rôzne narážky na nás. Tvrdili, že ma chce len dostať. Mne to ale vôbec nevadilo. Aj keby chcela, veď je pekná, múdra s veľkým poprsím, určite stojí za to. Každý vo firme ju chcel! A reči? To je len všadeprítomná závisť.

Časom som sa pre ňu stával viac a viac nepostrádateľný. Neustále mi volala a niečo potrebovala. Spoločne sme uzavreli množstvo výhodných zmlúv a celkom sa nám darilo. Jedného dňa si ma zavolala na koberček a povedala, že chce aby som ju sprevádzal na obchodnom stretnutí v Bratislave. Mám si ísť zbaliť veci na dva dni. Nechápal som, prečo s ňou necestuje jej zástupca, ako zvyčajne. Bral som to ale ako zaujímavú skúsenosť. V deň odchodu som mal dokonca tú česť, vyzdvihnúť Andreu u nej doma služobným autom.

Andrea mala elegantný kufrík na kolieskach a vyzerala ako neskutočne sexy letuška. Naložil som jej kufor a vyrazili sme. Cestou mi rozprávala ako si skoro zabudla vziať zubnú kefku a ako sa mala včera a bla bla bla.. Keď sme prišli do Bratislavy na hotel, každý sme sa šli vybaliť na izbu. „Zraz je o štvrtej, zastav sa pre mňa a daj si oblek, na tom stretnutí nám existenčne záleží!“ Zavelila Andrea a zabuchla za sebou dvere od svojej izby. Sedel som na posteli v hotelovej izbe a premýšľal. Bolo o desať minút štyri, keď mi zvonil mobil. Bola to Andrea. Prosila ma, či by som nemohol prísť na sekundu k nej na izbu, vraj má nejaký problém. Bývala naproti, ale prísť nemohla. Jej problém bol totiž ten, že sa jej zasekol zips na chrbte. Proste išlo o to, že tam moja šéfka stála polonahá, s rozopnutým zipsom na chrbte, rukami si pridržiavala šaty aby som nevidel jej prsia a smiala sa: „Môžeš mi prosím pomôcť?“ S radosťou som podišiel k nej a začal opravovať zips. Bolo to hneď hotové a ona tak krásne voňala. Predstieral som, že mi to nejde. Užíval som si jej tesnú prítomnosť, mal som chuť sa na ňu vrhnúť, strhať z nej tie šaty a pozrieť sa na jej veľké kozy ktoré si tak strážila rukami. „Tak a je to!“. Andrea mi poďakovala a mohli sme vyraziť.

Cestou na stretnutie ma ešte poučila, o čo nám ide, ako budeme postupovať a tak. Stretko začínalo o šiestej. Stretko dopadlo bravúrne. Docielili sme to, čo sme chceli a Andrea rozhodla, že náš úspech musíme osláviť! Naproti hotelu bol bar s diskotékou a tak sme išli tam. Dvojité Mojita, prekladané panákmi Havany zapríčinili, že sme sa o chvíľu smiali a robili si srandu zo všetkého. „Ako ti na stretnutí zobali z ruky, to bolo neuveriteľné!“ Polichotil som jej. Tá do sebe kopla panáka, pozrela sa na mňa a povedala: „Ty si bol tiež dobrý! Obaja sme boli dobrý! A to chce pusu!“ Našpúlila pery a čakala čo urobím. Neváhal som a dal som jej malú pusu. „Poriadnu!“ Smiala sa Andrea. Dal som jej teda ešte jednu, tentokrát väčšiu a úprimnejšiu. „To je lepšie!“ Znovu sa zasmiala. Boli sme už napitý a tak nám nevadilo, že sa občas niekto toho druhého dotkol. Začal som byť drzejší a občas som Andreu behom konverzácie pohladil po ruke. Andrea ruku nielen že neodtiahla, ale tak isto ma občas pohladila. Dostal som pocit, že ak ju dnes nepretiahnem, bude zo mňa mŕtvy muž. Preto som sa k nej náhle naklonil a pokúsil sa ju pobozkať. Andrea ma okamžite objala a nechala sa bozkávať.

