Poviedka – Túžba po domine

Túžba po domine

Ako v každý pracovný deň som sedel v pohodlnom kresle svojej priestrannej kancelárie. Spravil som si chvíľku voľna, pretože som mohol. Život šéfa jednej z najväčších a najúspešnejších firiem vie byť ako na hojdačke. Niekedy neviete, čo skôr, inokedy si zas doprajete pár dní neohláseného voľna. A to nie sú všetky bonusy.

Mojím telom preletela vlna rozkoše. Sklonil som zrak a prsty som preplietol do plavých vlasov mojej asistentky, ktorá mi práve plnými perami obopínala penis. Náruživo si pri tom hladila svoj klitoris a potichučky stonala. Môj penis nepustila z úst, nenechala ujsť ani jedinú kvapku. Každým pohybom sala môj penis hlbšie a hlbšie a jazykom pri tom krúžila okolo žaluďa. Keď ucítila, že sa blížim k vyvrcholeniu, k perám pridala aj ruku, vlhkú od svojej mušličky a krúživým pohybom mi dopomohla k orgazmu. Skrútil som sa v stoličke, uchopil som jej hlavu do oboch rúk až kým zo mňa nevystrelila riava semena. To, že si strážila každú kvapku som myslel vážne. Bielu tekutinu bez váhania prehltla a venovala mi nadšený úsmev.

„Teo, už ťa potrebujem. Kedy si môžeme urobiť pekný večer u teba doma? Užiť si to naplno v posteli… Presexovať celú noc. Hm?“ zahryzla si do pery.

„Najbližší týždeň som zaneprázdnený. Mám dôležité schôdze,“ zaklamal som. „Ale neboj sa, za dnešnú…ehm, výpomoc,“ zasmial som sa, „sa ti čoskoro odvďačím. Užijeme si to.“

„Budem čakať,“ žmurkla na mňa, napravila si nohavičky a so zvodným pohľadom opustila moju kanceláriu.

Nie som žiaden pokrytec a vydierač, ktorý zneužíva svoje postavenie na úkor šťastia iných. Mať však vo firme vplyv a moc nesie aj zlé stránky. Všetci mi lízali riť. Niekedy aj doslovne. Nikdy som neplánoval začínať si so svojou asistentkou. Avšak sloboda, zopár pohárov vína a silná chémia dala jedno s druhým dokopy. A jej sa to zrejme zapáčilo. Pravdupovediac, nie som žiaden vykŕmený šéfko, ktorý si cez brucho nevidí na vlastného kamoša a tak ho pchá do tváre všetkým pracovníčkam, aby sa uistil, že ho naozaj má. Som pomerne mladý a dobre vyzerajúci muž. Pravidelne sa o to starám.

Avšak po rokoch pôsobenia vo firme a neustálom pchaní sa do zadku na každom kroku to človeka omrzí. Minimálne mňa. Submisívne ženy si ľahnú na posteľ a nechajú ma robiť si s nimi čokoľvek, čo si zachcem. To však nie som ja. Odkedy som dominoval všetkým ľuďom okolo seba, zmocnila sa ma túžba okúsiť presný opak. Mojou túžbou je byť zviazaný, spútaný, okúsiť dominanciu, ktorú som doteraz rozdával v posteli každej ženskej. Potreboval som ženu, plnú vášne, ktorá má rada, keď je „hore“. Nemohla to však byť žiadna obyčajná asistentka, ktorá by to neskôr zneužila na ohrozenie mojej pozície. Dostal som však nápad.

Na internete sa dá nájsť všetko, vrátane žien na jednu noc. Nemal som však záujem o náhodnú slečnu z inzerátu na lacnom priváte, ktorá za peniaze urobí všetko. Potreboval som profesionálku. Niekoho, kto ma skrotí nielen pre to, že jej zaplatím, ale hlavne pre to, že ju to baví. Pár slečien sa mi už zdôverilo, že na istej zoznamovacej aplikácii si mnoho vplyvných mužov hľadá sexuálne partnerky, ktoré to majú radi natvrdo, ktorým neprekáža, že na nich muž vytiahne putá a bič. Ja som však potreboval presný opak. Prečo by to však nemohlo fungovať aj v mojom prípade?

