Poviedka – Spútaná priateľka

Spútaná priateľka

Bol studený januárový večer, slnko už dávno zašlo za obzor a ja som sa vracal z práce. Pracoval som ako mestský policajt a aj keď to niekedy dalo zabrať, svoju prácu som miloval. Pretočil som kľúčom v zámke od nášho bytu, v ktorom som býval so svojou priateľkou. Vstúpil som dnu a tašku som hodil na skrinku.

„Ahoj, zlatko,“ ozval sa hlas mojej priateľky Andrey. „Ako bolo v práci?“

„Dnes to bola dosť nuda, nič zaujímavé…“ povzdychol som si. „Čo vlastne robíš?“

„Čítam si,“ odvetila. „Poď do spálne.“

Stále oblečený v uniforme som prešiel chodbou a otvoril dvere, odkiaľ sa ozýval hlas mojej priateľky. Zostal som prekvapený. Áno, v ruke síce držala knihu, no to bolo takmer všetko, čo ju zakrývalo. Ležala v posteli iba v nohavičkách. Sklonila obe ruky, v ktorých držala knihu a medzi nimi sa tlačili jej šťavnaté prsia s malými ružovými bradavkami.Padali jej na ne len pramienky svetlých vlasov.

„Prečo si nahá?“ zasmial som sa, no môj dychtivý pohľad svedčil, že mi to vôbec neprekáža.

„Určite sa ešte chystáš cvičiť…“ začala. „Tak som si povedala, že by som ti mohla večerný tréning trocha spríjemniť.“

„To neznie vôbec zle,“ zazubil som sa a rozhodol sa zo seba zhodiť uniformu.

„Počkaj,“ zastavila ma. „Keď už máš na sebe uniformu a si v plnej výbave…“ pozrela sa nielen na putá a obušok, ale aj na môj postupne tvrdnúci penis v nohaviciach. „Prečo to trocha neokoreniť?“

Rotačné vibrátory

Vedel som presne, čo má na mysli. Naša obľúbená posteľová zábava. Andrea milovala, keď som sa jej mohol naplno zmocniť a robiť si s ňou čo len chcem. Milovala rolu submisívnej milenky, spútanej tvrdým a dominantným chlapom. A mňa to rajcovalo ešte viac.

Nahodil som vážny výraz v tvári. „Popremýšľam nad tvojím návrhom,“ zašepkal som jej do ucha a pobozkal ju na jej jemné pery. Jej voňavý dych vo mne vyvolal vlnu netrpezlivosti, miloval som jej bozky. No zatiaľ, čo naše pery splývali v jedne, odopol som si z opaska putá a jej ruky uväznil o kovovú tyč na čele postele.

Postavil som sa a nechal ju ležať na posteli s rukami nad hlavou. „Ešte sa musím rozhodnúť, možno sa vrátim,“ žmurkol som na ňu a vybral sa preč. Samozrejme, že som bol rozhodnutý už v momente, keď nenápadne spomenula sex. Potreboval som sa však po práci trocha očistiť. Aspoň na kritických miestach. Zo skrine som taktiež vytiahol náhradný obušok a očistil ho dezinfekciou. Nikdy neviete, kam všade poputuje.

Po krátkej chvíli som sa znovu objavil v spálni. Ležala tam poslušne, hľadela na mňa v úplnej tichosti. Jej hruď a krásne prsia sa však zdvíhali v nedočkavom tempe, dych a tep sa jej od netrpezlivosti a vzrušenia zrýchlili.

„Takže,“ začal som, zatiaľčo som si odopínal opasok, „počul som, že niekto potrebuje potrestať,“ pleskol som opaskom v dlani. Andrea sa snažila tváriť vystrašene, no v kútiku jej oka som zbadal nadšenie a rozkoš. Poslušne otrčila zadok, na ktorom v okamihu spočinul kožený remeň. Zajačala, no v momente sa začala smiať. „Ešte.“ zavzdychala.

„Program určujem ja,“ zvýšil som hlas a tentoraz som ju po zadku pleskol rukou. Aj keď bol jej krásne zaoblený zadok pomerne pevný, zatriasol sa pod mojou dlaňou. Prstami som jej prešiel po nohavičkách a provokoval jej mušličku.

Rozopol som si nohavice a z nich mi vystrelil pripravený penis. „Otoč sa naspäť!“ prikázal som jej a pritlačil ju k čelu postele. Môj žaluď sa pomaličky približoval k jej ústam, ktoré poslušne otvorila. Jazykom prešla po špičke a zlizla nedočkavú kvapku rozkoše. Vtom som jej strčil penis do úst a v pravidelných pohyboch som jej ho vrážal tam a späť. Stonala a ja s ňou. Od rozkoše prekrížila nohy a snažila sa prísť na spôsob, ako svojej mušličke dopriať trocha trenia. Vybral som penis z jej úst a venoval jej nie príliš silnú facku. „Teraz ty, fajči ma!“

Zavzdychal som. „Urob ma!“ Len čo nabrala dych, prisala sa na môj žaluď, jej pery ho tesne obopínali, podtlakom ho nasávala čoraz hlbšie a hlbšie. Jej jazyk sa hral s každým kútikom môjho náčinia.

