Poviedka – Výlet vlakom

Výlet vlakom

„Dobrý deň, poprosím vás o cestovné lístky,“ ozvala sa sprievodkyňa, ktorá po krátkom zaklopaní roztvorila dvere do nášho kupé. S mojou kamarátkou Andreou sme cestovali na niekoľkodňový výlet do Gdaňska. Síce tam je počas týchto sviežich jarných dní ešte pomerne zima, no kúpať sme sa neplánovali. Na spoznávanie nových európskych miest nie je nikdy zlý čas. Hlavne ak vám robí spoločnosť nádherná štíhla blondína, ktorá okrem svojich vonkajších predností oplýva aj dávkou inteligencie a humoru.

Sprievodkyňa nám oskenovala elektronické lístky, popriala peknú cestu a šla ďalej. Dvere samozrejme nezatvorila, takže som to urobil ja. Vlaky dnes neboli veľmi vyťažené, takže sme mali celé kupé len pre seba a mohli sme sa rozprávať o hocičom, bez toho aby nás odpočúvala nejaká zvedavá dôchodkyňa. Občas sa naše debaty vedeli zvrhnúť do poriadne pikantných tém. To by už spomínaná dôchodkyňa nerozchodila.

„Zase mi píše bývalá,“ prevrátil som oči.

„Aj tak ti nerozumiem, prečo sa s ňou stále bavíš,“ pokrútila hlavou Andrea.

„Rozumieme si, tak prečo nie?“ odvetil som.

„A čo ti píše? Hnevá sa, že si nezavolal na výlet ju?“ zasmiala sa kamarátka. „Vlastne, to je blbosť. Isto si dúfal, že si v Gdaňsku zasexuješ, tak si ju určite volal ako prvú.“

„Hah,“ zachechtal som sa. „Presne preto som ako prvú zavolal teba, Aďka.“ Prižmúrila oči a ja som jej venoval jemnú kamarátsku päsť do ramena.

Sexposta

„Nejak si fandíš,“ tvárila sa nedostupne a otočila hlavu smerom k oknu. Ja som však videl jej letmý úsmev na perách, ktorý sa snažila silou mocou skryť.

S Andreou máme celkom bohatú minulosť. Poznáme sa už pár rokov a keď práve nerandíme s niekým iným, len sotva sa náš spoločný večer zaobíde bez sexu. Jeden čas naše vzájomné zbližovanie nabralo také obrátky, až sme mali obaja pocit, že spolu chodíme. Nikdy však naše kamarátstvo s výhodami neprerástlo do ničoho vážneho. A tak to bolo najlepšie.

„Je mi jasné, že to najlepšie si aj tak zažil so mnou,“ pozrela sa znova na mňa a začala sa hrať s vlasmi.

„To áno, o tom sa s tebou rozhodne nebudem hádať,“ odložil som telefón a premeral si ju pohľadom. Dnes nahodila zvodný outfit. Obtiahnuté čierne nohavice jej lemovali krásny oblý zadok a pod mikinou, ktorú si vo vlaku dala dole, skrývala tenké tričko s estetickým, no zároveň s dostatočne hlbokým výstrihom. Z neho na mňa vykúkali jej krásne šťavnaté prsia.

„Kde všade si už mal sex?“ opýtala sa zamyslene. „Samozrejme pred tým, ako si spoznal mňa.“

„Fúha,“ zalovil som v pamäti. Nie žeby tam bolo veľa hriešnych a nezvyčajných spomienok. „Hm, v aute, v práci…“

„Myslím na verejnosti, ty pako,“ štuchla do mňa svojou malou nežnou rukou. „Koho zaujíma tvoj sex v aute…“

„Minule ťa zaujímal dostatočne na to, aby si sa ho sama zúčastnila,“ žmurkol som na ňu a kryl sa pred prichádzajúcou fackou. Andrea bola vášnivá, no zároveň impulzívna ako Talianka. Aj to ma na nej priťahovalo. Ťažko sa tomu odoláva.

„No hovor, inak vystúpim na ďalšej stanici,“ vyhrážala sa.

„A ako sa tam dohovoríš? Som Andrea a neviem rozprávať na cudzích ľudí,“ imitoval som jej jemný hlas, za čo som schytal ďalší úder do ramena, ktorý bol pravdepodobne mierený na bradu. „No dobre, dobre. Kde sme to skončili?“

„Kde si mal sex?! Hovor!“ naliehala Andrea s vtipom v hlase a zatriasla mnou za rameno. Len aby ste vedeli, nebol som žiadne špáradlo, ale statný chlap. To však mojej kamarátke nebránilo, aby mnou lomcovala ako nič. Okolo prešlo pár ľudí, takže s tým radšej prestala a zasmiala sa nad trápnou situáciou.

„Veď vieš, aké som mal bývalé. Spontánnosť nebola ich silná stránka. Takže, maximálne tak v lese alebo v stane na nejakom festivale.“

„Chudáčik?“ zahrala na mňa smutné oči. „A čo vo vlaku?“

Zasmial som sa. „To je návrh?“ Andrea len pokrčila plecami a zdvihla jedno obočie. Nič viac nepovedala. „To predsa nemôžeme. Je tu veľmi veľké riziko, že nás niekto prichytí. Nechcem skončiť vyhostený uprostred Poľska.“

„Ale prosím ťa,“ prekrútila Andrea očami. „Pozri, sprievodkyňa už prešla, ľudia z poslednej stanice sa usadili. Máme dobrú hodinku do ďalšej. Nikto nás nevyruší.“

„Ja neviem,“ nebol som si istý.