Vákuové pumpy na klitoris a prsia

Hneď ako som dorazil domov z práce, nalial som si pohár whiskey a vrhol sa na to. Vytvoril som si anonymný profil s veľmi jasným popisom. Nezabudol som spomenúť ani to, že som pohľadný a športovo založený muž. Hľadám diskrétnosť, moje meno sa nikdy nedozvie, no aby si ma mohla preveriť, pozvem ju vopred na večeru. Čo som však nečakal bolo, že do polhodiny som mal vyše 15 „matchov“. Mohol som si vyberať.

Zo všetkých dievčat, prevažne mladých, ma najviac zaujala tridsiatnička, ktorá sa údajne volala Lucia. Čierne dlhé vlasy, bujné poprsie, prísne vyzerajúca, no zároveň veľmi krásna tvár. A hlavne… záľuba v BDSM. Fotka v latexovom kostýmčeku. Už len tá predstava sa postarala o poriadnu erekciu v mojich nohaviciach. Neváhal som a okamžite som Lucii napísal. Prehodili sme zopár slov, no keď som spomenul sľubovanú večeru, ihneď ma zastavila.

„Kašli na večeru. Príď rovno ku mne domov. O diskrétnosť sa nemusíš báť. Ak sa mi nebudeš páčiť, postarám sa o to, aby si odišiel dobrovoľne. Mám v tom prax ;)“ písala Lucia. Následne poslala aj svoju adresu s poznámkou, že mám doraziť o sedemnástej hodine.

„O takom čase bývam v práci,“ odpísal som, no prišla rýchla odpoveď.

„Prídeš o čase, aký určím ja. Ak si taký vplyvný, ako o sebe hovoríš, zariadiš sa.“

Samozrejme, že som súhlasil a samozrejme, že som si to zariadil. Na druhý deň som stál pred dverami jej bytu. Aj keď som už zažil mnoho dobrodružstiev, srdce mi búšilo ako o život. Nie však z nervozity, ale zo vzrušenia. Konečne sa naplnia moje túžby.

Zaklopal som. Vzápätí sa otvorili dvere. Stála tam. Bola to naozaj tá Lucia z priložených fotiek. Na sebe mala župan, no pod ním rozhodne skrývala omnoho viac pokladov. Jej telo obopínal dostatočne na to, aby som si všimol jej dokonalú postavu. Veľké prsia a boky. Čierne vlasy mala zopnuté vo chvoste, jemné líčenie na tvári a sýto červený rúž zvýrazňovali jej krásne črty.

„Ahoj,“ usmial som sa. „Ty si Lucia, že?“

Potmehúdsky sa usmiala. Chcel by som vedieť, čo jej prechádzalo hlavou. Páčim sa jej? Alebo ju pobavil pohľad na mňa po tom, čo si prečítala môj profil? „Lucia nie je moje pravé meno, ale áno, som to ja,“ podala mi ruku.

„Samozrejme. Tak ja som ten Viktor,“ usmial som sa. „Teší ma.“

„Poď rýchlo dnu,“ vtiahla ma do bytu a zabuchla dvere. Ak je Lucia sériová vrahyňa, som veľmi ľahký cieľ. Bol som si však istý, že mi nič nehrozí. Teda… až na pár škrabancov a modrín, Predpokladám.

„Kúpeľňa je tu,“ ukázala na dvere po pravej strane. „Môžeš sa pripraviť. Budem ťa čakať.“ Sledoval som, ako ladným krokom vstupuje do dverí oproti.

Po chvíľke som vyliezol von a otvoril spomínané dvere. Ocitol som sa v tmavej miestnosti s červenými stenami, žalúzie boli zatiahnuté, a preto bola jediným zdrojom svetla malá lampa v rohu miestnosti. Lucia čakala pri posteli. Župan bol už na zemi, predo mnou stála hotová bohyňa. Na sebe mala latexovú podprsenku, ktorá pevne podopierala jej prsia, a preto vynikli ešte viac. Cez dva otvory jej však trčali vzrušené bradavky. Zrejme som nebol jediný, komu sa táto hra naozaj páči. Prechádzal som zrakom nižšie a nižšie. Ploche odhalené bruško, kožené nohavičky, opäť s otvorom na miestach, ktoré by mali normálne zakrývať. Nohy jej zahaľovali podväzky a vďaka topánkam s vysokým opätkom bola odo mňa vyššia. V ruke zvierala krátky bičík, zakončený niekoľkými strapcami.

