Poviedka – Špeciálne narodeniny!

Špeciálne narodeniny!

 

V nedeľu ráno svetlo zo svitania zaplavilo našu miestnosť a nahradilo mestské svetlá z včera. Izba bola príjemne teplá – hneď sme stiahli prikrývku z postele. Začala som sa mrviť pozerajúc sa na hodiny. Bolo len desať minút po siedmej. Prečo som sa už prebudila? Adam sa pomrvil tiež. Keďže sme sa obaja začali prebúdzať, pritisla som sa k nemu a obmotali sme si nohy, aby sme si navzájom takto dali vedieť o našej prítomnosti.

Ako sa každý z nás prebral trochu viac, on prehovoril prvý: „Dobré ráno, Evka! Som hladný.“

Vyslovila som „Dobré ráno!“ a tiež som mu povedala, že som hladná. Zrejme vďaka našej nočnej činnosti sme úplne zabudli na večeru.

Adam povedal: „Izbová služba by bola pravdepodobne najrýchlejšie riešenie, objednal by som pre nás raňajky, praženicu, slaninu, palacinky, kávu a pomarančový džús. Súhlasíš? “

„Znie to skvele,“ odpovedala som. To je to, čo obyčajne jem, keď mám výdatné raňajky.

Adam zdvihol telefón, stlačil tlačidlo pre izbovú službu a objednal raňajky pre obidvoch. Keď ukončil hovor, otočil sa ku mne a povedal: „25 až 30 minút, to nie je také zlé.“

Keď sa Adam obrátil späť ku mne, položila som si ruku na jeho hruď a tvár na jeho rameno. Nemohla som si nevšimnúť jeho obvyklú rannú erekciu! Čítala som, že ranná erekcia je známkou dobrého kardiovaskulárneho systému. Adam dnes ráno vyzeral mimoriadne zdravo!

Povedala som mu, ako veľmi som si cenila narodeninovú oslavu, ktorú pre mňa pripravil. Keď som hovorila o krásnych nových šatách, šperkoch, ktoré vybral, a taktiež o nápoji v bare, začala som hladiť jeho hruď. Presunula som ruku nižšie, aby som pocítila obrys jeho rebier predtým, než som posunula prsty ku spodnej časti jeho brucha. Bez toho, aby som sa dotkla jeho „penisu“, som ľahko preskúmala jeho boky a stehno. Po celú dobu, kým som rozprávala, moje prsty sa pohybovali v blízkosti jeho tuhého nástroja. Pohľad na jeho tvár mi prezradil, že nepočuje všetky tie komplimenty, ktoré som mu dala o tom, čo predtým pre mňa urobil.

Po krátkej prestávke som sa jemne dotkla jeho loptičiek iba s nechtami, a jemne som ho nimi poškriabala okolo a pod jeho nádherným nástrojom a potom po celej dĺžke jeho erekcie smerom k špičke. Keď som sa zastavila na jeho žaludi, pokračovala som v prebúdzaní čo najväčšieho počtu nervových zakončení. Po niekoľkých minútach som si všimla, že jeho penis sa mierne trhol, kým moje nechty prechádzali od jeho základne až k vrchu. Chytila som jeho loptičky do dlaní – tak veľmi milujem ten pocit váhy vo svojej dlani!

AFRODIZIAKÁ

Začala som hladkať jeho penis, zakaždým som sa vrátila k jeho loptičkám a jemne som sa s nimi maznala iba končekmi prstov. Nakoniec som nechala, aby moje pohladenia prechádzali cez jeho opuchnutý žaluď penisu, trela som palcom okolo obrysu jeho žaluďa, zatiaľ čo moje prsty hladili citlivé brázdy obráteného tvaru písmena V. Zdalo sa, že ešte viac stuhol, keď som začala kombinovať dlhé pohladenia s prstami a dráždila špičku jeho ranného „penisu.“

Keď som cítila, že jeho penis sa začal znovu otriasať, načiahla som sa za jeho loptičkami a všimla som si, že sa utiahli tesne pri jeho tele. Chcela som pokračovať v budovaní vášne, takže som sa sústredila  na jeho loptičky a vyhýbala som sa žaluďu, až kým sa pružnosť nezmenila. Keď som pokračovala dlhými zdvihmi jeho penisu a dráždila jeho špičku, trvalo to len ďalšiu minútu alebo dve predtým, ako sa jeho loptičky opäť stiahli. Vedela som, že bol opäť na kraji vzrušenia, opäť som opustila jeho penis a nasmerovala som svoju pozornosť na jeho gule.

Keď sa Adamov dych ustálil, vyslovil tichým hlasom: „Evka, na nočnom stojane je vibrátor, chcem ti ho držať na klitorise.“ Obaja vieme, že náš vibrátor ma urobí mokrou za minútu.

Ako moje prsty obkolesili znova jeho penis, povedala som mu: „Nie Brian, toto ráno je iba pre teba a moja kundička je dnes trochu unavená, môže mať jedno ráno voľno!“

Pozrela som na hodiny a uvidela som, že je 7:30. Izbová služba bude čoskoro tu. Pobozkala som jeho hruď, potom jeho svaly na ramenách, predtým, ako som perami oblapila žilovú  časť jeho nádherného penisu. Chuť bola pripomienkou minulého večera. Moje pery a jazyk sa vrátili späť, a opäť som sa dala na cestu prstov, kým som nevidela kvapku pred-ejakulátu. Potom, čo som ju olízala, natiahla som pery okolo jeho veľmi opuchnutého žaluďa a použila som svoj jazyk na hru s tým krásnym obráteným písmenom V. Pomaly som nakláňala hlavou hore a dole niekoľko centimetrov, cítila som, že sa Adamove lopty opäť stiahli. Udržiavala som tento pohyb rovnomerne, pozrela som sa na Adama, a v tej chvíli som ho počula ako hovorí: „Už budem, Evi!“

Stále som nezmenila svoje pohyby, Adamov penis sa začal trhať, ale kým prvýkrát iba trošku, potom čoraz silnejšie. Prvý výstrek jeho penisu zasiahol môj krk a nasledovalo niekoľko ďalších výstrekov do mojich úst, a potom som to semeno v mojich ústach pomaly prehltla. Jeho pumpovanie pokračovalo niekoľkokrát. Znova som prehltla a potom som pohladila jeho „penis“ prstami a tiež perami, aby som dostala z neho všetko, čo som mohla.

Zatiaľ čo som stále bozkávala jeho penis a  loptičky, počula som zaklopanie na dvere a oznámenie „Izbová služba“. Vstala som, chytila som plášť z kúpeľne, rýchlo som sa do neho zabalila a odpovedala som na klopanie vo chvíli, keď si Adam položil na seba prikrývku. Keď som otvorila dvere, stretla som sa s Alexom, milým mladým mužom, ktorý mi minulý večer ukázal salónik.

Keď som sa vrátila späť k Adamovi, všimla som si, že naše oblečenie je stále rozptýlené po izbe – Adamova bunda, nohavice a taktiež jeho košeľa nemala čas zastaviť na stoličke. Moje čierne šaty boli stále v kôpke na podlahe. Najpozoruhodnejšie však boli moje ružové červené topánky a červené krajkové tangá vedľa šiat. Potiahla som vozík k posteli, takto sa pripájajúc k spoločným raňajkám. Keď sme rozbalili strieborné príbory, Adam sa obrátil ku mne a usmial sa rovnako ako Alex. Potom vzal utierku a utrel kvapku ejakulátu z mojej brady!

Luxusné vibrátory

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.