Poviedka – Silvestrovská chata

Silvestrovská chata

 

„A do dna!“ pozdvihol som pohár vodky a vylial do seba jeho obsah. Moji spoločníci neotáľali a urobili to isté. Bol studený a temný večer a ja som ho trávil so svojimi kamarátmi a kamarátkami na chate. Oslavovali sme Silvester, alkohol preto nemohol chýbať.

Jednému z mojich kamošov zazvonil telefón.

„Haló?“ zdvihol prichádzajúci hovor. „No čau… Už si tam? Dobre, idem.“

„To bol Ondrej?“ spýtal som sa ho.

„Áno, už vystúpil na zastávke, skočím po neho,“ odvetil kamoš, ktorý kvôli tomu zatiaľ nič nepil. „Mišo, poď so mnou, nech sa tu nestratím.“

Spolu s kamarátom, ktorý chatu objednával a vyznal sa tu najlepšie, odišli preč. Až vtedy som si uvedomil, že som na chate zostal sám s troma dievčatami. Zvláštna situácia, hoc sme sa poznali už tri roky.

„Čo teraz bez chalanov?“ spýtala sa jedna z nich a znova nám naliala vodku do pohárikov.

„Haló, Angie, mňa nevidno? Akože bez chalanov?“ zamával som jej rukou pred tvárou.

„Prepáč, Teo,“ zasmiala sa. „Teba nevidieť? Taký fešák sa nedá prehliadnuť,“ žmurkla na mňa.

„Bude to dobrá hodina, kým sa vrátia,“ prehovorila Sára, ďalšia kamarátka. „Nebudeme tu len tak čakať. Musíme niečo vymyslieť.“

„Karty?“ navrhla Miška, tretia z prítomných kamarátok.

„Karty sú nuda,“ pokrútila ryšavou hlavou Angie.

„Tak si to trošku okoreníme,“ usmiala sa Sára potmehúdsky. „Kto prehrá sa buď vyzlečie, alebo pravdivo odpovie na otázku.“

„Vyzlečie? Rovno dohola?“ zdvihla obočie Miška.

„Nemáme veľa času,“ pokrčila plecami Sára.

„Nuž, ja nemám nič proti,“ zazubila sa Angie a natešene sa pomrvila na mieste.

Všetky tri pozreli na mňa. Neveril som, že niečo také navrhli pri mne. Žeby sa mi splní sen a uvidím ich nahé? premýšľal som v duchu nad prasačinkami.

„Ja môžem jedine súhlasiť,“ zasmial som sa.

„To sa dá pochopiť,“ odvetila Angie a zo stola vytiahla karty.

Prvá hra prebehla veľmi rýchlo. Prehrala Angie.

„Tak Angie? Pravda alebo šaty?“ spýtala sa Miška.

„Mám priveľa tajností, takže…“ riekla, vypila pohárik vodky a začala si vyzliekať tričko. Dievčatá začali povzbudzujúco výskať a ja som sa nenápadne pozeral do kariet a potom zase na Angiene telo. Na zem padla aj podprsenka a predo mnou sa objavili dve nie príliš veľké no krásne tvarované prsia.

SKLENENÉ A KERAMICKÉ DILDÁ

„Páni,“ pošúchal som sa po čele, srdce sa mi rozbúšilo. Ony to mysleli vážne…

„Čo je? Znervóznel si?“ vyplazila na mňa Angie jazyk, postavila sa a rovno predomnou si stiahla aj nohavice.

„Teraz budem v nevýhode, nebudem sa môcť sústrediť,“ povedal som a rozdal karty. Zrak mi stále priťahovalo Angiene nahé poprsie. Všimol som si, že jej stvrdli bradavky. A zima tu rozhodne nebola…

„To ti verím. Som si aspoň istá, že mi nebudeš pozerať do kariet, ale niekam inam,“ žmurkla na mňa a potriasla poprsím.

To je ale divoška, pomyslel som si. Dúfam, že sa nečervenám.