Rotačné vibrátory

„Takže,“ začal som, no v tom rázne vykročila ku mne. Chytila ma pod krk a pritlačila k stene.

„Rozprávať budem ja!“ odvetila a nasledovala rázna facka. Zostal som prekvapený, chvíľku mi trvalo, kým som si uvedomil, že kvôli tomu som vlastne prišiel. Na líci som ucítil nával tepla. „A naplno si to užijem.“

Pootvorila ústa a priblížila sa ku mne. Dostal som chuť na jej červené pery. Približovali sa. Už som ich takmer cítil na tých svojich, keď v tom sa zastavila a zasmiala sa. Miesto jej plných slastných pier som v rozkroku ucítil úder bičom.

„Mmm, niekto nám tu kladie odpor, že?“ zasmiala sa a rukou uchopila môj tvrdý penis.

Strhla zo mňa košeľu takou silou, až sa všetky gombíky buď odopli samé, alebo rovno odtrhli. Zahľadela sa na moje vypracované telo a chvíľkami som mal pocit, že vypadne z role. Vtom ma však otočila, oboma rukami sa zaprela do mojej hrude a ja som letel na posteľ.

„Vyzleč si nohavice!“ švihla bičom a ja som bez váhania poslúchol. „Všetko dole!“

Zrazu som sa na posteli ocitol nahý a cítil som sa o čosi zraniteľnejší. Otočil som zrak k čelu postele. Putá už boli pripravené. Na Luciin ďalší príkaz som sa posunul ďalej, postupne mi schytila obe zápästia a než som si to stihol uvedomiť, stal som sa jej zajatcom. O tom, či odtiaľ niekedy odídem, môže rozhodnúť iba ona.

Môj penis sa týčil k nebesám, krv sa do neho hrnula ako vodopádom, prechádzala mi ním spleť navretých žíl. Takúto intenzívnu erekciu som zažil naposledy zrejme v puberte, keď som nevedel, čo s hormónmi.

Pomaly mi po ňom prechádzala bičom, dráždila ma ešte viac, keď zrazu sa ozval plesk a na môjho kamaráta dopadli kožené strapce. Zasyčal som od bolesti.

„A teraz budeš robiť presne to, čo ti poviem,“ zastonala, hladiac si odhalený klitoris. Postavila sa nado mňa, moja hlava sa razom ocitla medzi jej nohami. Dala sa do drepu a na perách som ucítil jej vlhkú mušličku. „Oblíž ju.“

Než som však stihol otvoriť ústa, dostal som na brucho ranu bičom. „Chcem počuť odpoveď! Áno, madam!“

„Áno, madam,“ odvetil som poslušne a zaboril jazyk do jej jaskynky. Cítil som chuť jej nektáru, stekal mi po brade. Hoc sa Lucia snažila udržať, začul som jej slastné stonanie. Môj penis šiel vybuchnúť, nevedel som či ma bolí od silnej erekcie alebo rany bičom, ktorú schytal pred chvíľou. Vtom som ucítil, ako ho moja domina uchopila do ruky. Párkrát mi prešla naslinenou rukou po žaludi, prešla mnou vlna rozkoše, no netrvala dlho. Prišiel ďalší úder bičom.

„Páči sa ti to?“ zastonala a hoc som mal jasnú odpoveď v hlave, zaváhal som. Vtom prišiel ďalší plesk bičom. „Tak páči?!“

„Áno, madam,“ odpovedal som pomedzi dráždenie jej klitorisu. Lucia začala stonať čoraz rýchlejšie a rýchlejšie, mal som chuť do nej strčiť svoje prsty a dopriať jej ešte viac rozkoše. Tie ma však nepočúvali, putá ich nepustili.

Vzdychala čoraz hlasnejšie a hlasnejšie, neodvážil som sa prestať lízať jej krásnu mušličku. Vtom ma zaplavila spŕška tekutiny, ktorá z nej vystriekla. Lucia dostala mokrý orgazmus. Aj keď sa jej stále triasli stehná, jej dominancia nepoľavila. Dychčiac od vzrušenia, ktoré ňou pred chvíľou prešlo, sa presunula k môjmu penisu. Na žaludi som ucítil jej mokrý jazyk. Párkrát po ňom prešla a vtom ho vsala do úst. Jej technika bola úžasná, omámil ma pocit extázy, akoby sa môj penis nachádzal na tom najdokonalejšom mieste. Zrazu sa však vystrela.