Zatiaľ čo ma Andrea uspokojovala ako majsterka orálneho sexu, mierne som sa otočil a obuškom som jej začal dráždiť klitoris. Zavzdychala. Áno, to sa jej páčilo. Doprial som jej pár chvíľ jemnej rozkoše.

Vtom som sa však otočil späť. Blížil som sa k orgazmu. Nemienil som ju však upozorňovať, teraz som tu pánom ja. Pokúsil som sa čo najvernejšie skryť prichádzajúcu vlnu rozkoše. Andrea nepoľavovala, odhodlane nasávala môj penis a vychutnávala si ho plnými dúškami, až kým neprišlo slastné vyvrcholenie. Vystrekla zo mňa spŕška semena. Všetka skončila v Aďkiných ústach. Neskryla moment prekvapenia, no keď si uvedomila okolnosti, spokojne sa usmiala s mojím kamarátom stále v ústach. Perami zlizla poslednú kvapku a prehltla.

„Ešte nekončíme,“ uistil som ju a prisal sa jej na prsia. Boli mäkké a poddajné, jazykom som krúžil okolo jej ružových bradaviek. Stonala čoraz nedočkavejšie. „Tichšie,“ pleskol som jej opaskom po boku.

Bozkávajúc som sa presunul cez jej bruško až k lonu. Roztrhol som jej nohavičky.

„Čo…“ začala, no môj prísny pohľad ju okamžite zastavil.

„Chceš niečo povedať?“ zdvihol som jedno obočie. Aďka len pokrútila hlavou.

Jazykom som jej oblizol nedočkavý klitoris, každú chvíľu som ho zaboril hlbšie do jej jaskynky a perami som jej dráždil každé miesto, ktoré sa dráždiť dalo. Do ruky som schytil obušok a pomaly ho vsunul do jej vagíny. Zalapala po dychu. Páčilo sa jej to. Aj keď mala ruky spútané za hlavou, začala sa vlniť a udávala si tempo, ktorým do nej obušok dorážal. Stonala a jačala. Z rozkoše, ktorú prežívala mi začal znova tvrdnúť.

Zhodil som zo seba nohavice a košeľu. Otočil som ju na kolená a pleskol po zadku. Zatriasli sa jej stehná.

Natiahol som sa po lubrikačnom gély na nočnom stolíku a namazal ním obušok. Môj penis bol už však medzitým úplne tvrdý, strčil som ho do jej mušličky. Bola tak úzka, až som ucítil každý záhyb jej vnútra. Obklopilo ma príjemné teplo. Obušok bol však pripravený. Nabral som si trochu lubrikantu na prsty a strčil jej ich do zadku. To bola však len príprava. Nasledovala lesklá policajná pomôcka.

Zavzdychala. Zatiaľčo som dorážal svojim penisom do jej vagíny, do zadku som jej pomaličky zasúval čierny obušok. Dráždil som ju na dvoch frontoch naraz a mne bolo jasné, že to dlho nevydrží. Jej dych sa zrýchľoval, vzdychy naberali na hlasitosti a tempu, v ktorom sa vlnila, sa nedalo ubrániť. Schytil som ju za vlasy a potiahol bližšie k sebe, až musela zakloniť hlavu. Bola blízko orgazmu, jej hlas sa ozýval celým bytom. A som si istý, že nielen našim.

Vtom sa jej roztriasli stehná, rázom stíchla a zostala nehybne kľačať v slastnom kŕči. Jej telom prešla vlna rozkoše a ja som na penise ucítil sťahy jej mušličky. Vydýchla. Pravdou je, že som bol blízko aj ja. Konečne som sa však mohol presunúť k môjmu obľúbenému zakončeniu.

Vytiahol som z nej policajný obušok a vystriedal ho vlastným penisom. Pomaličky som k jej análnemu otvoru priložil žaluď, kvapol som naň trocha lubrikantu a vsunul dovnútra. Môj penis oboplo teplo, rozkoš, ktorá mnou prechádzala pri dorážaní do jej krásneho zadočku, bola intenzívna. Netrvalo dlho a v sprievode aj jej vzdychov som sa vystriekal rovno do nej. Vytiahol som z nej penis a z dierky jej vytiekol cícerok bieleho semena. Vyčerpane som sa zvalil na Aďku, zasmiala sa a venovala mi vášnivý bozk.

„Niet lepšieho tréningu,“ zašepkal som, zatiaľčo som jej bradavky chladil studeným kľúčikom od pút. Stvrdli jej ešte viac a zazdalo sa mi, že by zopár cvikmi naviac nepohrdla.

Podväzky a podväzkové pásy

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.