Ďalšie kolo som vyhral a posledný boj zvádzala Miška so Sárou. „Poď, Miška! Musíš to vyhrať!“ vykrikovala nahá Angie a ja som si zatiaľ pohľadom vychutnával jej krivky. Môj penis začal pomaly, ale isto tvrdnúť.

„Vy ste sa proti mne spikli!“ zasmiala sa Sára.

„To nie, len máme veľmi rady Tea a chceme mu dopriať pohľad na tvoje melóny,“ povedala Angie a začala jej obchytkávať prsia. Keby som si tak mohol chytiť aj ja, prebehlo mi hlavou.

Sára nakoniec naozaj prehrala. A rozhodla sa vyzliekať. Paráda!

Vedel som, že má veľké prsia, ale niečo tak dokonalé som naozaj nečakal. Len na pohľad bolo vidno, že sú príjemne mäkké, zároveň pevné a dokonale zaoblené. Mal som chuť sa na ne okamžite prisať.

„Ešte to zvládaš?“ usmiala sa na mňa trojica dievčat, z ktorých dve boli úplne nahé, a ja som sa cítil ako v raji.

„S ťažkosťami, ale áno,“ priznal som a znova rozdal karty.

Bohužiaľ, moje šťastie vyhaslo. Tentoraz som prehral ja. Bál som sa otázok, ktoré by si na mňa dievčatá vymysleli. Rozhodol som sa vyzliecť.

Môj penis bol len na pol cesty k erekcii, preto som nemal až taký problém ho zakryť. Dievčatá ma pri vyzliekaní povzbudzovali výskaním, tlieskaním a lichôtkami.

„Ďalšie kolo?“ spýtal som sa.

„Jasná vec!“ odvetili dievčatá.

Avšak, znova som prehral. Šťastie sa asi vytratilo navždy. Alebo to bolo naopak? Čoskoro som zistil, že prvotná prehra, bola v skutočnosti dokonalá výhra!

„A čo teraz? Vyzlečený už som,“ spýtal som sa.

„Tak teda musíš odpovedať na otázku,“ povedala Sára a všetky tri si medzi sebou začali šepkať. Smiali sa pri tom a prikyvovali hlavami.

„Už sa teším,“ zasmial som sa.

„Odpovedz pravdivo. Máš chuť na niektorú z nás?“ spýtala sa Angie na rovinu.

Že váhaš, pomyslel som si, pretiahol by som vás všetky.

„Tak teda pravdivo? Áno,“ odpovedal som bez ostychu a zvodne sa usmial.

„A na ktorú najviac?“ prisadla si ku mne bližšie ešte stále oblečená Miška.

„To je už ďalšia otázka,“ pokrútil som hlavou.

„To nám nevadí. Odpovedať môžeš.“

„Na všetky rovnakú,“ vynašiel som sa, aj keď popravde by som najradšej ochutnal Sárine obrovské prsia.

„Aký je zdvorilý,“ vymenili si dievčatá náruživé pohľady a všetky tri sa ku mne prisunuli bližšie. Angie sa pri tom postavila priamo predo mňa. Sledujúc jej ladnú chôdzu mi penis už úplne stvrdol. Zakryl som si ho oboma rukami.

„A čím budeš hrať?“ ukázali prstom na moje ruky a zasmiala sa.

„Ehm…“ začal som sa potiť. Čo sa to deje? Plní sa mi sen? „Karty už teda asi hrať nebudeme.“

„Nemala som na mysli karty. Tie sú nuda. Mám lepší nápad,“ naklonila sa nado mňa Angie. Uchopila moju dlaň, odtiahla ju od stoporeného penisu a priložila ju k svojej mušličke. Bola úplne vlhká!

„Vau,“ žasol som. „To som teda nečakal.“

Sklonila sa ku mne ešte viac a zatiaľ čo som jej dráždil jej klitoris, prisala sa na moje pery a začala ma bozkávať. Pomedzi bozky som sa pozrel napravo a všimol si, ako si zo seba zvlieka oblečenie aj Miška. Spopod trička jej vyskočili mäkučké a trasľavé prsia.