Podväzky a podväzkové pásy

Niekoľko sekúnd sme sa bozkávali. „Pôjdeme k tebe, alebo ku mne?“ Opýtala sa rázne Andrea, vzala ma za ruku a ťahala ma von z diskotéky smerom k hotelu. Zaliezli sme do jej izby, stáli sme uprostred a vášnivo sa bozkávali. Hladil som Andreu po zadku a to ju tak rozvášnilo, že mi siahla na vtáka cez nohavice a zatlačila. Začal som jej pomaly vyzliekať blúzku. Cez jej podprsenku som cítil jej bradavky. Pekne tvrdé a vzrušené. Andrea mala naozaj veľké kozy a ja som sa už tešil až pôjde dole aj podprsenka. Ešte pred tým mi ale vyzliekla tričko a potom už som mohol povoliť zapínanie podprdy, ktorá spadla na zem. Predo mnou sa zjavili obrovské ňadrá a ja som slastne olizoval jej bradavky. Ona mi medzi tým rozopla jednou rukou nohavice a druhou vkĺzla do trenírok. Chytila moje prirodzenie a vytiahla ho von. Vtáka už som mal pekne tvrdého a Andrea sa na mňa len ľahko usmiala. Pomaly mi preťahovala predkožku penisu cez žaluď tam a späť. Ja som jej olizoval prsia. Náhle ma ale odstrčila, ľahla si na postel a roztiahla nohy. Z pod jej sukne na mňa vykukli jej krajkované nohavičky. Pristúpil som k nej bližšie a prešiel rukou cez stehná až do jej rozkroku. Andrea sa v tú chvíľu prehla vzrušením. Dráždil som jej vagínu cez nohavičky, ktoré boli za niekoľko minút úplne mokré. Andrea si vyzliekla sukňu a ja som jej pomaly zvliekal nohavičky. Mala mušličku precízne vyholenú, ako keby čakala, že ju dnes prídem navštíviť a pretiahnuť. Iba na Venušinom pahorku mala vyholenú malú nenápadnú čiarku. Okamžite som dostal chuť na tú jej rozkošnú dierku. Začal som pomaličky vylizovať jej šťavičku. Lízal som jej klitoris, občas som jej zasunul jazyk do vlhkej mušličky. Andrea slabo zavzdychala rozkošou a občas sa prehla ako mačička, keď sa naťahuje. Jej mušlička chutila neskutočne a ja som ju lízal ako o život niekoľko minút.

Ako sa blížil jej orgazmus, zastavila ma. „Počkaj, ešte nie!“ Okríkla ma a odohnala. Znova som sa postavil. Andrea si sadla na posteľ predo mňa a chytila môj stoporený penis do ruky. Opäť mi po ňom začala nežne prechádzať prstami. Stál som ako prikovaný. Ešte som mal na jazyku sladkú chuť jej mušličky. Andrea mi začala fajčiť vtáka a ja som iba ticho stál a užíval si tú slasť! Olizovala mi žaluď zo všetkých strán, fajčila výborne. Ako si zasúvala môj penis hlboko do pusy, zmysluplne u toho privierala oči. Bavilo ju to. Ani neviem ako dlho to trvalo, nemal som pojem o čase, sústredil som sa iba na jej ústa. Keď som bol skoro v najlepšom, Andrea prestala, kľakla si na posteľ chrbtom ku mne a vyšpúlila svoju hebkú broskyňu. Veľké prsia sa jej začali pohupovať keď som do nej prenikol zo zadu a začal šukať jej mokrú dierku. Cítil som ako si môj vták užíva tam vnútri. Ako je tam krásne teplúčko a mäkučko. Trtkal som ju a ona vzdychala. Po nejakej dobe som z nej vytiahol svojho mokrého vtáka. Andrea sa otočila na chrbát, roztiahla nohy a čakala až do nej znovu vkĺznem. Chytil som si vtáka do ruky a opatrne vošiel šéfke do pičky. Vzdychala už hlasnejšie a stále ma provokovala tým jej privieraním očí.