Môj prekvapený výraz ju prinútil zasmiať sa. Myslel som, že zošaliem.

Natiahla sa k nočnému stolíku, odkiaľ schmatla kondóm. Uchopila ho medzi perami a natiahla na penis svojimi ústami. „Urobiť sa môžeš, až keď ti to dovolím! Najprv si musím užiť ja,“ zatvárila sa prísne a pozdvihla svoj veľavravný bič.

Čupla si nado mňa a pomaly vsunula môj obrovský penis do svojho lona. Zastonala. A ja tiež. Vtom som na hrudi ucítil ostré plesknutie. „Buď ticho!“ Zhlboka som sa nadýchol. „A neopováž sa urobiť!“

Poskakovala nado mnou ako bohyňa lásky, popritom si rozopla svoju latexovú podprsenku a na mňa sa vyvalili jej veľké šťavnaté prsia. Prirodzene som za nimi natiahol ruky, chcel som ucítiť ich poddajné tvary v dlani, hneď som si však uvedomil, že sú moje pokusy márne. Po ďalšom plesknutí bičom mi ich však dopriala. Naklonila sa bližšie k mojím ústam, až kým som nedočiahol na jej stvrdnuté bradavky. Hneď som sa na jednu z nich prisal s odhodlaním, že ju už nikdy nepustím. Vlnila sa na mne plynulými pohybmi, môj penis do nej vchádzal znova a znova. Rozkoš, ktorá mnou lomcovala bola neopísateľná.

Začal som vzdychať a Lucia na mňa uprela prísny pohľad. „Povedala som, aby si bol ticho!“

„Keď… ja… som už blízko,“ pustil som jej bradavku a odvetil. Možno som mal byť naozaj ticho. Razom sa postavila a môj penis, vlhký od tej najdokonalejšej vagíny, mi padol na brucho.

„Až keď ti ja dovolím…“ odvetila a naklonila sa ku mne. Venovala mi niekoľko vášnivých bozkov. Vtom mi do tváre strčila svoje nádherné prsia a môj nos sa ocitol rovno medzi nimi. Chvíľu som nemohol dýchať, ale bolo mi to jedno. Vtom môj penis schytal ďalšiu ranu bičom.

„Môžem pokračovať?“ spýtala sa.

„Áno, madam,“ prikývol som. Odpoveď som však nepoznal.

Opäť do seba vsunula môjho nedočkavého kamaráta a začala na mne jazdiť. Čas sa mi zastavil, netušil som ani to, aký je deň, nie to ešte, či prešli minúty, alebo len zopár sekúnd. Lucia začala stonať. Ja som sa však pomaly, ale isto blížil k orgazmu. Snažil som sa ho oddialiť čo najviac sa dalo, no čím viac som na to myslel, tým bol bližšie a bližšie. Premýšľal som, či ju mám na to upozorniť. Tento nápad som zavrhol.

Vtom sa však začali ozývať jej slastné a hlasné vzdychy. Jej stehná sa začali triasť a prešla ňou vlna orgazmu. V duchu som zajasal, bol som voľný. Zopár pohybov Luciiným zadkom a panvou mi prešla vlna rozkoše, orgazmus sa ozval v plnej sile ja som sa spravil, kým bol môj penis stále v nej.

Všimla si moje stony a vyčerpane sa zvalila na bok. Stiahla mi z penisu kondóm a keď zbadala cícerok semena, ktorý mi po ňom stekal, prižmúrila oči.

„Hmm,“ zamyslela sa, zatiaľ čo vzala do úst môj žaluď a zlizla všetko, čo na ňom zostalo. „Povedala som, až keď ti ja dovolím.“

„Prepáč,“ zasmial som sa.

„Madam!“ zvýšila hlas a udrela ma bičom po už o čosi mäkšom penise.

„Madam,“ dodal som. Zjavne stále neopúšťala svoju rolu. Brala to naozaj vážne.

„To bola chyba,“ presunula sa bližšie k mojej tvári. Jej mušlička bola zrazu znova pri mojich ústach. „Preto ťa čaká druhé kolo.“

Nemusela hovoriť viac. Môj penis začal znova tvrdnúť a môj jazyk už na výzvu nečakal.

Podväzky a podväzkové pásy

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.