Vychutnávajúc si Angiene vášnivé bozky a jej vlhké lono, som si ani nevšimol, k čomu sa chystá Sára. Zrazu som na stehne ucítil jej dokonalé poprsie a môj tvrdý penis obopli jej plné pery.

Obklopovali ma tri nadržané bohyne a ja som pri sebe nemal ani jeden poondiaty kondóm. Čo už, ostane to pri orálnych hrách. Angie sa odo mňa nachvíľu odlepila, ale len aby vystriedala Sáru. Videl som jej na očiach, že sa nevie dočkať až ochutná môjho kamaráta. Ryšavá Angie sa sklonila, vsala do seba môj žaluď a cmúľala ho ako lízadlo. Začul som slastné zvuky, nenásytne ho hltala takmer až po koreň. Jej líca sa stiahli v takom podtlaku, až som cítil, ak sa obtierajú o môj žaluď. Prešla mnou vlna rozkoše. Sára sa zase vystrela a ja som si vychutnával pohľad na jej nádherné a obrovské prsia, ich svetlá pokožka a presvitajúca sieť žíl ma z istého dôvodu nehorázne vzrušovali.Konečne som sa mohol prisať na jej veľké stvrdnuté bradavky. Boli úžasné. Bradavka v mojich ústach, mäkký a poddajný prsník v ruke a Angiene šikovné pery okolo môjho penisu boli smrteľnou kombináciou. Miška mi svojimi nežnými malými rukami prechádzala po hrudi, hladila ma a bozkávala všade, kde sa len dalo.

„Páči sa ti to?“ zašepkala mi Sára do ucha. Z jej zvodného hlasu mi po krku prebehli zimomriavky.

„Ste úžasné,“ odvetil som slastne a zaklonil hlavu.

„Povedz, keď budeš blízko,“ vytiahla Angie môj penis z úst.

„Popravde, príliš ďaleko už nie som,“ zasmial som sa. „Na to ste až príliš dobré.“

„Tak potom ho daj aj mne,“ odsunula odo mňa Miška ryšavku a tá sa zasmiala. Pohľad na to, ako sa o mňa bijú, ma hrozne vzrušoval.

Miškine ústa a pery boli najšikovnejšie, neustále držala v ústach podtlak, ktorý môj žaluď zväčšil takmer dvojnásobne. Mal som pocit, že zo mňa vysaje samotnú dušu. Blížil som sa k orgazmu, štvalo ma, že som nevydržal dlhšie. Nič mi však nebráni im potom pozornosť opätovať. A možno bude čas aj na druhé kolo…

„Tak teraz som už naozaj blízko,“ hladiac Mišku po tmavých vlasoch som sa odlepil od Angiených pier. Všetky si razom kľakli na zem a spoločne mi venovali svoju pozornosť. Jedna mi perami pomaly dráždila žaluď, ďalšia prechádzala jazykom po tvrdom penise a tretia sala moje semenníky. Nedalo sa to vydržať. Ucítil som, ako mnou prechádza dávka semena.

Prstami som uchopil svoj penis pri koreni, dievčatá však neprestávali a spoločne mi začali oblizovať žaluď. Vystriekol zo mňa hotový gejzír žiarivo bieleho semena, ktoré skončilo na tvárach mojich náruživých kamarátok. Po chvíľke sa medzi sebou začali bozkávať, môjmu semenu sa pri tom vôbec nevyhýbali.Toto je najlepší Silvester v mojom živote, pomyslel som si.

Niekoľko sekúnd som si vychutnával pohľad na moje tri krásne kamarátky, no dlhšie som už neváhal. „Dievčatá, ste pripravené zistiť, čo vo mne naozaj je?“ usmial som sa a zavrtel pred nimi jazykom.

Erotická drogéria

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.