Poviedka – Vedel ma urobiť

Vedel ma urobiť

Mám rada sex a môj priateľ i keď je veľmi milí a povedala by som až dokonalý má jednu chybičku. Nevie ma spraviť svojím penisom! Aj keď sa snaží mi to vynahradiť ústami a prstami čo nie je zlé no predsa to nie je tak dobré, ako sa spraviť keď mám hlboko v sebe mužský penis zasunutý až po guličky. A keďže sa vôbec nemienim vzdať rozkoše, ktorú mi spôsobuje vták jedného muža, tak partnera sem tam podvediem a nechám sa pretiahnuť niekým iným. Ja mám 28 a môj obrábač má 47 rokov. Je o niečo starší, ale v posteli to vie. Vie mi to spraviť poriadne. Len kričím od rozkoše a rátam…. prvý orgazmus, keď je vo mne! a ešte jeden keď ho vyťahuje a urobí sa na mňa a ja sa na to pozerám. Milujem keď sa na to pozerám. Pozerať sa na to ako strieka na moje bruško, obstrieka mi prsia a ak chcem tak mi ho vsunie aj do úst a ja mu ho celý vylížem a vysajem do sucha. Toto všetko mi on dáva, narozdiel od môjho partnera. A ešte má jednu vec, čo môj partner nie. Má toho najväčšieho vtáka, akého som videla. A to som ich videla už dosť, keďže ich mám rada. Rada sa s nimi hrám, strkám si ich do úst, mojej vlhkej dierky a tiež ich mám rada vo svojej riťke. A ešte jedna vec ma rajcuje. Ja som maličká a on je poriadny kus chlapa a keď si ma berie táááák…. úúúúúúú! Robí si so mnou čo len chce a mne sa to neskutočne páči.

Dámska erotická bielizeň

No ale poďme po poriadku. Asi by ste chceli vedieť ako to všetko začalo a ako som našla dokonalého obrábača mojej sexuchtivej vagíny. Bývam s mojím priateľom Adamom v jednoizbovom byte.  S maminou si telefonujeme tak 2 krát do týždňa, čo je nové atď. a raz ma poprosila či by som nešla pomôcť jej sestre, mojej tete poupratovať a porobiť okolo domu. Mala nehodu a pri páde si zlomila ruku aj nohu. Samozrejme som súhlasila a dohodli sme sa na utorok, veď rodina si musí pomáhať.

V utorok som išla hneď ráno prvým busom, keďže Adam bol v robote a sama doma, to nebolo bohvie čo. Teta bola veľmi rada, že ma vidí, že si pokecáme a pomôžem jej s prácami. Keď som mala už skoro všetko hotové, zostávalo len povesiť záclony.  Bolo leto a veľmi teplo. Takže som bola hore bez, mala som len tričko, podprsenka chýbala a keď mi strýko doniesol stoličku a a držal mi ju, kým som vešala záclony zazrel moje obnažené poprsie pod tričkom. To ho vydráždilo natoľko, že ma stiahol zo stoličky a položil na gauč! Nič proti, ale keď so mňa strhol tričko vedela som koľká bije. Nie som proti náhodnému, veď nech si moja mušlička užije… ale s ním??? Veď je to partner mojej tety. No keď zhodil svoje tričko a obnažil svoje náradie medzi stehnami a ja som uvidela ten obrovský nástroj v jeho plnej sile… len som otvorila ústa a nezmohla sa ani na slovo… hlavou mi prebleska myšlienka, keď ho do mňa vsunie…roztrhne na polovicu. Môj Adam mal vtáka oveľa menšieho a keď ho do mňa strčil až po gule…. mala som dosť.

Strýko, alebo lepšie druh mojej tety videl že sa vôbec nebránim a ľahol ku mne na gauč. Nieže by som po tej veľkej cicine nejak túžila, ale nohy sa mi nejak samé rozkročili a on to brál ako moje súhlasné stanovisko. Ako sa mi nevedome rozkročili nohy, tak nevedome som schytila tú veľkú nádheru medzi jeho nohami, stlačila ten pulzujúci penis a naviedla ho k môjmu vlhkému otvoru slasti. Nohu som si vyložila na operadlo gauča, moja dierka sa uvolnila a tichučko som pošepkala „Strč ho do mňa.“ Našťastie ma nenatrhol aj keď mi moju pičku úplne naplnil k prasknutiu….a mňa akoby trafil blesk. Keď sa jeho žaluď dotkol môjho zvonca…mala som veľmi blízko k orgazmu. Ako moja našponovaná pošva povoľovala, začal ma pomaličky trtkať a prirážať. „ÓÓÓÓH!! Niéééé tak hlboko! Ja som predsa maličké žieňa a práši ma tu veľký obor, trikrát väčší ako ja a vráža do mňa svoj obrovský chlpatý penis až po vajcia“ pomyslela som si. Moja dierka si to napriek veľkosti jeho vtáka užívala. Ako od seba rozrážal tým tlstým kolíkom moje poševné steny a šúchal nervy v mojej dierke, upadala som stále hlbšie do agónie slasti. Áááá…Áááá…Poriadne ma pretiahni tým tlsťochom.  Ani presne neviem ako dlho ho do mňa vrážal, úplne som stratila pojem o čase. Vnímať som opäť začala až vo chvíli keď si nado mnou držal vaginálnou šťavičkou lesknúci sa čurák a z dierky na žaludi striekal na mňa horúce semeno. Vtedy som prvý krát zažila ten pocit keď mnou trhá orgazmus a on zároveň strieka semeno na moje prsia a bruško. V tom som reflexívne schytila ten obušok rozkoše a vsunula som si ho do úst. Chcela som celé to horúce semeno cítiť vo svojich ústach. Schytil mi hlavu a pár krát tvrdo prirazil. Potom som už len perami pár krát prebehla po jeho žaluďi.

„Nehneváš sa?“ pýtal sa ako schádzal z gauča.

„Ak budeš chcieť, môžeme si to niekedy zopakovať!“

Samozrejme, že som chcela. Chcela som opäť v sebe cítiť ten kanón, opäť som ho chcela držať v ruke, opäť som chcela zažiť ten pocit, keď mnou zmieta orgazmus a on na mňa strieka teplé semeno. Odvtedy som aj chodila.

Akonáhle som mala možnosť, vždy som prišla na návštevu tety. Jej som pomohla s upratovaním a za odmenu som sa nechala poriadne pretiahnuť jej druhom. Keď sa teta uzdravila, museli sme si dávať viac pozor aby nás nenačapala, ale bolo to napínavejšie.

Aj v garáži ma pretiahol na rýchlovku. Nohy hore, nohavičky dole. Vtáka von a ja som už tiekla pri pohľade na ten kus mäsa, čo o chvíľu do mňa natlačí. Milovala som ten pocit ako napichoval moju úzku vagínu na ten svoj tlstý penis. Pár krát do mňa vnikol penisom na doraz a hneď som vyvrcholila. Za túto jeho schopnosť som sa mu vždy rada odvďačila mojou pusou, ktorá ho vysala až do sucha.

Erotické sady

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.