Šukal som ju a Andrea začala pociťovať blížiaci sa orgazmus. Tentokrát ma ale neodohnala a nechala si ten skvelý pocit vstúpiť do celého tela. Celá zadýchaná kričala: „Áno! Áno! Urob mi to! Neprestávaj!“ Neprestával som a Andrea obrovským výkrikom privítala svoj mohutný orgazmus! Krútila sa, vzdychala a stále kričala nech neprestávam. Jazdil som jej v mušličke stále sem a tam, vymenili sme si niekoľko pohľadov, keď mi náhle šéfka rozkázala: „Ostriekaj mi zadok!“ „Teraz?“ Opýtal som sa. „Áno! Teraz hneď! Vystriekaj sa mi na zadok a chrbát, prosím!“ Kľakla si opäť chrbtom ku mne a vyšpúlila zadok. Čakala až ju pokropím. Vzal som teda do ruky svoj penis a začal si ho honiť. Andrea na mňa pozerala a stále vzdychala. Jednou rukou si hladkala prsia, bruško až ku mušlličke, tam sa chvíľku pohrala a rukou prešla opäť na prsia, kde si dráždila bradavky. Predvádzala mi naozaj nádhernú šou a vzrušovalo ju, že sa na ňu pozerám a onanujem pred ňou. I mňa vzrušovalo jej masturbačné predstavenie a to, že sa na mňa pozerá.

Andrea si potom začala strkať naslinený prst i do riťky a to už som nemohol vydržať! Začal som striekať! Keď to Andrea videla, vytiahla si prst zo zadku a roztvorený análny otvor nastavila predo mňa. Namieril som striekajúci penis na jej zadok. Kvapky semena stekali priamo do jej roztvoreného análu. Penis mi v ruke pulzoval ako o život a ja som stále striekal mohutné dávky na jej zadok a chrbát. Keď už bolo po všetkom, Andrea si ma privolala bližšie a ešte chvíľku mi hladila a olizovala môj vädnúci penis. Potom sme sa išli sprchovať. V sprche sa to samozrejme zvrhlo k daľšiemu divokému lízaniu mušličky mojej šéfky. Lízal som ju asi pol hodiny a ona stále kričala. Bál som sa, že je to počuť po celom hoteli a asi aj bolo. Keď sa Andrea nabažila môjho lízania, išli sme späť do postele, kde si svojím dokonalým fajčením opäť prebudila k činnosti môj penis. Tentokrát na mňa nasadla „na koníka“ a jazdila po ňom ako zmyslov zbavená. Divoko si preťahovala kundu mojím penisom a jej zbesilá jazda ma priviedla k ďalšiemu výsteku. Pustil som semeno priamo do nej! Andrea ucítila, že striekam a to ju dostalo natoľko, že sa urobila zároveň so mnou. Bola to tak divoká jazda. Šéfka bola tak unavená, že už sa ani nešla sprchovať. Ľahla si vedľa mňa a nechala si spermie pomaly vytekať zo svojej kundičky po stehnách na posteľ. Zaspali sme ihneď. Ráno som sa zobudil, Andrea sa sprchovala. Vletel som za ňou, dostal som sladkú pusu a sprchovali sme sa spoločne. Po raňajkách sme sa zbalili a hurá domov! Pri lúčení ma pohladila cez rozkrok, vystúpila a povedala“ Uvidíme sa zajtra v práci.“ Od tej doby jej robím zástupcu, kamaráta a milenca zároveň!

Dildá, penisy

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.