Poviedka – Susedské vzťahy

Susedské vzťahy

Opäť sa vraciam domov po známej ceste tak trochu pripitý. Od tej doby čo som pred 3 týždňami pristihol moju Zuzanu s 2 kamarátmi ako ju prášia na chate pokiaľ som ja spal, potom čo som odpadol z vypitého alkoholu, ktorí do mňa liali som s nikým nespal, iba nonstop chľastal. A zrazu vidím krásnu a prírodou obdarenú ženu ako ťahá krabicu do výťahu v našom vchode. Milujem veľké kozy a hneď som si začal predstavovať ako ich tejto kurvičke stláčam a pritom ju poriadne mrdám do jej krásnej mušličky. Pridržal som jej dvere od výťahu a opýtal sa kam to bude. Usmiala sa a odpovedala na najvyššie. Trošku som sa začervenal, veď to bude tá nová suseda, čo o nej včera mama hovorila otcovi.

„Nepotrebujete s niečím pomôcť? Budeme susedia, aj ja bývam navrchu. Som Marek.“

„Ahoj ja som Eva“ odpovedala okamžite. „Chlapská ruka sa vždy hodí a budem rada keď mi pomôžeš“

Dámska erotická bielizeň

A tak som o chvíľu stál uprostred krabíc a rozloženého nábytku vo vedľajšom byte. Pomáhal som podľa pokynov skladať, presúvať, ukladať nábytok a zariadene. Evka si zatiaľ rozbaľovala krabice a keď našla kávu a príslušenstvo odbehla do kuchyne a o chvíľku ma už volala.

Konečne som mal čas si ju v kľude prezrieť. Na sebe mala obtiahnuté tričko, ktoré jej obopínalo veľké prsia a ja som sa zasekol pohľadom na jej krásne vztýčené bradavky. Všimla si ako si obzerám jej prsia. Usmiala sa a odišla.

O chvíľku ma už volala do vedľajšej izby. Sedela tam nahá a šepkala. „Poď bližšie. Neboj sa! Nešukala som už pár týždňov.“ Vtom mi začala šmátrať rukou v kraťasoch a stláčala môj tvrdý penis. „Bože to je vták, chcem ho.“ zavzdychala a stiahla mi kraťasi, tričko a zhodila ma na zem. To už som mal hlavu v jej voňavej mušličke, ktorá bola neskutočne vlhká. Zasunul som jazyk a ona začala prirážať  a kričať aby som ju poriadne pojebal. „No povedzte, kto by takúto žiadosť odignoroval??“ Vrazil som ho tam až po gule a ona zaerdžala ako kobyla. Napriek tomu, že som bol nadržaný, alkohol urobil svoje a trvalo mi neskutočne dlho kým som sa spravil. Ona sa urobila hádam aj 3 krát a tieklo z nej ako z vodovodnej batérie.

Pálili ma kolená spálené na plávajúcej podlahe, ale jej výzva, aby som sa ešte pohral s jej prsiami, že to miluje, bola silnejšia a zabudol som aj na bolesť a neváhal ani chvíľku. Jej krásne bradavky v mojich ústach zväčšili objem a ja som ich slastne oblizoval a ohryzkával ako som najlepšie vedel, pričom Evka začala opäť striekať z tej nádhernej ružovej jaskynky. Môj jazyk ale vôbec neprestával s ochutnávkou jej bradaviek a moje prsty so skúmaním tej ružovej vlhkej nádhery medzi jej nohami. Kým sme zaspali ešte som do nej vpustil niekoľko dávok môjho semena a zanechal pár kusancov na kozičkách.  Táto kurvička bola neskutočne dobrá, vedela rozpoznať, že to na mňa ide a hneď ma položila na zem a nasadla si na koníka a jazdila až kým som jej dierku nenaplnil poslednou kvapkou môjho semena.

Zobudili sme sa hádam okolo jednej a išli do sprchy.

A tam som sa dočkal neskutočnej fajky. Zasúvala si môjho vtáka hlboko do krku až sa mi krútili hádam aj palce na nohách, ako tá čupka nádherne fajčila a za odmenu som jej nastriekal dávku semena priamo do krku. Trošku sa bránila, ale ja som ju pevne držal a tak musela spapať všetko aj keby nechcela. Potom sme sa ešte v posteli chvíľu rozprávali či to budeme spolu ťahať ďalej, či mám záujem ju chodiť poriadne vymrdať aj naďalej, či mi nevadí že je staršia, a tak. V tú noc som ani nešiel domov, rodičia doma neboli a aj tak boli zvyknutý, že v poslednej dobe trávim viac času v krčme ako doma. Domov som šiel až ráno sa prezliecť a rýchlo do práce. Poobede som z práce letel ako zmyslov zbavený a Evka mi už otvárala nahá a ťahala ma priamo do spálni. Poď si líznuť, pohraj sa s mojou jaskynkou. Je tu pre predsa pre teba. Zasunul som prsty do tej krásnej teplej a voňavej dierky, druhou rukou stiahol nohavice a rýchlo zasunul svojho nadržaného vtáka do jej mokrej mušličky. Prirážal som divoko a hlboko. Veď ja ti ukážem, dnes ti nedám vydýchnuť.

Masturbátory pre mužov

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.