„Tak ti aspoň vyfajčím, čo ty na to?“ navrhla mi a zahryzla si do pery. „Ak sa sem bude niekto dobýjať, ľahšie to skryjeme.“

Oral od Andrey? Ten by som nedokázal odmietnuť ani v kostole. Bola v tom úžasná. Ústa a pery vedela používať tak šikovne, že boli ešte príjemnejšie ako všetky vagíny na celom svete. Fajka od Andrey je pre mňa tou najvzrušujúcejšou spomienkou v živote. A zakaždým ju prežívam úplne nanovo. Vždy ma prekvapí.

„To sa neodmieta,“ usmial som sa spokojne a Andrei sa rozžiarili oči. Muselo ju to naozaj baviť.

Gumičkou zo zápästia si zviazala plavé vlasy do chvosta a držiac ruky hore sa jej vykúkajúce prsia stlačili k sebe. Pár sekúnd stačilo na to, aby mi môj kamarát v nohaviciach začal tvrdnúť. Keď dokončila rituál s vlasmi, dôkladne zatiahla závesy do nášho kupé a zamkla ho. „A je to,“ usmiala sa a naklonila sa ku mne. Venovala mi krátky šťavnatý bozk, jazykom mi oblizla pery a znova sa odtiahla.

„Predohra,“ vysvetlila stručne a obkročmo sa na mňa posadila. Spopod tenkého trička vytiahla svoje krásne obdarené poprsie, ktoré sa mi zatriaslo rovno pred očami. Než som stihol natiahnuť ruky a vychutnať si ich tvary, strčila mi bradavku do úst a vôbec ma ňou nešetrila. Prisal som sa na jej dvorec, konečne som jej oblé poddajné prsia uchopil do rúk a stláčal ich v prstoch. Naslinil som si palec a ukazovák a dráždil nimi aj jej druhú bradavku. Tíško mi zastonala do ucha. „Chcem ťa, zlatko.“

Jej sladké slová ma vždy rajcovali, miloval som jej hlas a jej krásnu slovenčinu. Za tie roky nezáväzného vyvádzania vedela, čo na mňa platí. Náhle sa odtiahla, moje pery sa roztvorili a uvoľnili zo svojho zovretia jej stvrdnutú bradavku.

Aďka si podo mnou kľakla na zem. Položila ruku na môj rozkrok a keď ucítila môj pripravený navretý penis, rozžiarili sa jej oči. Našťastie som dnes nemal opasok, stačilo jej teda len rozopnúť zips. Razom na ňu vystrelil môj skamenelý kamarát a jeho špička sa zastavila tesne medzi jej očami.

„Mmm,“ zastonala pri pohľade na moju pýchu. „Už mi tak chýbal.“

Usmial som sa a sledoval, ako mi jemnou rukou z nohavíc vyslobodila aj semenníky. Opatrne ich masírovala a jazykom prešla po celej dĺžke môjho penisu. Vtom sa naň prisala. Žaluď mi obkolesili jej teplé plné pery a jazyk, hltala ho až do polovice a aj keď sa zdalo, že to už nie je možné, môj kamarát tvrdol čoraz viac a viac. Navreli na ňom hrubé žily a sledujúc Aďkin náruživý pohľad som vedel, že je tam dole úplne vlhká. Večer jej budem musieť na hoteli ukojiť všetky nazbierané chute.

Po osi môjho penisu stekal cícerok Andreiných slín, jazykom ich však zachytila a zvyšok rozotrela dlaňou po povrchu žaluďu. Dávala si pozor, aby jej neušla ani kvapka. Premočené nohavice by sa vo vlaku vysvetľovali ťažko. Uchopila môj penis pri koreni a začala ho nasávať čoraz hlbšie a hlbšie. V jej ústach vznikal podtlak, líca sa jej stiahli dovnútra a ja som ucítil ich jemné trenie po stenách môjho kamaráta. Rozkoš mi prechádzala celým telom, slastný dotyk jej úst a jazyka sa nedal popísať. Bol to ten najúžasnejší pocit pod slnkom. Nebol som typ chlapa, ktorý sa urobí za pár sekúnd, no pri prežívaní Aďkinho šikovného orálu sa nedalo vzdorovať orgazmu príliš dlho.

Venovala mi svoj pohľad, na chvíľu ho vybrala z úst a pozerajúc priamo do mojich očí, mi dlaňou prechádzala po dôkladne naslinenom žaludi. Bola to bohyňa rozkoše. Každý jej pohyb ma zaplavil ďalšou a ďalšou vlnou slasti. Vystrela sa a môj penis si strčila medzi nádherné prsia. Hladil som jej pri tom jej ružové bradavky. Vsúval som svoj penis tam a späť a jej šťavnaté vnady sa natriasali v mojom tempe. Videla na mojich letmých vzdychoch, že sa blížim k vyvrcholeniu.

Znova sa sklonila, jednou rukou uchopila môj penis pri korení a druhou mi znova masírovala semenníky. Perami mi obopla žaluď a sala ho dovnútra, až kým sa nestratil v jej ústach. Dopriala mi vždy väčšie a väčšie sústa, pridávala na tempe a našim kupé sa ozývali hltavé zvuky. Vtom som ucítil, ako sa mi do penisu prediera dávka semena. Orgazmus si bez otáľania našiel svoju cestu.

Vystrelila zo mňa riava bielej tekutiny, ktorú Aďka poslušne uchovala vo svojich ústach. Keď sa uistila, že bol môj orgazmus na kocni, vyberajúc si penis z úst mi perami prešla po celej jeho dĺžke a prstami sa uistila, že z neho vyšťavila aj tú poslednú kvapku sladkého nektáru. Usmiala sa na mňa a prehltla.

„A môžeš si do zoznamu zapísať ďalší nezabudnuteľný zážitok,“ riekla hrdo oblizujúc si z pier posledné zvyšky semena. „A zase len a len vďaka mne.“

Masturbátory pre mužov

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.